Zakończony
AS Roma
90+1'

Gol! Strzelił Mariano Diaz.

Techniczne uderzenie w samo okienko na 3:0! Takimi trafieniami napastnik może zdobyć serca kibiców w Madrycie.

Real Madryt
46
23
11
5
9
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

4
4
1
1
1
88'

Keylor Navas rzetelnie pracuje na swoje czyste konto. Jeszcze jedna obrona bramkarza Realu Madryt. Wreszcie pokazał się w pobliżu królestwa Królewskich Edin Dzeko.

9
5
2
2
2
87'

Akcja zmienników AS Roma. Alessandro Florenzi próbował uruchomić ustawionego w polu karnym gospodarzy Patrika Schicka. Czech zmarnował wysiłek swojego pomocnika i nie opanował piłki.

2
2
1
1
1
85'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

82'

Federico Fazio wygrał pojedynek z Luką Modriciem. Chorwat miał szczęście, że po przechwycie Argentyńczyka futbolówka pozostała w posiadaniu jego zespołu.

1
1
1
80'

Marco Asensio zachował się świetnie. Jednym zwodem wymanewrował całą defensywę z Rzymu i znalazł się sam na sam z Robinem Olsenem. Szwed rozgrywa świetne zawody i nie dał się pokonać.

7
3
2
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Edin Dzeko za przewinienie.

3
2
1
1
1
75'

Robin Olsen ratuje Giallorossich przed małym pogromem w Madrycie. Szwed wyszedł w powietrze dwukrotnie, żeby zatrzymać strzały Toniego Kroosa i Mariano Diaza. Bramkarz jest najlepszym zawodnikiem rzymian w tym meczu.

2
2
1
73'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Mariano Diaz.

6
4
2
4
7
72'

Mniej niż 20 minut do końca regulaminowego czasu, a piłka w centrum boiska. Publiczność zachęca Garetha Bale'a do kolejnego ataku. To Walijczyk oddał w tym spotkaniu najwięcej strzałów.

4
1
1
1
1
70'

Roma. Schodzi: Steven N'Zonzi. Wchodzi: Patrik Schick.

67'

Nie mają już wiele do stracenia podopieczni Eusebio Di Francesco i próbują cokolwiek zmienić w tym meczu. Czasu oraz nadziei jednak niewiele.

1
2
1
64'
63'

Keylor Navas nie do pokonania! Świetny refleks weterana w bramce Realu Madryt i Aleksandar Kolarov nie może cieszyć się ze zdobycia gola na Santiago Bernabeu.

3
1
2
3
62'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

8
6
3
4
2
58'

Gol! Strzelił Gareth Bale.

Wyczekiwali madrytczycy i doczekali się aż Gareth Bale przymierzy do bramki AS Roma. Techniczne uderzenie na koniec rajdu obok Robina Olsena do bramki. Nie pozostawił Szwedowi złudzeń!

Real Madryt
48
20
10
4
8
56'

Stały fragment dla rzymian. Konkretnie rzut rożny, po którym skutecznie interweniowała defensywa Królewskich.

1
54'

Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Lorenzo Pellegrini.

2
52'

Gareth Bale i jego kolejne pudło! Po strzale bohatera poprzedniego finału Ligi Mistrzów zadrżała poprzeczka. Na jeden atak Giallorossich przypadły dwie sytuacje podbramkowe Królewskich!

5
3
2
3
5
50'

Nie może się wstrzelić Gareth Bale. Walijczyka obsłużył tym razem podaniem Karim Benzema, a ten nie potrafił skierował piłki do siatki AS Roma.

4
1
1
49'

Keylor Navas interweniował popisoso po uderzeniu Cengiza Undera. Wydawało się, że piłka wyląduje w bramce Realu Madryt, jednak doświadczony golkiper pokazał klasę.

5
1
47'

Wątpliwe, że gospodarze zagrają kunktatorsko po przerwie. Kibice na Santiago Bernabeu to wymagająca publiczność i oczekuje kolejnych bramek.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
Czy AS Roma wyrówna po przerwie?
14
5
1
45'

Doliczona minuta.

7
5
2
2
2
45'

Gol! Strzelił Isco.

Tuż przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowie Real Madryt zdobył wymarzonego gola na 1:0! Isco strzelił idealnie z rzutu wolnego. Zupełnie niepotrzebne przewinienie Daniele De Rossiego i kara była natychmiastowa. Królewscy na prowadzeniu.

Real Madryt
47
27
11
11
21
44'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

8
7
4
5
8
42'

Kostas Manolas gra na wyprzedzenie z Karimem Benzemą i unika błędów. Będący w wysokiej formie Francuz nie ma łatwego życia u boku Greka.

4
3
3
2
2
39'

Idzie za ciosem Robin Olsen! Zanosi się na jego najlepszy występ w barwach nowego klubu. Poradził sobie również ze strzałami Sergio Ramosa oraz Isco.

1
1
1
1
1
38'

Marcelo dóśrodkował głęboko i nieomal wrzucił futbolówkę za kołnierz Robina Olsena. W ostatnim momencie zareagował bramkarz z Rzymu i sparował futbolówkę na korner.

1
1
1
1
1
35'

Dani Carvajal dośrodkował zdecydowanie gorzej niż dwie minuty wcześniej Aleksandar Kolarov. Jedynym adresatem zagrania defensora Realu Madryt mógł być Robin Olsen.

1
1
2
1
1
33'

Jeszcze jedna próba zespołu z wiecznego miasta. Federico Fazio dopadł do piłki wrzuconej w pole karne przez Aleksandara Kolarova, ale nie potrafił skierować jej w światło bramki.

1
1
1
1
1
32'

W ostatnich minutach anemiczne uderzenie Stevena N'Zonziego zatrzymał bez problemu Keylor Navas.

1
30'

Już dwa kwadranse bitwy na Santiago Bernabeu za kibicami. AS Roma nie gra imponująco, ale potrafi wstrzymywać ataki swojego przeciwnika. Stąd bezbramkowy remis.

3
27'

Gareth Bale zatańczył z piłką i z przewiciwnikami blisko narożnika pola karnego. Sam się trochę zaplątał i wszyscy zainteresowani Walijczykiem zawodnicy z Madrytu dobiegli do niego.

2
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za przewinienie.

Real Madryt
3
3
5
3
21'

Podopieczni Eusebio Di Francesco starali się skonstruować kontratak po źle wykonanym przez Real Madryt rzucie rożnym. Zdążyli wrócić na swoje pozycje piłkarze ze stolicy Hiszpanii.

1
1
1
19'

Kostas Manolas interweniował i nie pozwolił na oddanie strzału Karimowi Benzemie. Po chwili poprawka prosto w dobrze ustawionego Robina Olsena.

1
1
2
2
3
17'

Po zablokowanym strzale Karima Benzemy seria rzutów rożnych Realu Madryt. Ostatecznie piłka wylądowała przed polem karnym pod nogami Marcelo, którego potężne uderzenie było równie niedokładne. Od bramki Robin Olsen.

1
1
1
1
1
14'

Wymieniają podania Królewscy. Nie mają zbyt dużo miejsca na przeprowadzanie szybkich ataków, ponieważ przyjezdni ustawili się w jedenastu na własnej połowie.

1
4
2
11'

Przewaga zespołu z Santiago Bernabeu, jednak z powodu braku dokładności jeszcze nie jest udokumentowana golem. Kibice w Rzymie czekają na jakąś ripostę podopiecznych Eusebio Di Francesco.

1
2
2
9'

Sergio Ramos przechytrzył wszystkich przyjezdnych i dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Hiszpanowi nie wyszło pierwsze uderzenie i mógł jeszcze odetchnąć Robin Olsen.

1
1
2
6'

Zgodnie z najbardziej przewidywalnym scenariuszem początkowo przeważa drużyna z Madrytu, natomiast Roma stara się trochę uspokoić sytuację po pierwszym szturmie Królewskich.

2
3
4'

Gareth Bale dostał podanie od Toniego Kroosa i huknął ile tylko miał energii w stopie. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki rzymian.

5
1
1
2'

Od razu Marcelo pognał w okolicę pola karnego Giallorossich, nie przypilnował jednak linii spalonego i po sygnalizacji sędziego asystenta musi wracać na własną połowę.