1
2
85'
84'

Foden stworzył dobrą okazję Sterlingowi. Młody pomocnik dograł do byłego piłkarza Liverpoolu, a ten nie zdołał trafił do bramki.

1
1
1
3
1
81'

Belfodil na spalonym.

2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Joelinton.

TSG 1899 Hoffenheim
1
1
komentarz

Piękny strzał! Foden mógł zdobyć bramkę po tym, jak świetnie uderzył z woleja. Znowu broni Baumann.

3
73'

I mamy odpowiedź Niemców. Amiri nie czekał i nie pokusił się o daleki drybling. Oddał strzał z dystansu.

1
1
72'

Sane wycofał do Jesusa. Brazylijczyk strzelił zza pola karnego, ale niecelnie.

70'

Atak Hoffenheim. Joelinton uderzył z dystansu, ale nad bramkę.

1
66'

Tym razem na gola z rzutu wolnego polował Guendogan. Niemiec celował w okienko, ale piłka przeleciała obok bramki.

2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Huebner.

1
63'

Hoffenheim. Schodzi: Dennis Geiger. Wchodzi: Nadiem Amiri.

1
61'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Raheem Sterling.

Dopięli swego obywatele. Po przerwie Manchester City zaczął coraz częściej grać z kontry i to się opłaciło. Sterling dograł na lewą stronę do Sane, a Niemiec zdobył drugiego gola w tym meczu.

17
10
2
58'

I odpowiedź Hoffenheim. Nelson oddał płaski strzał, dobrze broni Ederson.

1
1
1
58'

A teraz rozczarował Sterling. Anglik dostał podanie od Jesusa i szybko oddał strzał. Niecelny.

1
55'

Co za kontra Obywateli! Przejęli piłkę po rzucie rożnym dla Hoffenheim i szybko ruszyli na bramę. Piłkę poprowadził Sterling, dograł na lewą stronę do Sane, a ten odegrał do Bernardo Silvy. Znowu broni bramkarz Hoffenheim.

1
53'

Sterling poprowadził akcję. Piłkę dostał Jesus, oddał strzał z ostrego kąta, ale broni Baumann!

1
2
53'

Hofeenheim w natarciu. Niemcy próbowali rozegrać atak pozycyjny, ale szybko stracili piłkę. Kontratak Manchesteru City.

49'

Ależ zagrożenie z rzutu rożnego. Piłkę przejął Laporte. Obrońca oddał dwa strzały, ale Baumann wciąż niepokonany!

1
1
49'

Sane dogrywał z lewej strony, ale szybko zagrożenie zażegnał Adams.

48'

Manchester City nakręcony zaczął drugą połowę, ale na razie nie zdążył zagrozić bramce Baumanna.

46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce przyjezdni.

46'
46'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Kyle Walker.

3
3
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

I mamy wyrównanie. Sane perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem i mamy 1:1.

Manchester City
10
9
4
4
5
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
2
2
2
44'

Z lewej strony dogrywał Schulz, ale nikt nie zamknął dośrodkowania. Przy piłce znowu Anglicy.

1
43'

Otamendi starł się z Joelintonem. Na szczęście obaj mocno nie ucierpieli.

41'

Sterling dograł przed pole karne do Fodena. Młody pomocnik uderzył z dystansu, ale jego strzał został zblokowany przez rywala.

39'

Przerwa w grze. Na murawie leży Gabriel Jesus. Brazylijczyk prawdopodobnie doznał urazu mięśniowego po tym, jak próbował dobiec do piłki podanej przez Sane.

1
1
36'

Prawą stroną ruszył Sterling. Anglik dziś nieźle drybluje. Jednak jego dośrodkowanie chwycił Baumann.

35'

Znowu okazja Manchesteru. Dośrodkowanie z lewej strony. Tym razem głową uderzał Foden, ale nie zagroził bramce.

2
2
2
2
34'

I kolejne zagrożenie na bramkę Hoffenheim. Znowu po rzucie wolnym. Głową uderzył Otamendi, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

3
2
2
2
30'

Udzieliły się nerwy mistrzom Anglii. Bernardo silva faulowal piłkarza Hoffenheim na jego połowie. Do Portugalczyka musiał podbiec sędzia, żeby go uspokoić i dać upomnienie.

1
1
1
28'

Wysoki pressing piłkarzy Hoffenheim. Zawodnicy Guardioli zaczynają się gubić już nawet na własnej połowie.

1
25'

Sterling próbował rozegrać piłkę z Fodenem, ale szybko przejęli rywale. Manchester musi budować atak od nowa. A od kilku minut non stop napierają na bramkę Hoffenheim.

1
1
22'

Obywatele dalej próbują. Centra z rzutu rożnego. Do piłki próbował dopaść Gabriel Jesus, ale nie udało mu się.

1
1
21'

I znowu Anglicy zagrozili ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową uderzył Stones. Tym razem broni bramkarz.

3
3
3
3
3
19'

Rzut rożny dla Manchesteru City. Dogranie na głowę do Gabriela Jesusa. Brazylijczyk od razu uderzył głową. Piłka odbiła się od słupka!

3
3
3
1
5
18'

A Manchester City dalej ma problemy. Strata piłki i Hoffenheim ruszyło z kontrą. Uparcie w polu karnym Obywateli walczył Joelinton, aż sfaulował rywala. Sędzia przerwał akcję.

1
1
1
1
2
16'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić.

No i Chorwat ma gola. Pewnie wykorzystał rzut karny.

17
12
5
4
7
15'

Rzut karny dla Hoffenheim! Aymeric Laporte faulował Huebnera.

8
9
3
2
3
14'

Hoffenheim w natarciu. I znowu Kramarić. Napastnik oddał niemal perfekcyjny strzał zmierzający w samo okienko. Ale jeszcze lepiej broni Ederson!

1
1
1
13'

Teraz sprawy w swoje ręce wziął Guendogan. Niemiec oddał mocny strzał z dystansu, ale pewnie broni Baumann.

12'

Ależ to była okazja. Schulz dograł do Kramaricia, a ten oddał mocny strzał z pierwszej piłki. Niestety dla Niemców, piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
11'

Guendogan dośrodkował z rzutu rożngego, ale niecelnie. Hoffenheim idzie z kontrą.

9'

Sane zdecydował się na strzał w polu karnym, ale trafił wprost w obrońcę.

1
8'

Brenet złapany na spalonym.

7'

I znowu inicjatywa po stronie gospodarzy. Zawodnicy Pepa Guardioli mają jednak problem z rozegraniem piłki. Bernardo Silva stracił już na połowie boiska.

6'

I kontratak Hoffenheim. Z lewej strony dośrodkował Nico Schulz, ale napastnik niecelnie uderzył.

5'

Manchester City rozgrywa atak pozycyjny, ale na razie ma problemy z przedostaniem się w pole karne rywali.

3'

Sterling bardzo odważnie dryblował na prawej stronie, ale zanim wszedł w pole karne odbił się od rywala. Angik dopiero po pewnym czasie podniósł się z murawy. Akcję dośrodkowaniem próbował ratować Bernardo Silva, ale niecelnie dograł.

1'

Niefrasobliwość Laporte. Obrońca dograł wprost pod nogi rywala. Piłka trafiła do Breneta, ale ten oddał bardzo słaby strzał.

1
czas Start meczu
20:26

Piłkarze już w tunelu. Pierwszy gwizdek coraz bliżej...

3
1
18:17

Hoffenheim nie ma już szans na pozostanie w Lidze Mistrzów. Niemcy są na ostatnim miejscu i tracą dwa punkty do trzeciego Szachtara Donieck. Jeśli Ukraińcom zdarzy się porażka, a piłkarze Juliana Nagelsmanna sprawią sensję i pokonają Obywateli, to Hoffenheim zagra na wiosnę w Lidze Europy.

1
1
18:17

Manchester City ma już pewny awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Piłkarze Pepa Guardioli mają na koncie dziesięć punktów, to o trzy więcej od drugiego Olimpique Lyon. W tej edycji LM mistrzowie Anglii przegrali tylko raz - z Lyonem (1:2) w pierwszej kolejce.

1
1
Czy Manchester City pokona Hoffenheim?
Nie, zremisuje
Nie, przegra
18:17

Spotkanie poprowadzi Andreas Ekberg ze Szwecji.

1
18:17

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 6. kolejki grupy F między Manchesterem City a TSG 1899 Hoffenheim. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00.