Lokomotiw. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Eder.

1
1
1
84'

Szansa na gola Grzegorza Krychowiaka. To już trzecia sytuacja podbramkowa tego zawodnika. Płaskie uderzenie reprezentanta Polski jednak prosto w Fernando Muslerę. Podawał do byłego zawodnika Stali Szczecin Anton Miranczuk.

2
5
2
1
83'

Sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu wolnego po tym jak Grzegorz Krychowiak został ostro potraktowany w środkowej strefie boiska. Niezależnie od rozstrzygnięcia Hiszpana przyjezdni nie stworzyli sytuacji podbramkowej.

4
1
1
1
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Dobra gra Lokomotiwu Moskwa. Prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach w europejskich pucharach i wygląda na to, że będzie dziś cieszyć się z kompletu punktów.

6
2
77'

Lokomotiw. Schodzi: Aleksiej Miranczuk. Wchodzi: Dmitrij Barinow.

Dmitrij Barinow #6
6
1
1
2
75'

Piłka ponownie w bramce Fernando Muslery, ale tym razem nie ma gola. W momencie podania Antona Miranczuka do Fiodora Smołowa doświadczony napastnik był na spalonym.

3
3
3
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Farfan za nieprzepisowe zatrzymanie rozpędzonego przeciwnika.

Lokomotiw Moskwa
2
2
73'

Anton Miranczuk dostał świetne podanie od Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa powinien zabrać się z futbolówką w pole karne, ale niepotrzebnie zwolnił i nie zamienił zagrania reprezentanta Polski w asystę.

3
1
5
71'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Władysława Ignatiewa. Strzelec drugiego gola ucierpiał w walce o piłkę z zawodnikami Galatasarayu Stambuł.

2
2
2
68'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Vedran Corluka za brzydkie powstrzymanie ataku przeciwnika.

2
2
1
64'

Zakotłowało się w polu karnym mistrza Rosji. Musiał interweniować Guilherme Marinato. Zrobił to skutecznie, a na domiar złego dla przyjezdnych sędzia przerwał grę.

1
2
1
62'

Piłka otarła się o poprzeczkę bramki Galatasarayu Stambuł. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jefferson Farfan zapolował skutecznie na futbolówkę i nieomal główkował z ostrego kąta do sieci.

1
1
1
59'

Galatasaray. Schodzi: Fernando. Wchodzi: Sofiane Feghouli.

Fernando #25
3
1
4
57'

Skomplikowana sytuacja przyjezdnych. Lokomotiw Moskwa ma dwubramkową zaliczkę i może koncentrować się na odpieraniu ataków swojego przeciwnika.

6
1
54'

Gol! Strzelił Władysław Ignatiew. Asystował mu Fiodor Smołow.

Elegancka akcja na prawym skrzydle przyniosła Lokomotiwowi Moskwa drugiego gola. Przełamanie mistrza Rosji jest blisko! Władysław Ignatiew wbiegł w pole karne, dostał podanie w tempo od Fiodora Smołowa i po wymanewrowaniu defensora huknął z bliska pod poprzeczkę. 2:0 i Fernando Muslera kiwa głową z niedowierzaniem.

Władysław Ignatiew #20
34
15
10
6
5
51'

Jefferson Farfan próbował dorzucić gola do wcześniejszej asysty. Po uderzeniu Peruwiańczyka tylko korner dla Lokomotiwu Moskwa.

2
4
1
1
49'

Akcja oskrzydlająca przyjezdnych. Garry Rodrigues wystartował dynamicznie, ale nie potrafił zakończyć swojego rajdu dokładnym dośrodkowaniem. Guilherme Maritano wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem w bezpieczne miejsce.

3
1
2
1
46'

18:27

Grzegorz Krychowiak na razie decyduje o wyniku.

25
14
5
2
Czy Lokomotiw Moskwa strzeli drugiego gola po przerwie?
8
2
4
3
43'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ryan Donk.

Grzegorz Krychowiak nie uderzył idealnie, ale co najważniejsze skutecznie. Reprezentant Polski pokonał Fernando Muslerę strzałem z kilkunastu metrów. Zanim futbolówka wylądowała w sieci odbiła się jeszcze od nóg zawodnika Galatasarayu Stambuł. Tym pechowcem był Ryan Donk.

15
41'

Anton Miranczuk nie przedarł się lewym skrzydłem. Lokomotiw Moskwa pozostaje w posiadaniu piłki, ale przeciwnicy zdążyli się ustawić w defensywie.

2
3
2
38'

Fernando Muslera nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po uderzeniu zza pola karnego Antona Miranczuka. Kozioł nie zmylił Urugwajczyka, który popisał się pewnym chwytem.

2
1
2
1
2
37'

Grzegorz Krychowiak spojrzał z niedowierzaniem w kierunku sędziego. Okazało się jednak, że Hiszpanie przyznali piłkę jego drużynie.

4
2
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Serdar Aziz za faul na Fiodorze Smołowie.

1
1
1
1
33'

Faul przed polem karnym Lokomotiwu Moskwa. Mocne uderzenie z rzutu wolnego prosto w szeroki mur gospodarzy. Guilherme Maritano nie musiał interweniować.

1
32'

Mniej niż kwadrans do zakończenia pierwszej części meczu. Wyrównane spotkanie, w którym od czasu do czasu oba kluby stwarzają sytuacje podbramkowe.

1
1
1
1
29'

Grzegorz Krychowiak mógł zdobyć gola po dośrodkowaniu Macieja Rybusa! W kierunku pomocnika reprezentacji Polski skierował futbolówkę Aleksiej Miranczuk, a były zawodnik Girondis Bordeaux główkował nieznacznie ponad poprzeczką.

1
1
3
1
2
25'

Pojedynek Grzegorza Krychowiaka przed polem karnym przeciwnika. Reprezentantowi Polski nie udało się przejąć piłki pod naporem dwóch zawodników z Turcji.

1
1
1
23'

Akcja Martina Linnesa na prawym skrzydle. Po jego dośrodkowaniu strzelił Eren Derdiyok. Stołeczną drużynę ratował na linii bramkowej Guilherme Marinato. Tak groźnie jeszcze w tym pojedynku nie było!

1
22'

Po faulu Macieja Rybusa szansa dla Galatasarayu Stambuł na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Zagrał w pole karne Garry Rodrigues, ale prosto do zawodnika w białym stroju.

1
2
19'

Garry Rodrigues próbował wbiec z drugiej linii w pole karne gospodarzy. Na drodze ofensywnego zawodnika Galatasarayu Stambuł stanęło trzech przeciwników i trudno było przebić się przez ten mur.

1
1
18'

Gwizdek sędziego po przewinieniu w centrum boiska. Od rzutu wolnego mistrz Rosji.

1
15'

Fernando Muslera interweniował na przedpolu i wybił piłkę sprzed nosa Fiodora Smołowa. Dobre wyjście doświadczonego bramkarza i Lokomotiw Moskwa musi szukać innego sposobu na zdobycie gola.

1
1
13'

Agresywna gra zespołu Polaków, który nie pozwala Galatasarayowi Stambuł rozwinąć skrzydeł.

1
1
1
11'

Dośrodkowania w pole karne przyjednych. Wreszcie zawodników Galatasarayu Stambuł uratował sędzia, który zdecydował się odgwizdać przewinienie Aleksieja Miranczuka.

1
7'

Po rzucie rożnym dośrodkowanie na drugi słupek. Wyskoczył tam wysoko Ozan Kabak, ale pod presją Vedrana Corluki nie udało się zawodnikowi Galatasarayu Stambuł wpakować futbolówki z bliska do bramki Lokomotiwu Moskwa.

1
6'

Dostali ostrzeżenie przyjezdni ze Stambułu i przystępują do ataku. Po dośrodkowaniu Yuto Nagatomo z lewego skrzydła interweniował Solomon Kwirkwelia.

1
4'

Podanie do Fiodora Smołowa w pole karne Galatasarayu Stambuł. Napastnik Lokomotiwu Moskwa zachował się dobrze i przełożył sobie piłkę na prawą stopę. Uderzenie Fiodora Smołowa z ostrego kąta zatrzymał Fernando Muslera.

1
2'

Gospodarze w białych strojach z zielonymi akcentami. Galatasaray Stambuł w czerwono-żółtych koszulkach i spodenkach.