Juventus Turyn
5' Paulo Dybala 34' Paulo Dybala 69' Paulo Dybala
Young Boys Berno
24' Leonardo Bertone 41' Sekou Sanogo 74' Mohamed Ali Camaraa 78' Mohamed Ali Camaraa
3:0

Ostatni gwizdek! Bez Ronaldo też się da, Juventus pokonał 3:0 Young Boys Berno po golach Paolo Dybali.

Sędzia doliczył trzy minuty.

David von Balllmoos też ma jakieś problemy, ale pomogli mu medycy.

Emre Can ucierpiał w starciu z bramkarzem Young Boys.

Prostopadłe podanie khediry do Keana, ale napastnik był na spalonym.

Nieudana akcja Young Boys. Ngamaleu próbował się przedrzeć w pole karne z prawej strony, ale został zatrzymany przez Bernardeschiego.

Dośrodkowanie Aleksa Sandro z lewej strony zblokowane przez obrońców.

Prostopadłe dogranie do Assale, ale w porę wyszedł Szczęsny i ubiegł rywala.

Dośrodkowanie strzałem głową próbował zakończyć Alex Sandro, ale uderzenie zblokował rywal.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mohamed Ali Camara.

Koszmarna końcówka dla Young Boys. Stoper zostaje ukarany za uderzenie w twarz Dybali.

Juventus. Schodzi: Mario Mandzukić. Wchodzi: Moise Kean.

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Ali Camaraa.

Kolejny zawodnik ukarany za faul na Mandżukiciu.

Pierwszy celny strzał Young Boys. Sandro Lauper oddał mocny strzał, z którym bez problemu poradził sobie Szczęsny.

Young Boys. Schodzi: Christian Fassnacht. Wchodzi: Roger Assale.

Young Boys. Schodzi: Miralem Sulejmani. Wchodzi: Nicolas Ngamaleu.

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Sami Khedira.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Juan Cuadrado.

I hat-trick! Argentyńczyk zbiera piłkę do domu. Ładne rozegranie Juventusu na skraju pola karnego Szwajcarów. Piłka wpadła na prawą stronę pola karnego, stamtąd dośrodkował Cuadrado, a z kilku metrów nie pomylił się Dybala.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zaskoczyło tym razem Young Boys, którzy zażegnali niebezpieczeństwo z własnego pola karnego.

Dogranie Bonucciego do Bernardeschiego, ale Wloch przegrał walkę o piłkę na lewej stronie z Camarą.

Pierwszy rzut rożny nie narobił zamieszania. Druga próba dośrodkowania z kornera przechwycona przez Szczęsnego.

Strzał z lewej strony w wykonaniu Hoarau, ale odbity od jednego z obrońców Juventusu.

Kontra Juventusu. Dogranie do Bernardeschiego na lewą stronę, ale podanie przeciął Camara.

I kontra Juventusu. Turyńczycy zwolnili i przeszli do ataku pozycyjnego.

W natarciu Szwajcarzy. Próbował Sulejmani, ale pilka wybita na aut.

Próbowali piłkarze Young Boys. Kolejny niecelny strzał nad bramką.

Znowu Dybala! Argentyńczyk padł w polu karnym, ale sędzia nie przyznał rzutu karnego.

Dybala o mały włos, a miałby hat-tricka. Argentyńczyk został jednak w ostatnim momencie zatrzymany.

Young Boys. Schodzi: Sekou Sanogo. Wchodzi: Sandro Lauper.

Sędzia dał znak i piłkarze wznowili grę.

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Emre Can.

Piłkarze wracają na boisko. Zaraz zaczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy! Juventus prowadzi z Young Boys Berno 2:0 po golach Paolo Dybali.

Sędzia doliczył minutę.

Alex Sandro dogrywał w pole karne. Piłka minęła kolejnych piłkarzy Juventusu i wydawało się, że uderzy Cuadrado. Kolumbijczyk nie trafił w futbolówkę...

Nie potraszył z rzutu wolnego Bernardeschi. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Sekou Sanogo.

Dybala faulowany na połowie Szwajcarów. Juventus szybko wznowił grę z rzutu wolnego.

Strzał Sanogo prosto w trybuny. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.

Szwajcarzy nie potrafią przyspieszyć gry i zaskoczyć rywali. Juventus zdominował grę w pierwszej połowie.

Cuadrado złapany na spalonym.

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Juventus szybko uwolnił się z własnej połowy i ruszył na bramkę. Matuidi oddał strzał z dystansu, a bramkarz wybił piłkę pod nogi Dybali. To drugi gol Argentyńczyka w tym meczu.

Kontratak Juventusu zatrzymany. Cuadrado faulowany na własnej połowie przez Sanogo.

Znowu atak Juventusu lewą stroną. Tym razem problemy miał tam Bernrdeschi. Akcja zakończyła się faulem Aleksa Sandro i grę wznowi bramkarz.

Benatia dograł na lewą flankę do Aleksa Sandro, ale Brazylijczyk niecelnie dośrodkowywał.

Długo holował piłkę Bernardeschi. Wszedł z nią w pole karne i długo kazał czekać kolegom na podanie. W końcu zdecydował się zagrać na lewą stronę do Mandżukicia, ale kompletnie nie zrozumiał się z Chorwatem i stracił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bertone.

Bernardeschi dogrywał z lewej strony w pole karne do Dybali. Argentyńczyk oddał strzał z pierwszej piłki, ale prosto w ręce bramkarza.

Nieudane dogranie Pjanicia do Benatii z rzutu wolnego.

Zbyt mocny strzał Cuadrado z prawej strony boiska. Bramkarz nawet nie musiał interweniować.

Bernardeschi oddał niewygodny strzał na dalszy słupek. Piłkę wybił von Ballmoos, a o krok od zdobycia bramki był Mandżukić, który mógł dobić gdyby był lepiej ustawiony.

Dybala faulowany na własnej połowie przez Bertone.

Ależ Young Boys byli bliscy wyrównania. W polu karnym uciekł obrońcom Christian Sulejmani, minął Szczęsnego i mógł uderzyć z bardzo ostrego kąta. Zamiast tego zdecydował się dośrodkować, ale się nie udało.

Obrońca Juventusu łapie się za bok i na chwilę schodzi z boiska.

Bonucci sygnalizuje problem. Sędzia przerwał grę.

Miralem Pjanić nieudanie dogrywał na prawą flankę i grę wznowi von Ballmoos.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Leonardo Bonucci.

Piękne wykończenie Argentyńczyka. Bonucci dograł w pole karne do Dybali, a ten strzałem z woleja pokonał bramkarza.

Od dłuższej chwili Young Boys utrzymują się piłce.

Faul na Paolo Dybali przed polem karnym Young Boys. Będzie rzut wolny.

Pierwszy gwizdek! Od środka zaczęli piłkarze Juventusu.

Hymn Ligi Mistrzów za nami. Niebawem pierwszy gwizdek.

Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!

Jak zakończy się mecz?

Spotkanie poprowadzi Sergei Karasev z Rosji.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów między Juventusem a Young Boys Berno. Początek spotkania o godzinie 18:55.