Liga Mistrzów: Grupa C
11 gru 2018 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar. Swojego gola w meczu doczekał się Mbappe. Świetne podanie Neymara do Francuza, a ten pewnym strzałem pokonał Borjana.

Paris Saint-Germain
26
11
1
3
6
90'

Sędzia przedłużył mecz co najmniej o cztery minuty.

2
1
4
1
1
88'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

86'

Crvena Zvezda. Schodzi: Marko Marin. Wchodzi: Dejan Joveljić.

wchodzi Wchodzi
Dejan Joveljić #28
schodzi Schodzi
1
86'

PSG w końcówce kontroluje przebieg spotkania.

3
2
83'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Adrien Rabiot.

82'

Strzał Cavaniego trzy metry obok słupka.

1
2
2
80'

Cavani dograł do Mbappe, ale świetną interwencją popisał się Borjan, który ubiegł Francuza i wybił piłkę.

1
1
4
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Stojković.

Crvena Zvezda Belgrad
3
77'

Buffon pewnie złapał piłkę po zagraniu Boakye.

2
1
1
1
76'

W ostatniej chwili obrońca gospodarzy ubiegł Mbappe.

2
2
74'

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Angel Di Maria. Świetna wrzutka Di Marii z rzutu wolnego. Strzałem głową gola zdobył Marquinhos.

20
10
8
6
8
73'

PSG uspokoiło sytuację i stara się kontrolować losy meczu.

4
1
1
1
72'

Crvena Zvezda. Schodzi: Veljko Simić. Wchodzi: Lorenzo Ebecilio.

Veljko Simić #21
1
1
72'

Crvena Zvezda. Schodzi: Milan Pavkov. Wchodzi: Richmond Boakye.

68'

Niepewne wyjście Borjana. Nie wykorzystał tego Cavani, który strzelił nad bramką.

1
1
1
3
1
67'

Stojković zablokował strzał Bernata.

2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

1
2
2
63'

Akcja gospodarzy przerwana. Marin był na spalonym.

1
1
1
62'

Dobra interwencja Borjana uratowała gospodarzy przed stratą gola.

2
1
59'

Gospodarze złapali wiatr w żagle i rzucili się do ofensywy.

6
3
2
1
3
56'

Gol! Strzelił Marko Gobeljić. Kibice na stadionie w Belgradzie oszaleli z radości. Po dośrodkowaniu Rodicia piłkę w polu karnym próbował wybić Thiago Silva, ale ta trafiła pod nogi Gobeljicia, który precyzyjnym strzałem pokonał Buffona.

Marko Gobeljić #77
35
21
9
5
10
54'

Buffon uratował swój zespół przed stratą gola. Gorąco pod bramką PSG.

3
1
2
2
4
54'

El Fardou Ben Nabouhane blisko zdobycia gola. Po jego strzale głową piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
1
52'

Zamieszanie w polu karnym gości. Sytuację wybiciem na rzut rożny wyjaśnił Thiago Silva.

3
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Borjan.

2
47'

Kehrer dośrodkował w pole karne, ale piłki nie przejął żaden z graczy PSG.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
1
42'

To powinno być 3:0! Di Maria dograł do Mbappe, ten uciekł Stojkoviciowi i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Borjanem. Bramkarz gospodarzy odbił piłkę, ale nie zauważyli tego arbitrzy i Borjan zaczął od bramki.

3
1
1
1
2
40'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Kapitalna akcja PSG. Mbappe dograł do Neymara, ten wbiegł z piłką w pole karne, oszukał obrońców i wykorzystał to, że za wcześnie położył się Borjan.

28
19
12
8
15
36'

Kolejna akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

3
2
2
1
4
35'

Bernat nie zdołał opanować piłki w boisku. Borjan zaczął od bramki.

1
2
1
1
32'

Di Maria blisko zdobycia gola. Zabrakło kilkunastu centymetrów.

2
1
2
3
3
31'

Cavani odegrał do Neymara, ten oddał strzał, który z problemami obronił Borjan.

1
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thilo Kehrer.

2
1
1
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Pavkov.

1
1
1
1
26'

Akcja gospodarzy przerwana. Simić był na spalonym.

24'

Ze strzałem Verrattiego z łatwością poradził sobie bramkarz gospodarzy.

1
2
1
22'

Gracze PSG domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką Degeneka. Sędzia nie wskazał na jedenasty metr.

1
1
21'

Niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze bronią sie całym zespołem i liczą na kontrę.

1
18'

Mbappe zbyt mocno dograł do Cavaniego. Akcja zakończona stratą.

1
1
15'

Cavani nie zdołał wykorzystać błędu obrony rywali. Chciał minąć rywala w polu karnym, ale stracił piłkę.

3
1
2
13'

El Fardou Ben Nabouhane dostał piłkę w polu karnym, ale uderzył bardzo niecelnie.

1
12'

PSG kontroluje sytuację na boisku. Gospodarze zepchnięci do defensywy.

1
1
2
9'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Błyskawiczna kontra PSG. Mbappe wyprzedził Stojkovicia, zagrał w polu karnym do Cavaniego, a ten tylko dostawił nogę i strzelił gola.

34
16
7
9
16
7'

Neymar starał się dograć do Mbappe, ale w ostatniej chwili piłkę przejął obrońca gospodarzy.

4
5
1
2
2
5'

1
4'

Mbappe poczuł kontakt ze strony Stojkovicia i przewrócił się. Sędzia nie miał wątpliwości: faulu nie było.

2
3'

Od pierwszego gwizdka czzęściej przy piłce utrzymują się paryżanie.

2
czas Start meczu
20:23

Zawodnicy są już na boisku. Za chwilę zagrany zostanie hymn Ligi Mistrzów.