Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

4
3
88'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Jewhen Konoplianka.

Bramka w samej końcówce regulaminowego czasu! Weston McKennie zameldował się w polu karnym Lokomotiwu Moskwa i wykorzystał tam dośrodkowanie Jewhena Konoplianki.

Schalke 04 Gelsenkirchen
14
10
4
8
14
85'

Mark Uth mógł rozstrzygnąć to spotkanie strzałem. Uruchomił go podaniem Daniel Caligiuri. Ten opanował piłkę i uderzył lewą stopą nieznacznie obok bramki Guilherme. Ciekawe, czy jeszcze będzie równie dobra sytuacja w tym pojedynku.

2
3
1
2
2
83'

Lokomotiw. Schodzi: Aleksiej Miranczuk. Wchodzi: Rifat Żemaletdinow.

2
82'

Guilherme interweniował dobrze na przedpolu. Nie popisał się bramkarz Lokomotiwu Moskwa w meczu z Galatasarayem Stambuł, ale dziś broni skutecznie. Gospodarze liczą, że tak pozostanie do ostatniego gwizdka.

1
1
2
2
1
80'

Akcja Grzegorza Krychowiaka z Manuelem Fernandesem również nieskuteczna. Do końca regulaminowego czasu pozostało 10 minut i zaczęło się bardzo spieszyć gospodarzom.

1
3
3
1
1
76'

Zaskoczył Benedikt Hoewedes swoim atakiem na połowie Schalke 04 Gelsenkirchen. Gdyby ten strzał zakończył się powodzeniem, mówiłyby o nim piłkarskie Niemcy. Jednak się nie zakończył.

3
1
1
72'
72'
71'

Faul Sauta Serdara na Grzegorzu Krychowiaku. Reprezentant Polski próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy, ale przeciwnik postanowił sprowadzić Krychowiaka do parteru.

1
2
6
1
2
68'

Akcja z udziałem Salifa Sane zakończona niecelnym strzałem. Schalke 04 Gelsenkirchen wyraźnie poprawia swoje statystyki w drugiej połowie, po dwóch roszadach personalnych zaatakowało, ale tak samo jak Lokomotiw Moskwa nie potrafi zdobyć gola.

1
1
1
3
2
66'

Nabil Bentaleb strzelił niecelnie zza pola karnego. Kolejna nieudana próba zdobycia gola, a czas ucieka.

1
2
63'

Jewhen Konoplianka przebiegł się przed pole karne Lokomotiwu Moskwa i oddał uderzenie. Guilherme miał ułatwione zadanie, ponieważ Ukrainiec trafił prosto w niego.

1
1
2
62'

Anton Miranczuk zgubił piłkę w bocznym sektorze boiska i sprowokował przeciwników do kontrataku. Grzegorz Krychowiak i reszta zawodników Lokomotiwu Moskwa musieli wracać za Niemcami.

1
4
1
1
60'

Uaktywnili się przyjezdni po powrocie z szatni. Są przekonani, że mogą zgarnąć w środę komplet punktów. Kwadrans po przerwie ze wskazaniem na Schalke 04 Gelsenkirchen.

1
1
58'

Breel Embolo na spalonym. Za późno zostało posłane podanie z głębi pola w kierunku najbardziej wysuniętego zawodnika Schalke 04 Gelsenkirchen.

1
1
55'
52'

Żółtą kartkę otrzymał Weston McKennie za faul na skrzydle.

2
50'

Naldo nie dał szans gospodarzom przedrzeć się w pole karne środkiem. Futbolówka powędrowała na skrzydło, skąd dośrodkowanie prosto w rękawice Guilherme wykonał Jewhen Konoplianka.

1
46'

Schalke. Schodzi: Omar Mascarell. Wchodzi: Suat Serdar.

Suat Serdar #8
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
Czy po przerwie padnie gol?
3
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Władysław Ignatiew za ostry faul.

Władysław Ignatiew #20
Lokomotiw Moskwa
3
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Solomon Kwirkwelia za ostry wślizg w nogi Sebastiana Rudy'ego. Obaj środkowi obrońcy Lokomotiwu Moskwa obciążeni kartonikiem.

3
42'

Aleksiej Miranczuk dostał podanie od Antona Miranczuka i oddał strzał w przeciwnika. Poprawiał Dmitrij Barinow po zagraniu Władisława Ignatjewa, ale również nie przedarł się przez defensowę Schalke 04 Gelsenkirchem.

1
1
1
40'

Weston McKennie dośrodkował w kierunku Breela Embolo, jednak strzał oddał w zastępstwie napastnika Sebastian Rudy. To dobre podsumowanie ataków Schalke 04 Gelsenkirchen. Wychodzi coś zupełnie innego niż zaplanowano.

2
2
1
1
1
37'

Jeszcze kilka minut do zakończenia pierwszej części meczu. Najlepszą sytuację podbramkową, w zasadzie jedyną, miał Lokomotiw Moskwa, ale poradzili sobie Ralf Faehrmann i spółka.

3
2
1
1
2
35'

Manuel Fernandes nie miał jak wbiec między obrońców Schalke 04 Gelsenkirchen, dlatego podał Ederowi, który znalazł się na skrzydle.

1
33'

Dmitrij Barinow jest kolejnym zawodnikiem, który szukał rzutu karnego i kolejnym, który nie przekonał do tego sędziego Anthony'ego Taylora.

3
1
2
29'

Jewhen Konoplianka próbował odpowiedzieć gospodarzom, nieco zdemobilizowanym zmarnowaną sytuacją podbramkową. Zatrzymał ofensywnego zawodnika Solomon Kwirkwelia.

2
1
2
27'

Niebezpiecznie! Dmitrij Baranow zainicjował akcję Lokomotiwu Moskwa. Po jego strzale prawą nogą interweniowali przyjezdni. Tak samo jak po dobitce Bryana Idowu, który był w polu karnym przeciwnika. Ostatecznie Daniel Caligiuri wybił piłkę na korner.

3
25'

Władysław Ignatiew przeprowadził atak na prawej stronie boiska. Zaskakujące i niebezpieczne wejście defensora przed pole karne Schalke 04 Gelsenkirchen. Nie wyszło w tym wszystkim tylko uderzenie. Strzały celne wciąż zero - zero.

1
22'

Nie brakuje walki w Moskwie, ale brakuje sytuacji podbramkowych, przy których kibice wstrzymaliby oddech i podnieśli się z miejsc.

2
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Benedikt Hoewedes za faul na Breelu Embolo.

3
1
1
1
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Mascarell za przytrzymanie przeciwnika.

2
18'

Pojedynek Breela Embolo z Solomonem Kwirkwelią. Napastnik Schalke 04 Gelsenkirchem domagał się przewinienia, ale sędzia nie użył gwizdka i jedynie wskazał na rzut rożny po wybiciu środkowego defensora Lokomotiwu Moskwa.

3
17'

Tak wyglądała prezentacja drużyn.

15'

Guilherme interweniował nieźle po dośrodkowaniu Jewhena Konoplianki. Ukrainiec szukał swoim podaniem centralnie ustawionego w ataku przyjezdnych Breela Embolo.

1
13'

Na razie gra ze wskazaniem na Lokomotiw Moskwa, który ma ponad 60 procent posiadania piłki, ale to nie przekłada się na groźne sytuacje podbramkowe.

1
2
11'

Guilherme nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po akcji Sebastiana Rudy'ego. Pierwsza tak konkretna riposta przedstawiciela Bundesligi.

2
1
10'

Eder oczekuje na podania z drugiej linii. W centrum boiska operuje między innymi Grzegorz Krychowiak i ma za zadanie obsłużyć jakimś dobrym zagraniem bohatera ostatniego finału mistrzostw Europy.

5
1
1
8'

Mark Uth wrócił na własną połowę i zablokował piłkę po strzale Aleksieja Miranczuka. Tylko korner dla zespołu z Rosji.

1
1
5'

Salif Sane powalony w środkowej strefie boiska. Sędzia przyznał futbolówkę Schalke 04 Gelsenkirchen, ale jest za daleko do bramki Lokomotiwu Moskwa, żeby wykonać dobre dośrodkowanie, nie mówić o strzale.

2
2
4'

Bryan Idowu w pojedynku z Danielem Caligiurim na lewym skrzydle. Rozpędził się skrajny obrońca Lokomotiwu Moskwa, ale nie uzyskał korzyści dla swojego zespołu.

3
2
2
1
2'

W posiadaniu piłki na samym początku spotkania Lokomotiw Moskwa, który wymienia podania od prawej do lewej strony boiska i bada nastawienie swojego przeciwnika.

1
1
1
2
18:12

Schalke 04 Gelsenkirchen w białych strojach z niebieskimi akcentami.