Liga Mistrzów: Grupa F
07 lis 2018 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Riyad Mahrez. Fatalna strata Alana Patricka. Mahrez podał do Gabriela Jesusa, a ten pewnie pokonał bramkarza.

22
10
2
1
2
90'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
1
1
90'

Kompletnie nieudany strzał w wykonaniu Kayode.

2
1
2
1
88'

Powinno być 6:0. Sterling przechwycił piłkę tuż przed Piatowem, ale nie zdołał jej opanować.

2
1
1
84'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Ilkay Gundogan. Zabójcza kontra gospodarzy. Gundogan przerzucił piłkę do niepilnowanego Mahreza. Ten uderzył z woleja. Ze strzałem lepiej powinien poradzić sobie Piatow.

16
8
2
1
83'

Niewiele dzieje się na boisku. Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby czekały na koniec spotkania.

1
1
1
2
78'

Rakickij uderzył z trzydziestu metrów. Z problemami obronił Ederson.

3
2
1
77'

Szachtar. Schodzi: Maycon. Wchodzi: Alan Patrick.

3
1
1
77'

Szachtar. Schodzi: Taison. Wchodzi: Wellington Nem.

4
1
1
76'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Fabian Delph.

76'

Powinno być 5:0, ale Mahrez strzelił z ostrego kąta i fatalnie spudłował.

1
1
73'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

72'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Brazylijczyk wykorzystał drugiego karnego w tym meczu.

Manchester City
17
4
1
5
71'

Drugi rzut karny dla gospodarzy. Tym razem był faul. Stepanenko podciął Silvę.

4
1
2
70'

Szachtar częściej utrzymuje się przy piłce, ale to świadomy wybór gospodarzy.

1
67'

Kompletnie nieudany strzał Taisona. Piłka przeleciała daleko od słupka.

1
66'

Pełna dominacja gospodarzy, którzy nie forsują już tempa. Mecz jest rozstrzygnięty, a piłkarze Manchesteru City myślami są już przy spotkaniu z Manchesterem United.

1
61'

Man City. Schodzi: Kyle Walker. Wchodzi: Danilo.

1
1
1
63'

Matwijenko dograł do Bolbata, ale ten nie zorientował się i piłka opuściła boisko.

1
2
60'

Silva dograł do Jesusa, a ten głową strzelił obok bramki.

3
59'

Rakickij dośrodkował w kierunku Krywcowa, ale piłka nie dotarła do obrońcy. Strata Szachtara.

1
56'

Mahrez w polu karnym starał się dograć do Silvy, ale piłkę przejął gracz Szachtara.

3
1
2
1
2
55'

W polu karnym przewrócił się Silva. Hiszpan walczył o piłkę z jednym z rywali. Tym razem sędzia nie podyktował karnego. To nie spodobało się Silvie, który głośno wyrażał swoje protesty.

3
1
2
1
1
54'

Kontra gości zakończona prostą stratą. Szachtar jest bezradny.

1
2
1
51'

Akcja City przerwana z powodu spalonego.

4
1
48'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko. Kapitalna akcja Sterlinga. Uporał się z obrońcami i strzałem z szesnastu metrów pokonał Piatowa.

16
7
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
44'

Po dograniu z rzutu rożnego gospodarze nie stworzyli zagrożenia pod bramką przeciwnika.

3
3
1
44'

Groźny strzał Bernardo Silvy, ale minimalnie niecelny. Manchester City będzie miał rzut rożny.

3
1
1
40'

Kontra gości zakończona fatalnym strzałem Kowalenki.

1
1
2
37'

Po dośrodkowaniu Rakickiego w pole karne nie było żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

2
1
1
3
36'

Z akcją ruszył Taison, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i przejął ją Ederson.

2
1
1
31'

Groźnie pod bramką Szachtara. Strzał Jesusa został zablokowany.

3
30'

Ze strzałem Matwinienki poradził sobie Ederson.

4
1
27'

Manchester City kontroluje sytuację na boisku.

3
1
1
1
24'

Gdzie jest VAR?! Sterling przewrócił się, potykając o źdźbło trawy. Rywale byli metr od niego. Mimo to arbiter podyktował rzut karny. Kompromitacja węgierskich arbitrów.

5
4
9
1
13
24'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Jesus pewnie wykorzystał rzut karny.

15
12
5
4
11
24'

Sędzia podyktował rzut karny. Trudno ocenić, co było tego powodem.

2
4
5
4
12
23'

Groźna akcja Manchesteru City zakończona potknięciem się Sterlinga.

4
1
1
1
19'

Wysoki pressing w wykonaniu gospodarzy zaowocował tym, że Szachtar stracił piłkę w okolicy własnego pola karnego. Niewiele to dało, gdyż Manchester City nie zdołał oddać strzału.

3
16'

Po strzelonej bramce Manchester City nie jest już tak aktywny w ofensywie. Goście starają się doprowadzić do wyrównania.

1
3
1
13'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Riyad Mahrez. I mamy gola dla Manchesteru City. Na skrzydle Mahrez ograł obrońców, dograł wzdłuż bramki, gdzie był David Silva. Niepilnowany Hiszpan tylko dostawił nogę i zdobył gola.

25
9
1
2
3
11'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła głową uderzył Gabriel Jesus. Prosto w ręce Piatowa.

2
1
10'

Lekki strzał Juniora Moaresa sprawił problemy Edersonowi. Golkiper gospodarzy na raty obronił to uderzenie.

1
2
7'

Kolejna udana pułapka ofsajdowa w wykonaniu gracza Szachtara. Złapać na spalonym dał się Gabriel Jesus.

1
2
5'

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

1
3'

Od pierwszego gwizdka do ataków rzucili się gospodarze, którzy jak najszybciej chcą objąć prowadzenie.

1
czas Start meczu
20:30

Na Etihad Stadium rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę poczatek spotkania.

1
1
1
20:30

Obie drużyny prowadzą w tabelach swoich lig. Szachtar pewnie zmierza po tytuł. Po czternastu kolejkach ma 8 punktów przewagi nad Dynamem Kijów.

1
20:30

Manchester City nie przegrał dziesięciu ostatnich meczów, a dziewięć z nich wygrał. Tę imponującą statystykę City będzie chciało przedłużyć w starciu z Szachtarem.

1
1
20:30

Po trzech kolejkach rywalizacji w grupie F wszystko jest jeszcze możliwe. Pierwszy w tabeli Manchester City wywalczył 6 punktów. Ostatni jest Szachtar, który ma dwa "oczka".