Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
3
88'

Romelu Lukaku i kolejne nieudane uderzenie. Przyspieszyli gospodarze, którym najwidoczniej mocniej zależy na rozstrzygnięciu tego meczu, ale kibiców przekonają tylko golem.

2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya za faul bez piłki na Marcusie Rashfordzie.

Valencia CF
4
1
2
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Romelu Lukaku za nieczystą walkę z przeciwnikiem.

Manchester United
1
3
2
3
86'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Marcus Rashford. To nie było uderzenia, jakie marzyło się kibicom w Manchesterze. Neto tylko podskoczył, ale nie musiał interweniować.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Piccini za faul na Anthonym Martialu.

3
1
1
1
80'

Zmieniają się zawodnicy, ale nie wynik.

78'
78'

Sporo zmian może być w ostatnich kilkunastu minutach spotkania, co utrudni złapanie rytmu zawodnikom i przeprowadzenie decydującego szturmu.

76'
73'
71'

Neto sparował piłkę po technicznym uderzeniu Romelu Lukaku. Dobra interwencja ostatniego z przyjezdnych i tylko rzut rożny wywalczył Belg dla Manchesteru United

70'

Faulował mało przydatny w tym spotkaniu Marouane Fellaini. Ciekawe, kiedy szkoleniowcy wyślą z ławki rezerwowych na boisko zmienników.

2
1
67'

Michy Batshuayi mógł wymierzyć karę Manchesterowi United za zmarnowane sytuacje podbramkowe. Uderzenie znanego w Anglii napastnika, po którym futbolówka przeleciała ponad poprzeczką. Wydawało się, że wystarczy ominąć Davida de Geę.

1
1
1
63'

Gość specjalny tego meczu.

2
1
1
1
1
61'

Paul Pogba nie pokonał Neto swoim uderzeniem z rzutu wolnego. Świetna parada bramkarza przyjezdnych. Było bardzo blisko gola Francuza w barwach Manchesteru United.

61'

Mniej niż pół godziny do końca spotkania. Z każdą minutą pod coraz większym znakiem zapytania stoi, czy padnie we wtorek gol w Manchesterze.

1
2
59'

Chris Smalling wbiegł w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu rożnego i strzelił po dośrodkowaniu Alexisa Sancheza. Neto tylko obserwował jak piłka opuszcza boisko.

1
1
1
1
1
56'

Geoffrey Kondogbia opuścił na moment boisko z powodu urazu, ale chce nadal grać. Nie była również potrzebna zmiana Erica Bailly'ego, który ucierpiał przed przerwą.

55'

Goncalo Guedes miał szansę na gola krótko po przerwie.

53'

Paul Pogba strzelił po akcji z udziałem Alexisa Sancheza oraz Marcusa Rashforda. Odbita rykoszetem futbolówka wyszła na korner. Musi się tym zadowolić Francuz i nadal atakować.

1
51'

Francis Coquelin nie prezentuje się pozytywnie. W przewiwieństwie do grającego na drugim skrzydle Goncalo Guedesa zwalnia, a nie przyspiesza kontrataki Valencii.

1
49'

W odpowiedzi Goncalo Guedes! O tym, że oddaje dużo strzałów było już wiadomo w pierwszej połowie. Z każdą minutą jest coraz bliżej pokonania Davida de Gei. Tym razem chybił o metr!

2
1
48'

Akcja rozegrana przez Marcusa Rashforda z Romelu Lukaku. Nie zakończyła się ona golem, ale nieco ożywiła publiczność w Manchesterze.

47'

Antonio Valencia powstrzymany przez jednego z defensorów po tym jak wystartował do piłki po crossowym podaniu.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
20:53

Valencia od czasu do czasu pokazuje pazury.

20:53

Manchester United nie był groźny dla przeciwnika w pierwszej połowie.

1
Czy po przerwie padnie gol?
1
45+1'

Podanie Rodrigo Moreno do Goncalo Guedesa, który nie zastanawia się długo i oddaje uderzenia. Skrzydłowy Valencia CF ma problem z dokładnością i najpewniej pierwsza połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.

2
45'

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo za pociągnięcie za koszulkę Paula Pogby.

Valencia CF
2
1
43'

Neto interweniował po dośrodkowaniu Antonio Valencii. Dobra reakcja byłego bramkarza Sevilla FC. Po chwili futbolówka była już blisko królestwa Davida de Gei, gdzie uderzenie Goncalo Guedesa zostało zablokowane.

1
40'

Dziennikarz brytyjskiego Guardiana nazwał mecz "bardzo nudnym". Anglicy są przyzwyczajeni do oglądania znacznie bardziej atrakcyjnych pojedynków.

1
1
1
39'

Dani Parejo spróbował zaskoczyć Davida De Geę strzałem z dystansu. Futbolówka nie poleciała w światło bramki gospodarzy, dlatego Hiszpan między słupkami Manchester United miał wolne.

2
38'

Na razie bez zmian personalnych, a piłkarzom pozostało również niewiele czasu na zmianę wyniku zanim sędzia zaprosi ich do szatni na przerwę. Będzie jeszcze kilka doliczonych minut.

1
36'

Victor Lindelof rozpoczął rozgrzewkę. To on ewentualnie pojawi się na boisku, jeżeli Eric Bailly nie będzie w stanie na nim dłużej pozostać.

35'

Eric Bailly ucierpiał po faulu Rodrigo Moreno i niewykluczone, że będzie musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

34'

Marcus Rashford robi dużo zamieszania na połowie przeciwnika.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Moreno za zbyt ostry atak na Erica Bailly'ego.

1
31'

Kolejna szansa dla zespołu z Old Trafford na zaskoczenie Neto po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Radzi sobie ekipa z Hiszpanii.

1
1
27'

Odpowiedź Marcusa Rashforda po dośrodkowaniu Alexisa Sancheza z rzutu rożnego. Poradzili sobie przyjezdni i zablokowali ofensywnego zawodnika Manchesteru United.

1
27'

Jose Gaya rozpędził się na lewej stronie boiska i dostał podanie w tempo od Goncalo Guedesa. Na szczęście dla podopiecznych Jose Mourinho po przedryblowaniu Nemanji Maticia skrajny defensor nie wykonał dobrego dośrodkowania.

26'

Marcus Rashford zdecydował się na dość rozpaczliwe uderzenie z dystansu. Młodzian nie miał pomysłu, komu podać piłkę, dlatego spróbował zaskoczyć Neto. Bramkarz Valencia CF jest skoncentrowany na legendarnym stadionie.

1
24'

Zrobiło się cicho przez moment na Old Trafford. Gospodarze nie potrafią zdominować swoich przeciwników, a rywalizacja zrobiła się wyrównana.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin za faul na Marcusie Rashfordzie.

19'

Rodrigo Moreno rozpędził się na prawym skrzydle i wywalczył kolejny rzut wolny dla przedstawiciela Primera Division. Nie przebierają w środkach gospodarze. Uczą swoich rywali wyspiarskiego stylu bronienia.

1
18'

Goncalo Guedes sprowokował przeciwnika do faulu i wywalczył stały fragment dla Valencia CF, tyle że Nietoperze są nadal na własnej połowie.

14'

14'

Odpowiedział swoim rajdem Marcus Rashford. Z łatwością wbiegł między obrońców Valencia CF po podaniu Luke'a Shawa, ale nie potrafił przymierzyć w światło bramki. Odetchnął Neto.

1
1
14'

Pierwsza sytuacja podbramkowa przyjezdnych i Manchester United dostał ostrzeżenie od swojego przeciwnika. Muszą uważać gospodarze, jeżeli nie chcą odrabiać strat w tym spotkaniu.

1
12'

Piłka wybita z pola karnego gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale szybko tam wróciła. Goncalo Guedes sprawdził czujność Davida de Gei premierowym celnym uderzeniem. Zapachniało prowadzeniem przyjezdnych!

1
11'

Faul aktywnego Luke'a Shawa. Sędzia był blisko jego pojedynku z przeciwnikiem i zdecydował się przerwać grę. Od rzutu wolnego wznowili już grę zawodnicy z Walencji.

1
9'

Kolejny raz sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Tym razem w momencie podania Paula Pogby w kierunku Romelu Lukaku.

1
8'

Zablokowane podanie Luke'a Shawa przez obrońców z Hiszpanii, ale Manchester United miał jeszcze po akcji swojego skrajnego defensora korner. Neto wyjaśnił po dośrodkowaniu sytuację we własnym polu karnym.

2
5'

Akcje oskrzydlające. Cristiano Piccini przegrał pojedynek z Luke'm Shawem na połowie Manchesteru United, a po przeciwnej stronie boiska Marcus Rashford został na spalonym.

2
1
2
4'

Gra przerwana przez Slavko Vincicia po zagraniu ręką Mitchy'ego Batshuayia. Futbolówka przyznana oczywiście podopiecznym Jose Mourinho, a zawodnikowi znanemu z Premier League arbiter udzielił słownego upomnienia.

1
1
1
2'

Pierwsza akcja gospodarzy z wykorzystaniem żwawego Marcusa Rashforda. Reprezentant Anglii centrował z prawej strony boiska, ale Romelu Lukaku nie zdołał wyprzedzić defensorów z Walencji.

1
2
20:53

Spore opóźnienie w Manchesterze. Trzeba było poczekać na pojawienie się zawodników na murawie.