Zupełnie nieudany strzał Costy z 25 metrów.

3
10
3
85'

Zagotowało się w szesnastce gospdarzy, ale Gameiro i Batshuayi przeszkodzili sobie w oddaniu strzału.

4
5
3
3
4
83'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi. Faul w środku pola.

1
2
3
3
81'

Przekombinowała teraz Stara Dama! Mandzukić powinien zamknać oczy i huknąć na siłę, poszukał jednak mierzonego strzału pod poprzeczkę. Uderzenie z 15 metrów łapie Neto.

2
2
2
2
79'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

5
5
5
4
5
78'

Chaos w polu karnym Neto. Próbował Ronaldo, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki.

3
1
1
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Michy Batshuayi. Faul przerywający kontrę.

7
3
3
4
5
73'

Dośrodkowanie prosto na głowę Ronaldo, ale kapitalnie pofrunął w kierunku lewego słupka Neto!

7
4
3
4
4
72'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Goncalo Guedes. Przewrócony Cancelo.

6
1
2
2
4
68'

Mierzony, wypieszczony strzał Dybali pod poprzeczkę. Neto w opałach, ale udało mu się przenieść piłkę nad bramką.

6
2
1
2
1
67'

Valencia. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Michy Batshuayi.

67'

Ronaldo zbiegł do środka i huknął prawą nogą... kilka metrów nad celem.

4
4
1
1
64'

Celny strzał Mandzukicia, ale Neto był dobrze ustawiony i z lekkimi problemami chwycił piłkę.

2
1
2
4
3
62'

Żółtą kartkę otrzymał Mouctar Diakhaby.

7
4
1
2
61'

Mouctar Diakhaby trafia głową na 1:1 po centrze z rzutu wolnego! Gola jednak nie ma, bo sędzia zauważył, że nie była to głowa, a ręka. Chytre i niesportowe zagranie Francuza.

6
4
3
1
6
60'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado. Ostry wślizg w nogi Guedesa.

3
3
6
5
59'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Ronaldo robi różnicę! Na metrze ograny zwodem Paulista i płaskie podanie wzdłuż bramki. Mandzukić tylko dostawił nogę.

72
30
9
5
5
58'

Iście zapaśnicza walka Mandzukicia z obrońcami. Nie ma rzutu karnego.

4
1
1
5
1
56'

Rodrigo Bentancur igra z ogniem. Brzydki faul na Guedesie mógł zakończyć się drugim "żółtkiem".

1
1
5
53'

Przechwyt Dybali, ale Argentyńczyk pomógł sobie ręką, co widział Szkot.

4
5
5
6
5
50'

Walka Cancelo z Diakhaby'm przy linii końcowej. Obrońca gości zwija się z bólu, ale sedzia nie dopatrzył się celowego zagrania rywala.

6
4
3
3
3
47'

Potężne uderzenie Ronaldo z 30 metrów, ale w sam środek bramki.

10
5
4
6
5
46'

Zaczynamy II połowę.

6
4
3
3
2
46'
46'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Juan Cuadrado.

7
4
5
4
4
45+1'

Kapitalna parada Szczęsnego! Mouctar Diakhaby nabiegł na bliższy słupek i mocno uderzył głową. Polak lewą ręką intuicyjnie odbił futbolówkę.

33
20
5
2
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia. Faulowany Rodrigo Bentancur.

9
6
7
3
4
41'

Strata Parejo mogła słono kosztować. Ronaldo podaje jednak za plecy do Dybali i Argentyńczyk "zaplątał się" z piłką.

4
4
3
7
5
37'

Rozpędził się środkiem Goncalo Guedes i zapomniał o biegnących obok partnerach. Wystarczyło podać do boku, a Juve byłby w opałach. W tej sytuacji przedziaranie się między trzech rywali było głupotą.

9
2
4
3
4
35'

Mandzukić dogrywał z lewej strony boiska w pole karne do Ronaldo. Wydawało się, że Portugalczyk z całym impetem huknie głową, ale skutecznie przeszkodził mu Geoffrey Kondogbia.

5
4
4
8
4
32'

Przepychanki w polu karnym Valencii. Skoczyli do siebie Leonardo Bonucci i Francis Coquelin. Wszystko kończy się pogadanką z arbitrem.

4
4
5
4
4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya. Podcięty Cancelo.

Valencia CF
7
7
3
3
2
28'

Szybko rozegrany stały fragment. Gospodarze nie zdążyli wrócić na własną połowę, ale decyzja Wassa o strzale z ostrego kąta była chyba zbyt pochopna.

7
4
4
5
4
26'

Miralem Pjanić pada w polu karnym gości! Nie ma rzutu karnego i jest do dość kontrowersyjna decyzja arbitra.

6
6
5
6
14
24'

Juventus ciśnie coraz mocniej. Uderzenie Alexa Sandro o pół metra mija lewy słupek bramki Valnecii.

8
6
6
4
6
22'

Paulo Dybala podaje na 16. metr, a strzał Bentancura ofiarnie blokują rywale.

7
4
5
8
3
20'

Żle wykonany korner przez Parejo i Juventus ruszył z kontrą. Wass dobrze przyblokował Dybalę i skończyło się na strachu.

9
8
4
8
4
17'

Strzał Guedesa blokuje jeden z obrońców Juve. Wydawało się, że uczynił to ręką, ale przyjezdni nie protestują.

9
9
11
6
8
15'

Juventus bardzo szybko odbiera piłkę, ale ma problem z dokładnym finalnym podaniem.

10
11
10
11
9
13'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur. Boleśnie nadepnięty Guedes.

9
4
5
6
11
10'

Dośrodkowanie Ronaldo w kierunku Mandzukicia. Chorwat złapał się na twarz sugerując uderzenie Diakhaby'ego. Szkocki sędzia nie reaguje.

8
5
4
2
6
8'

Głęboka centra Cancelo i Neto ze spokojem łapie piłkę na przedpolu.

8
5
4
5
5
6'

Przewaga Juventusu, ale odgryza się Valencia. Ruszył prawym skrzydłem Rodrigo Moreno, w kluczowym momencie przeciągnął jednak dośrodkowanie. Zamykający akcję Goncalo Guedes nie mógł z tego nic zrobić.

7
5
5
3
6
3'

Cristiano Ronaldo przed polem karnym rywala długo szukał sobie miejsca do uderzenia. Udało się, ale piłka poleciała w sam środek bramki, prosto do rąk Neto.

10
6
3
4
7
2'

Mario Mandzukić wbiegł między obrońców gości, zgrał do tyłu do nadbiegającego Sandro. Mocny strzał szybuje jednak nad poprzeczką.