Leonardo Bonucci uderzał z ok. 19 metrów. Metr ponad bramką.

15
10
3
88'

Kontra Juventusu, Federico Bernardeschi mógł otrzymać piłkę od Ronaldo, ale przewrócił się. Tylko rzut rożny.

9
6
2
9
6
87'

Juventus. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Douglas Costa.

21
12
6
6
4
87'

United, niczym karp przed wigilią, rzuca się, ale efektu z tego żadnego.

8
20
6
3
5
84'

Juventus na własnej połowie pozwala grać gospodarzom. Jednak United wciąż bez okazji na wyrównanie.

18
6
8
3
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini.

11
3
8
5
11
81'
78'
75'

Ależ Szczęsny miał... szczęście. Piłkę przed polem karnym przejął Pogba, uderzył sprzed pola karnego i trafił w słupek. Futbolówka następnie wróciła na boisko i... odbiła się od głowy Polaka. Jakim cudem nie wpadła do siatki?

40
27
25
15
10
73'

Dogranie w pole karne do Ronaldo, zabrakło centymetrów. Piłkę przejął de Gea.

15
7
10
10
13
71'

To już tylko 20 minut do końca, a to goście przeważają. United śpi, na co czekają gospodarze? Dzwony już biją!

16
7
4
3
5
67'

Wymiana piłek pomiędzy Dybalą i Ronaldo. Efekt? Spalony...

14
9
9
10
16
66'

Dybala z pola karnego chciał podawać do Ronaldo, szybszy obrońca United.

12
2
3
4
7
65'

United częściej przy piłce, ale to wyjścia Juventusu wyglądają groźniej.

10
3
2
6
4
62'

Już tylko niewiele ponad dwa kwadranse mają gospodarze. Lepiej prezentuje się United po przerwie, ale do szczęścia daleko.

8
2
2
2
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Blaise Matuidi.

9
5
3
3
6
59'

Dośrodkowanie w pole karne, ale Matić na spalonym.

1
3
3
2
6
56'

Juve na połowie United. Wciąż niewiele potrafią zdziałać gospodarze.

14
7
3
3
5
52'

Cuadrado do Ronaldo, piłka uderzona z ok. 17 metrów, ale efektem tylko róg. Czujny w bramce de Gea.

17
4
2
1
3
50'

Cuadrado zagrywał do Ronaldo, szybszy obrońca, który wybił piłkę.

13
3
7
3
4
49'

Aktywniejsi po przerwie są gospodarze. Wciąż jednak bez uderzeń na bramkę Szczęsnego.

9
6
3
3
4
48'

Joao Cancelo uderzał z dystansu, źle i niecelnie.

6
2
1
1
47'

Uderzenie Martiala zablokowane, po chwili w polu karnym Juve powstało niewielkie zamieszanie. Jednak Szczęsny mógł się spokojnie przyglądać temu, co się dzieje.

9
3
1
2
46'

Gramy!

10
4
2
1
20:46

Suchar dnia! Do Mourinho w przerwie dzwoni żona. - Jak gra, jak wynik? - Weź nie pytaj...

71
67
12
10
8
44'

Obraz meczu nie zmienia się. Juve panuje i na nic nie pozwala drużynie United.

29
12
11
6
5
42'

Strzał Dybali z ok. 20 metrów, dwa metry obok słupka.

15
11
4
13
4
41'

Shaw ofiarnie zablokował piłkę, dostał w żołądek i klejnoty.

15
25
9
11
6
40'

O! Szczęsny kopnął piłkę, to kolega z połowy boiska dogrywał do pana Wojtka. Miażdżąca przewaga Juve.

52
19
5
4
6
40'

W przerwie gospodarze powinni udać się na szybką pielgrzymkę i dziękować, że przegrywają tylko 0:1.

26
23
6
5
8
38'

CR7 z rzutu wolnego, de Gea odbił piłkę, poprawiał Matuidi, ale bramkarz po raz kolejny dobrze interweniował.

23
12
11
11
17
37'

Wow, ale Young powalił Ronaldo. Sympatyczny CR7 przewrócony na plecy. W zapasach to byłby koniec. W futbolu to dopiero... początek.

19
19
10
5
5
36'

Prosta strata gości przy bocznej linii, Martial ruszył. I... tyle z tego było.

9
6
6
2
3
20:46

Jednak są jeszcze pasjonaci pamiętający lata chwały United.

11
1
4
3
1
34'

Kontra Juve, Cuadrado jednak zbyt długo prowadził piłkę i zbyt późno podawał do Dybali. A CR7 wściekły na partnerów.

9
8
5
7
8
32'

W końcu gospodarze pod bramką Polaka, kibice gospodarzy głośniejsi. Wciąż jednak bez uderzeń.

6
31'

Setnie nudzi się Wojciech Szczęsny w bramce.

21
6
3
1
2
28'

Juve uśpił Manchester. Piłka została zagrana w pole karne do Dybali, ten jednak podawał niedokładnie.

12
4
6
3
3
24'

Nic nie potrafią zdziałać gospodarze, Juventus gra spokojnie i szuka kolejnych goli.

24
9
9
2
6
22'

Mogło być 0:2! Z pola karnego uderzał Cancelo, David de Gea wybił piłkę do boku!

22
12
9
8
11
21'

Juventus prowadzi i na niezbyt wiele pozwala gospodarzom. Co zrobi Jose Mourinho?

25
18
8
4
7
19'

Faul gości w środku pola, ale mogło być groźnie pod bramką Juve. Sędzia jednak przerwał akcję.

16
6
16
3
7
17'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Dośrodkowanie z prawej strony Ronaldo, Cuadrado nie zdołał oddać uderzenia. Piłka trafiła pod nogi Dybali, który pewnie trafił do bramki! 0:1!

Juventus FC
225
95
27
28
37
16'

Wciąż czekamy na większe emocje. Jak na razie trwają "zaczepki". Głową uderzał Pogba, wprost w ręce Szczęsnego.

25
6
7
7
5
13'

Cuadrado dośrodkował z prawej strony do Dybali, ten jednak nie był w stanie dobrze uderzyć głową. Coraz więcej do powiedzenia mają goście.

16
8
5
6
3
12'

Miralem Pjanić dogrywał z rzutu wolnego, piłka została kopnięta zbyt mocno. Od bramki gospodarze.

8
5
11
14
7
10'

Dośrodkowanie z prawej strony do Ronaldo, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

8
11
6
16
7
7'

Bonucci dograł z okolic środka pola w pole karne do Ronaldo, szybszy obrońca.

11
10
5
16
12
4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, pewnie w bramce Szczęsny.

41
12
4
6
8
4'

Mamy szalonego kibica na murawie. Przebiegł kilkadziesiąt metrów w kierunku pola karnego i został zatrzymany.

17
35
7
4
5
3'

Jak na razie piłkarskie szachy. Nikt nie chce ryzykować i odsłonić się przed rywalem.