Hoffenheim prawie nadziało się na kontre. Wyprowadził ją Aguero, dojrzał Sane. Niemiec mocno, ale nad poprzeczką.

2
1
1
90+3'

Aguero zamarzyła się cudowna bramka, z bardzo daleka próbował lobować Baumanna, ale pomylił się znacznie.

5
1
1
1
3
90+1'

Pierwsza z doliczonych minut zwieńczona nieudanym strzałem Hoffenheim z dystansu.

6
4
3
1
2
90'

Hoffenheim jeszcze próbuje, ale od straty bramki bez żadnej okazji.

5
3
2
89'

Hoffenheim. Schodzi: Kerem Demirbay. Wchodzi: Robin Hack.

3
88'

Winowajcą Posch, grający wcześniej niezły mecz. No to chyba po Wieśniakach.

2
3
87'

Gol! Strzelił David Silva.

Wisiało, wisiało, no i wpadło. Katastrofalny błąd stopera Hoffenheim, który próbował przyjął dośrodkowanie z lewej strony, ale zrobił to tak nieporadnie, że wystawił Silvie "patelnię" cztery metry od bramki.

Manchester City
38
18
10
14
15
86'

Mahrez szukał kolegów, ale nic z tego nie wyszło. Dośrodkowanie wylądowało w rękawicach Baumanna.

1
2
84'

City zaczyna wściekle atakować. Sane nie zdołał dośrodkować, tylko rożny.

3
2
1
1
84'

Silva wycięty przy próbie prostopadłego podania do Aguero. Kolejna okazja dla City.

4
2
1
1
80'

Joelinton zbyt ambitnie, faulował przy próbie odebrania piłki w środku pola.

3
2
2
1
78'

Poprawka, byłoby groźnie, gdyby Sane w ogóle minimalnie podniósł piłkę. Dośrodkował po ziemi w pierwszego obrońcę.

3
4
1
2
1
78'

Aguero powalony na skraju pola karnego. Będzie groźnie.

4
3
1
1
76'

Akcja pod pełną kontrolą City. Walker zgrał głową do Edersona, dośrodkowanie Kaderabka nie zaskoczyło obrońcy MC.

3
2
3
75'
73'

Leroy Sane padł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Jednak wydaje się, że Oliver Baumann przewinił w tej sytuacji i powinna być "11" dla Man City.

7
3
3
2
6
72'

Zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Pepa Guardioli (65 proc. do 35 proc.), lecz na razie nic z tego nie wynika.

2
1
1
1
70'

Zespół z Machesteru próbuje przyspieszyć swoją grę, zaś miejscowa ekipa tylko czyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

1
1
1
68'
68'

Pavel Kaderabek ucierpiał w starciu z rywalem, ale po udzieleniu pomocy medycznej będzie kontynuował grę.

2
1
2
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

1
1
1
1
66'

Manchester City spokojnie rozgrywa atak pozycyjny na połowie TSG 1899 Hoffenheim.

2
64'
64'

Groźnie atakowali gospodarze, ale The Citizens zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

1
1
61'

Kompany przerwał faulem kontrę Hoffenheim, Kaderabek mógł znaleźć się w dobrej sytuacji.

2
1
1
60'

Duże ryzyko, Ederson wyszedł na 40. metr, by przerwał akcję Hoffenheim i prawie się przeliczył.

1
2
2
59'

Tym razem wrzutka popsuta, ale z daleka spróbował Fernandinho.

2
1
59'

Groźna wrzutka Silvy, w środku czekał Otamendi. Rzut rożny dla City.

2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Kerem Demirbay. Za ostro potraktował Silvę.

TSG 1899 Hoffenheim
1
1
57'

Krótkie rozegranie wolnego nie było najlepszym pomysłem. Sane nie dopuścił do dośrodkowania.

1
54'

Szalai był niewidoczny, wiecej piłek zgarniał Belfodil, tak jak teraz, kiedy próbować zabrać się z nią w pole karne, ale został powstrzymany.

3
1
2
1
1
54'
52'

Zupełnie inna taktyka City. Ciągle czekają na błąd Hoffenheim, w ogóle nie szarpią.

2
2
2
1
1
50'

Indywidualne popisy Silvy o mało nie skończyły się kontrą. Hoffenheim jednak zwolniło akcję.

1
1
2
1
2
49'

Manchester już nie atakuje na hurra, zaczął bardzo spokojnie, od wymiany piłek w środku pola.

1
1
2
1
1
47'

Grillitsch nie zrozumiał się z kolegami i Hoffenheim zmarnowało świetną okazję, zabrakło zamknięcia akcji tuż przed bramką.

2
1
1
46'

Piłkarze wrócili do gry, na razie bez zmian.

1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

3
1
1
45'

Walker niezadowolony, że jego koledzy nie poszli za akcją. Biedaczysko, namęczył się, dośrodkował, a w polu karnym tylko powietrze.

1
1
1
1
42'

Centymetry! W asyście obrońcy Aguero przebiegł kilka metrów, zdołał mocno strzelić, ale tuż nad poprzeczką, nadprawdę minimalnie. Baumann pofrunął, piłki by jednak nie sięgnął w żadnym wypadku.

2
1
3
2
4
41'

Gundogan dużo dołożył od siebie, chyba za dużo, bo widać było, że chce naciągnąć sędziego Skominę na faul. Niemiec jednak pomimo wszystko bardzo niezadowolony.

1
1
3
1
1
39'

Znowu drzemka The Citizens i Belfodil miał miejsce do strzału. Ederson wypluł piłkę przed siebie. Hoffenheim nie pęka.

3
2
3
1
2
38'

Sane wdzierał się w pole karne, ale Akpoguma nie dał mu przejść swoim sektorem. Niemiec jest dzisiaj bardzo groźny dla rodaków.

1
1
2
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Powstrzymał kontrę Demirbaya.

1
1
2
1
2
36'

Błyskawiczna odpowiedź Hoffenheim. Joelinton wstrzelił piłkę w pole karne i brakło tylko wykończenia.

1
1
2
1
1
35'

Dzieje się. Fenomenalna próba Aguero, cudowny lob, wpadający Baumannowi za plecy, ale Niemiec końcówkami palców sparował piłkę na poprzeczką. Wow, naprawdę jest na czym oko zawiesić.

3
2
4
3
2
32'

City zmarnowało wyborną okazję. Sane ośmieszył trzech rywali przed polem karnym, założył dwie siatki i próbował strzelać. Piłka po rykoszecie znalazła się w zasięgu Aguero, Argentyńczyk miał przed sobą pustą bramkę, ale uderzał z bardzo niewygodnej pozycji i pomylił się.

2
1
3
1
1
31'

Silva zwija się z bólu. Przerwa może trochę potrwać.

1
1
3
1
2
29'

Kompany uderzył po dośrodkowaniu Kompany'ego, nieźle, ale za bardzo się rozpychał.

2
4
3
2
3
28'

Sędzia Skomina zdaje się mówić: "Pep, jeszcze raz i wylatujesz". Małe starcie przy linii bocznej z udziałem Guardioli.

3
2
2
2
2
26'

Krótkie rozegranie rożnego między Gundoganem a Silvą wprowadziło duży niepokój wśród Wieśniaków. Piłka z trudnością wybita.

1
1
3
2
1
24'

Nie popisał się Joelinton. Jedna z niewielu okazji na kontrę totalnie zepsuta, już pierwsze podanie bardzo niecelne.

2
2
3
2
2
22'

Hoffenheim zamknięte w szesnastce. Dwie próby dośrodkowania The Citizines, w końcu Wieśniacy mogą odetchnąć, bo Damir Skomina odgwizdał faul w pojedynku powietrznym.

2
1
3
2
2
20'

Długa piłka za plecy obrońców Hoffenheim. Aguero podziękował, ale nie miał szans do niej dojść.

1
1
3
1
1
19'

Rozpędzony Manchester jest jak Pendolino. Przed chwilą Sane tak depnął, że został tylko kurz. Jego partnerzy pogubili się jednak i nic z tej akcji nie wyniknęło.

3
2
3
2
3
17'

Dwa bardzo groźne rzuty rożne w wykonaniu Manchesteru. Po pierwszym z nich domagali się karnego, ale chyba zbyt optymistycznie podeszli do tematu.

1
2
4
2
1
15'

Usain Bolt przyznałby znak jakości. Sterling wykonał kapitalny sprint, zupełnie zgubił Poscha i znalazł się sam na sam z Baumannem. Niemiec nie dał się pokonać, kapitalna interwencja!

4
3
7
3
2
15'

Demirbay wrócił się do obrony i wytrącił Laporte'a z rytmu.

4
2
1
1
2
14'

Dobra wrzutka Silvy w pole karne, ale stoperzy Hoffenheim czujni. Czuć, że tu nie skończy się na skromnym 1:1.

2
1
2
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Odłożona kartka za wycięcie w środku pola.

3
2
1
1
2
11'

Kaderabek spróbował rajdu lewą stroną. Czech wdał się w przepychankę z Walkerem, ale nie zdołal dośrodkować, został wypchnięty za linię końcową.

1
1
1
1
1
9'

Wyrównanie napędziło Manchester. David Silva ruszył z kolejną akcją.

2
2
1
1
1
7'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Leroy Sane.

Za szybko pochwaliłem. Sane bezkarnie przedarł się przez obronę, stanął oko w oko w Baumannem, ale dojrzał lepiej ustawionego Aguero. Argentyńczyk praktycznie do pustej bramki.

27
12
8
7
6
6'

Lepiej wygląda Hoffenheim. Zorganizowane, pewne siebie, spokojne. Stoperzy powstrzymali kolejną próbę The Citiziens.

2
2
3
2
2
5'

Kolejna składna akcja Hoffenheim. Belfodil na skrzydło do Joelintona. Ostre dośrodkowanie wylądowało w rękach Edersona.

3
1
1
1
1
4'

A jednak nie, bez rożnego. Zaczął Baumann.

2
2
2
2
2
3'

Pierwszy raz uaktywnił się Aguero. Dobrze podprowadził piłkę, strzelił, ale po drodze zahaczył o jednego z rywali.

3
2
2
2
2
2'

Nie minęło nawet 50 sekund, Manchester w szoku.

5
2
2
2
2
1'

Gol! Strzelił Ishak Belfodil. Asystował mu Kerem Demirbay.

Co za początek! Obrona Manchesteru przysnęła, zostawiła wolnego Belfodila, dojrzał do Demirbay i posłał do niego prostopadłą piłkę. Ederson bezradny.