Liga Mistrzów: Grupa D
11 gru 2018 18:55
90+1'

Gol! Strzelił Alessandro Schoepf.

Można mówić o małej tradycji. Ponownie Schalke 04 Gelsenkirchen wyszło na prowadzenie 1:0 rzutem na taśmę. Guilherme bronił niepewnie strzał Suata Serdara i umożliwił dobitkę z bliska do siatki.

Schalke 04 Gelsenkirchen
14
11
9
17
25
90'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

6
3
1
2
2
89'

W Moskwie drużyna z Gelsenkirchen strzeliła gola Lokomotiwowi w samej końcówce. Gospodarze próbują powtórzyć swój wyczyn na własnym stadionie.

2
2
2
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Stambouli za blokowanie piłki ręką po kopnięciu Grzegorza Krychowiaka.

5
3
4
4
3
85'

FC Porto prowadzi w Stambule, ale dopóki Lokomotiw Moskwa nie zdobędzie bramki w Gelsenkirchen, nie ma to specjalnego znaczenia.

2
1
2
2
83'

Zablokowane płaskie dośrodkowanie Amine Harita. Lokomotiw Moskwa zabrał piłkę gospodarzom, ale nie potrafił zorganizować się do niebezpiecznego kontrataku.

2
2
3
80'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Farfan za faul na Benjaminie Stamboulim.

Lokomotiw Moskwa
2
2
2
2
2
75'

Mocne wstrzelenie Naldo w pole bramkowe przyjeznych. Nikt nie był w stanie skierować piłki z trzech metrów do siatki. Powinien to zrobić przede wszystkim Suat Serdar, ale koszmarnie spudłował. Ta sytuacja może zemścić się na Schalke 04 Gelsenkirchen.

3
3
72'

Schalke. Schodzi: Cedric Teuchert. Wchodzi: Ahmed Kutucu.

3
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Wyrównane spotkanie z nielicznymi, stuprocentowymi sytuacjami podbramkowymi.

3
2
2
2
2
68'

Tym razem Suat Serdar przedarł się przebojowo w pole karne Lokomotiwu Moskwa i zakończył swój drybling strzałem po ziemi. Dobrze spisał się ponownie ustawiony między słupkami przyjezdnych Guilherme Marinato.

1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Benedikt Hoewedes, choć to nie on faulował Cedrica Teucherta.

3
2
3
3
2
61'

Jewhen Konoplianka wbiegł przebojowo w pole karne przeciwnika i oddał płaskie uderzenie. Guilherme Marinato ustawił się odpowiednio i poradził sobie z próbą Ukraińca.

1
1
60'

Kwadrans po przerwie ciekawszy od trzech wcześniejszych razem wziętych.

3
59'

Schalke. Schodzi: Benjamin Goller. Wchodzi: Amine Harit.

Benjamin Goller #39
3
2
2
57'

Naldo poradził sobie jak profesor z Jeffersonem Farfanem przed własnym polem karnym.

53'

Szybka riposta Lokomotiwu Moskwa. Ralf Faehrmann interweniował po strzale z dystansu Aleksieja Miranczuka. piłka szybowała w kierunku okienka jego bramki.

2
1
2
3
2
52'

Schalke 04 Gelsenkirchen z mocnym postanowieniem podkręcenia tempa. Jewhen Konoplianka dopadł do futbolówki w polu karnym i próbował jeszcze uruchomić podaniem Alessandro Schoepfa. W ostatnim momencie defensor Lokomotiwu Moskwa wyekspediował futbolówkę na korner.

1
1
1
1
1
50'

Seria stałych fragmentów dla Schalke 04 Gelsenkirchen. Po przerwie Lokomotiw Moskwa schowany w pobliżu własnego pola karnego i liczy na możliwość przeprowadzenia równie groźnego kontrataku jak w czasie doliczonym do pierwszej części.

1
2
1
1
48'

Rozgrywali gospodarze, jednak nie potrafili dostarczyć piłki walczącemu w przodzie Jewhenowi Konopliance.

2
1
2
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
2
2
1
46'

Lokomotiw. Schodzi: Eder. Wchodzi: Anton Miranczuk.

3
2
1
1
1
Czy Lokomotiw Moskwa strzeli gola po przerwie?
4
1
1
2
45+3'

Najlepsza sytuacja podbramkowa na zakończenie pierwszej połowy. Dmitrij Barinow zagrał piłkę ze skraju pola karnego w jego środek, gdzie dopadł do niej Igor Denisow. Potężne uderzenie pomocnika było niecelne i gospodarze odetchnęli!

2
2
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Goller za nieprzepisowe zaatakowanie przeciwnika.

2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Denisow za przytrzymanie przeciwnika.

1
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
43'

W odpowiedzi próba z dystansu Macieja Rybusa. Polak miał sporo miejsca i spróbował z tego skorzystać. Piłka po mocnym strzale defensora przeleciała obok bramki Ralfa Faehrmanna.

1
1
42'

Jak na zawołanie. Drugie celne uderzenie w tym spotkaniu. Przed polem karnym Lokomotiwu Moskwa szarżował Alessandro Schoepf, który sprawdził czujność Guilherme Marinato.

1
1
40'

Zaraz się rozkręci.

1
1
38'

Omar Mascarell dopadł do piłki przed polem karnym Lokomotiwu Moskwa, ułożył ją sobie na stopie i oddał uderzenie z dystansu. Blokował z powodzeniem zawodnik gości.

1
2
36'

Abdul Rahman Baba niebezpiecznie zaatakował Grzegorza Krychowiaka. Ewidentny faul i zmiennik powinien się cieszyć, że nie zobaczył w tej sytuacji żółtego kartonika.

1
1
2
2
33'

Solomon Kwirkwelia interweniował ryzykownie we własnym polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał jego przewinienia po wskoczeniu na plecy przeciwnika. Jedyną karą był niebezpieczny upadek z ponad metra.

2
1
1
32'

Tempo ataku pozycyjnego Schalke 04 Gelsenkirchen jak w sparingu, a i tak skończyło się bezpańskim podaniem pod nogi Guilherme Marinato.

1
2
1
1
1
30'

Guliherme Marinato przypilnował, czy piłka opuści boiska po akcji Jewhena Konoplianki naskraju pola karnego. Jeszcze żadnego trudnego egzaminu nie musiał zdać bramkarz Lokomotiwu Moskwa.

2
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Suat Serdar za ostre przewinienie.

Suat Serdar #8
2
2
23'

Brawa z trybun dla gospodarzy, którzy poderwali się do żwawszego ataku. Szczególnie najmniej doświadczony z nich Benjamin Goller, który robi dużo pozytywnego zamieszania na prawym skrzydle. Przed momentem wywalczył korner.

4
4
1
20'

Jeżeli ktoś utknął w korku w drodze na ten mecz, to nic nie stracił.

5
5
1
1
4
18'

Pierwsza szansa na zdobycie gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dla Lokomotiwu Moskwa. Piłka zagrana przez Aleksieja Miranczuka nie sprawiła jednak problemu obrońcom z Gelsenkirchen.

3
16'
14'

Po brzydkim faulu Dmitrija Barinowa na Hamzie Mendylu boczny obrońca Schalke 04 Gelsenkirchen ma problem z kontynuowaniem walki. Niewykluczona jest wymuszona kontuzją zmiana.

2
1
2
11'

Przewinienie Grzegorza Krychowiaka na Omarze Mascarellu. Piłka dla Schalke 04 Gelsenkirchen.

4
4
4
3
4
9'

Akcja na lewym skrzydle Macieja Rybusa z Jeffersonem Farfanem. Doświadczeni Polak oraz Peruwiańczyk nie przedostali się w pole karne przeciwnika.

3
3
2
3
7'

Gospodarze oddali piłkę gościom z Rosji, którym nie udało się zbudować żadnej ciekawej akcji. Nieco znudzeni zawodnicy Schalke 04 Gelsenkirchen postanowili sami zorganizować się do ataku pozycyjnego.

1
2
1
4'

Tak wyglądała prezentacja drużyn. Piłka już w grze, ale z powodu urazu Edera jeszcze nic nie wydarzyło się na murawie.

1
2
3
2'

Schalke 04 Gelsenkirchen w niebieskich koszulkach i białych spodenkach, a przeciwnik niemieckiego klubu na czerwono.