Young Boys. Schodzi: Jean-Pierre Nsame. Wchodzi: Nicolas Moumi Ngamaleu.

3
2
2
82'

Smalling zagubił się w polu karnym rywali. A, że już tam był to próbował uderzyć głową po tym, jak dogrywał Paul Pogba. Anglik nie zdążył do piłki.

2
2
1
1
1
80'

Mata wysłał sygnał ostrzegawczy. Fellaini zagraniem głową wycofał piłkę do Hiszpana, a ten uderzył niecelnie z woleja.

3
2
2
1
76'

Fassnacht niecelnie uderzył z dystansu.

2
4
74'

Fellaini dograł z prawej strony. Główkował Lukaku, ale uderzył niecelnie.

2
1
2
1
1
komentarz

Sow uderzył z rzutu wolnego. Niezły strzał, ale piłka poleciała centymetry nad poprzeczką.

2
2
2
1
73'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Antonio Valencia. Wchodzi: Juan Mata.

70'

To powinien być gol! Rzut rożny dla Young Boys, piłka wybita poza pole karne, a stamtąd uderzył Benito. De Gea wybił ją niemal z linii bramkowej. Nikt nie zdążył dobić strzału.

4
1
4
5
69'

Lukaku uwolnił na lewej stronie Martiala. Francuz zszedł z piłką do środka i miał parcie na oddanie strzału. Oddał, ale został zablokowany przez obrońcę.

4
3
1
2
68'

Shaw zatrzymał rywala, który próbował z prawej strony dośrodkować w pole karne.

3
1
66'
ZMIANA

Young Boys. Schodzi: Miralem Sulejmani. Wchodzi: Christian Fassnacht.

Christian Fassnacht #16
3
2
2
2
1
64'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Paul Pogba.

7
4
3
1
1
64'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Romelu Lukaku.

63'

Lingard uderzył z dystansu. Strzał mocny, ale prosto w bramkarza.

2
1
1
62'

Znowu nieudane zagranie Freda ze stojącej piłki. Brazylijczyk chyba dostosował się do poziomu kolegów. Pewnie łapie bramkarz.

2
2
1
1
1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Loris Benito.

Young Boys Berno
4
1
58'

Jones wziął sprawy w swoje ręce i zagrał piłkę. To miało być chyba dośrodkowanie w pole karne. Tak się domyślamy. Zupełnie to nie wyszło.

2
2
1
56'

I znowu. Piłkapo strzale Martiala odbiła się od rywala. Dopadł ją Fellaini i uderzył z dystansu. Niecelnie.

1
1
1
55'

Ile można... Kolejna zmarnowana okazja gospodarzy. Martial dograł do Rashforda, a ten koszmarnie uderzył z kilku metrów.

1
1
1
1
52'

Fred znowu dogrywał w pole karne. Tym razem nie tak precyzyjnie, jak wcześniej. Łapie bramkarz.

1
1
2
50'

Fred złapany na spalonym.

3
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Ali Camara.

Mohamed Ali Camara #4
2
2
1
1
47'

Martial znowu wdarł się w pole karne. Zdążył przepchnąć go Benito. Nie ma rzutu karnego - pokazuje Brych.

1
1
1
1
46'

Zaczęli drugą połowę. Przy piłce Young Boys.

2
1
1
46'
ZMIANA

Young Boys. Schodzi: Steve von Bergen. Wchodzi: Ulisses Garcia.

1
Czy bezbramkowy remis utrzyma się do ostatniego gwizdka?
Tak
Nie
1
1
1
1
45+1'

Aleź blisko byli Szwajcarzy. Z lewej na prawą stronę przedryblował Assale i dograł do Mbasu. Stamtąd obrońca dośrodkował do Sow'a, ale ten niecelnie uderzył piętą z kilku metrów.

1
45'

Fred kolejny raz nieźle dograł do Rashforda. Anglik wszedł w pole karne, ale oddał nieudany strzał.

3
1
1
41'

Szybki kontratak Manchesteru poprowadzony przez Rashforda. Anglik popędził lewą stroną, zabawił się tam z rywalem i wycofał piłkę do Fellainiego, ale niecelnie. Bardzo słabe zachowanie Anglika, które naprawić próbował Fred. Brazylijczyk zdążył do piłki i oddał strzał z niewygodnej pozycji. Było blisko, ale wciąż mamy remis.

6
3
1
1
3
40'

Fellaini złapany na ofsajdzie.

3
3
2
2
3
39'

Nieudaną próbę odbioru zrobił von Bergen. Obrońca potrzebuje pomocy medyków, musi na moment zejść z boiska.

1
1
1
37'

Kolejny atak Young Boys. Piłkę na lewej stronie dopadł Sulejmani i oddał strzał w polu karnym, ale został zblokowany.

1
1
1
35'

Nsame nie widział w polu karnym rywali żadnego z kolegów i podjął słuszną decyzję o strzale z dystansu. Piłkę zblokowali zawodnicy Manchesteru United.

1
1
1
33'

Kolejne dogranie do Martiala. Francuz odważnie chciał się zmieścić między dwoma rywalami, ale odbił się od nich jak od ściany.

1
1
1
32'

Aebisher bardzo ambitnie działał na połowie Manchesteru. Za wszelką cenę próbował odzyskać piłkę po stracie przed polem karnym, ale nie udało się.

1
1
1
30'

Po centrze blisko zdobycia bramki był Rashford, ale wcześniej Fellaini faulował rywala.

1
2
30'

Teraz przed szansą stanął Lingard. Anglik uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od von Bergena. Będzie rzut rożny.

2
2
2
1
28'

Rzut wolny dla Manchesteru. Fred znowu dośrodkował. Matić był o krok od strzelenia gola, ale źle ułożył stopę. Sędzia podniósł chorągiewkę: spalony.

3
3
1
1
1
27'

Sow próbował dograć na głowę do Nsame, ale napastnika ubiegł rywal. Piłkę wybili gospodarze.

1
3
26'

Kolejna świetna okazja! Lingard piętą dograł do Rashforda, a ten uderzył z dystansu. Piłka minęła słupek.

3
2
1
1
25'

Znakomite podanie dostał teraz Lingard. Anglik jednak nie wykorzystał okazji i niecelnie dograł do Rashforda.

1
2
24'

Nie trwało to długo. Wracamy do gry.

2
2
24'

Przerwa w grze. Sędzia Brych ma problem ze strojem.

1
3
22'

1
21'

Marial przyłapany na spalonym. Francuz chciał rozegrać piłkę na lewej stronie z Shaw'em.

1
2
18'

W końcu atak Szwajcarów. Na prawej stronie pola karnego dośrodkowania szukał Aebisher. Jednak skutecznie zatrzymał go Fellaini, obyło się nawet bez rzutu rożnego.

1
2
16'

Oj Martial próbował, próbował, ale się nie udało. Długo Francuz dryblował na lewej stronie. Ostatecznie piłka trafiła do Freda, który chciał wypuścić Martiala, ale ten był na spalonym.

1
1
1
15'

Rashford uderzył z lewej strony pola karnego. Obronił bramkarz.

2
12'

Niezrozumieli się Matić z Martialem. Serb zbyt pospiesznie dograł prostopadłą piłkę na lewą stronę. Francuz nie miał nawet szans, by zdążyć.

2
11'

Martial odważnie chciał przejść lewą stroną w pole karne. Udanie zatrzymał go Sulejmani.

2
2
2
9'

Assale uderzył z dystansu. Piłka odbiła się rykoszetem od jednego z gospodarzy i sędzia przyznał rzut rożny. Young Boys nie zagrozili ze stałego fragmentu gry.

2
2
8'

Nsame przedłużył grę na prawą stronę. Stamtąd próbował dośrodkować Mbabu, ale zrobił to niedokładnie.

2
3
3
2
3
7'

I odpowiedź Manchesteru. Felaini na lewej stronie pola karnego uderzył z ostrego kąta. Broni Ballmoos.

4
1
1
1
2
7'

Szwajcarom na razie brakuje argumentów. Próba podania do Nsame nieudana. Piłkę bez problemu przechwycił De Gea.

2
2
1
1
1
6'

Teraz o strzał z dystansu pokusił się Fred. Brazylijczyk chciał przymierzyć w okienko, ale tym razem to mu się nie udało.

3
1
1
1
1
5'

Ale to była szansa! Shaw świetnie wypuścił za obrońców Rashforda. Anglik dobiegł do piłki i już przed polem karnym zdecydował się przelobować bramkarza. Nieudanie, bo piłka poleciała nad bramką.

2
2
1
2
1
4'

Dogranie Freda nie postraszyło Szwajcarów. Ci próbowali ruszyć z kontratakiem, ale pogubili się już na własnej połowie.

2
2
2
2
2
3'

Valencia próbował urwać się na prawej stronie. Zblokował go rywal. Gospodarze będą mogli dośrodkować w pole karne z rzutu wolnego.

1
1
1
1
1
2'

Bez większego zaskoczenia w pierwszych sekundach meczu. Jak na razie w grze Manchesteru dużo niedokładności. Rywale ze Szwajcarii skupieni na obronie.