1
1
2
84'

Fatalne zakończenie akcji w wykonaniu gospodarzy. Piłka zamiast w kierunku bramki, poleciała w trybuny.

9
10
2
3
2
83'

Valencia zaczęła atakować. Juventus musi uważać.

3
3
1
3
10
82'

Niecelny strzał Gameiro. Szczęsny nie musiał interweniować.

8
2
3
4
82'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Wojciech Szczęsny.

6
5
4
8
22
81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Szczęsny.

14
1
1
4
3
77'

Valencia nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Juventusu.

18
8
3
1
2
74'

Odważne wejście Gameiro w pole karne. Piłkę wybił Chiellini.

10
2
5
2
4
72'

Strzał Solera z dystansu. Pewnie piłkę złapał Szczęsny.

16
4
2
3
1
71'

Valencia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Santi Mina.

6
1
3
2
1
70'
70'

Wass zbyt mocno dośrodkował ze skrzydła i piłka opuściła boisko.

4
2
1
4
1
66'
18
6
3
6
1
66'

Akcja Valencii przerwana. Na spalonym był Batshuayi.

8
3
1
3
4
65'

Groźny strzał Solera z ponad dwudziestu metrów. Szczęsny sparował piłkę na rzut rożny.

5
3
1
3
3
65'

Mandzukić zagrał na pamięć w kierunku Matuidiego i akcja Juventusu zakończyła się stratą.

2
4
2
62'

Spokojniejszy fragment meczu. Juventus stara się wszystko kontrolować i na niewiele pozwala swoim rywalom.

12
1
2
1
3
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
4
3
4
4
58'

Batshuayi próbował oddać strzał, lecz został zblokowany.

5
3
4
1
57'

Valencia. Schodzi: Ruben Vezo. Wchodzi: Denis Czeryszew.

54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Vezo.

Valencia CF
10
2
4
2
4
53'

Wydaje się, że Valencia straciła nadzieję na korzystny wynik. Juventus kontroluje mecz.

12
2
2
3
50'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić. Piłkarz Juventusu wykorzystał drugą jedenastkę. Znów strzelił w prawy róg i znów bramkarz rzucił się w odpowiednią stronę.

78
39
9
13
16
49'

Drugi rzut karny dla Juventusu! Zdaniem sędziego Murillo sfaulował Bonucciego.

23
11
11
5
14
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeison Murillo.

8
6
1
3
2
48'

Strzał Rodrigo prosto w ręce Szczęsnego.

12
2
4
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

4
5
1
1
3
Czy uważasz, że Cristiano Ronaldo słusznie został wyrzucony z boiska?
20
8
8
17
20
komentarz

Wróćmy jeszcze do sytuacji, po której Ronaldo został wyrzucony z boiska. Portugalczyk w walce o pozycję odepchnął rywala, następnie chciał poklepać go po głowie i zasugerować, że ten symuluje. Najprawdopodobniej arbiter zinterpretował to jako uderzenie i podjął decyzję o czerwonej kartce.

22
16
35
11
30
Czy system VAR powinien być stosowany w Lidze Mistrzów?
37
8
8
3
4
komentarz

Czerwona kartka Ronaldo wzbudziła wiele kontrowersji. To pokazuje, że system VAR w Lidze Mistrzów jest niezbędny.

47
8
5
3
13
komentarz

Była to pierwsza czerwona kartka Ronaldo w historii jego występów w Lidze Mistrzów.

29
11
32
9
14
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

10
7
10
8
9
45'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić. Piłkarz Juventusu strzelił w prawy róg. Jego intencje wyczuł bramkarz Valencii, miał piłkę na ręku, ale nie zdołał obronić.

137
53
23
26
33
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Parejo.

Valencia CF
16
13
9
6
15
43'

Rzut karny dla Juventusu. Cancelo został kopnięty w twarz. Arbiter nie miał wątpliwości i wskazał na jedenasty metr.

38
16
18
7
8
43'

Kolejna szansa Juventusu! Cancelo trafił w poprzeczkę.

9
2
8
5
10
42'

Batshuayi strzelił z dwudziestu metrów obok bramki.

7
6
7
5
7
41'

Valencia częściej utrzymuje się przy piłce. Juventus skupiony na defensywie.

9
6
5
7
6
38'

Świetna interwencja Szczęsnego. Michy Batshuayi ograł Chielliniego i uderzył na bramkę Juventusu, lecz na posterunku był Polak.

51
20
8
9
8
38'

Gaya dograł w kierunku Solera, ale dobrą interwencja popisał się Chiellini.

14
9
8
6
12
37'

Dobra interwencja Cana, który dalekim wykopem przerwał akcję gospodarzy.

17
9
9
9
13
33'

Juventus próbuje się otrząsnąć po stracie swojego najlepszego piłkarza. Valencia czuje swoją szansę.

46
22
13
17
31
29'

Ronaldo został ukarany za faul bez piłki. Portugalczyk odepchnął rywala. Arbiter po naradzie z sędzią zabramkowym zdecydował się wyrzucić Ronaldo z boiska.

531
250
84
85
152
29'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

995
456
215
197
283
29'

Przepychanki w polu karnym. Sędzia na chwilę przerwał grę.

25
15
23
18
21
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Juventus oddał niecelny strzał.

7
5
10
16
8
23'

Po dograniu Solera uderzył Guedes. Pewnie piłkę złapał Szczęsny.

18
7
4
3
7
23'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Emre Can.

14
3
4
9
3
22'

Przerwa w grze. Khedira nabawił się urazu i niezbędna będzie zmiana.

2
1
4
14
4
20'

Coś niesamowitego. To powinien być gol. Piłkarze Juventusu mieli kilka okazji do zdobycia gola. Strzelali Bernardeschi i Matuidi.

6
6
4
5
6
17'

Tylko Khedira wie, jak zmarnował tę sytuację. Po dograniu Bernardeschiego Niemiec miał przed sobą tylko bramkę i strzelił nad poprzeczką.

3
5
5
7
15
14'

Wysoki pressing Juventusu przynosi skutek. Valencia ma problem z rozgrywaniem akcji.

15
4
2
3
11'

To powinno być 1:0 dla Juventusu. Bernardeschi dośrodkował ze skrzydła do Ronaldo, ten chciał uderzyć z woleja, ale wyszło z tego podanie do Mandżukicia, który strzelił nad poprzeczką.

9
9
7
15
11
10'

Po dośrodkowaniu Bernardeschiego piłkę przechwycili rywale. Spokojny początek meczu.

6
3
1
3
8
9'

Za każdym razem, gdy przy piłce jest Ronaldo, z trybun słychać głośne gwizdy. Tym razem Portugalczyk strzelił obok słupka, ale wywalczył rzut rożny.

11
3
3
7
5
8'

Niezłe dośrodkowanie Sandro w pole karne, ale sytuację wyjaśniła defensywa gospodarzy.

4
1
1
4
4
6'

Valencia od pierwszego gwizdka ma przewagę, ale gospodarzom brakuje pomysłu na zakończenie akcji. Tym razem nie zdołał dośrodkować Soler.

9
2
3
3
6
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Valencia nie stworzyła żadnego zagrożenia.

8
8
2
1
3
3'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Z dwudziestu metrów strzelił Guedes, ale jego uderzenie zostało zablokowane.