Puchar Ligi Angielskiej: 1/16 finału
25 wrz 2018 20:45
90+2'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Raheem Sterling. Po indywidualnej akcji Sterlinga piłka trafiła do Fodena, a ten strzelił trzeciego gola!

9
2
2
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

3
1
1
90'

Sterling wyszedł sam na sam z Mitchellem po ograniu czterech rywali. Piłkę odbił Mitchell.

1
5
2
88'

Po rzucie rożnym strzelał Kompany. Trafił w boczną siatkę.

2
88'

Cudowna akcja City! Sterling podał piłkę do Fodena, ten strzelił precyzyjnie, ale doskonale w bramce Mitchell!

1
3
86'

Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Adrian Bernabe.

wchodzi Wchodzi
Adrian Bernabe #82
schodzi Schodzi
85'

Zablokowany strzał Gabriela Jesusa.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Dickie. Za faul.

Rob Dickie #4
Oxford United
82'

Piłka w bramce po akcji Sterlinga i Jesusa. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

1
78'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Phil Foden. Po długim podaniu z środka pola, Mahrez doszedł do piłki. Ruszył z piłką z pełnym impetem i wyjaśnił sytuację! 2:0 dla City!

Manchester City
6
2
1
1
77'

. Schodzi: Ricky Holmes. Wchodzi: Sam Smith.

Sam Smith #9
Ricky Holmes #12
76'

Zinczenko podał do Sterlinga. Ten powstrzymany przez bramkarza. Mitchell ucierpiał przy interwencji.

75'

Po aucie Oksfordu olbrzymi błąd Muricia! Obrońca wybił piłkę, ratując Manchester City! Sensacja wisiała w powietrzu.

73'

Na spalonym Sterling.

72'

Taniec w polu karnym Mahreza. Tym razem swoimi umiejętnościami wykazał się bramkarz gospodarzy!

71'

Świetna okazja City! Foden trafił tylko w boczną siatkę!

69'

Strzał Gabriela Jesusa! Pilka przeleciała tuż nad poprzeczką.

68'

Na strzał z dystansu zdecydował się Holmes. Jeden z nielicznych strzałów Oxford United.

67'

. Schodzi: Jamie Hanson. Wchodzi: James Henry.

James Henry #17
Jamie Hanson #6
66'

Kolejny raz z rzutu rożnego Mahrez. Piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

1
63'

Po serii rzutów rożnych dla City, piłkarze z Oksfordu zdołali oddalić piłkę spod własnej bramki.

1
63'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

62'

Dośrodkowanie Mahreza. Piłkarze Oxfordu wybili piłkę na rzut rożny.

61'

Piłkarze Oxfordu rozpaczliwie się bronią. Każde wybicie piłki poza pole karne jest okazją do odetchnięcia.

59'

Sterling podał piłkę do Silvy, jednak ten strzelił zbyt słabo i piłkę obronił Mitchell.

56'

Strzał z dystansu Mahreza. Ten jednak strzelił daleko obok bramki.

55'

. Schodzi: Cameron Brannagan. Wchodzi: Josh Ruffels.

Josh Ruffels #14
Cameron Brannagan #8
55'

Man City. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Raheem Sterling.

53'

Uraz Brahima Diaza.

51'

Po akcji City, zagrożenie dzięki interwencji w polu karnym oddalili goście.

1
50'

Szansa City! Danilo uderzał zza pola karnego, jednak piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką!

1
1
2
1
49'

Przez chwilę gospodarze podeszli pod pole karne rywala. Nawet o strzale nie było jednak mowy. Szybko piłkę przejęli goście.

47'

Niecelny strzał Riyada Mahreza. Piłka przeleciała obok słupka.

1
czas Druga połowa
45+1'

Po rzucie rożnym, strzelać z dystansu próbował Zinczenko. Nic z tgo nie wyszło.

45+1'

Wrzutka Diaza, piłkę wybił Nelson.

45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

44'

Świetny strzał Mahreza za pola karnego! Piłka o kilkanaście centymetrów minęła słupek!

1
4
42'

Długa akcja gości wciąż trwa.

40'

Goście mają serię niezliczonych podań. Oxford nic nie może zdziałać.

2
2
36'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Brahim Diaz. Bardzo długa akcja City. Piłkę podawał Diaz, Jesus głową strzelił na bramkę Oxfordu! Goście w końcu wyszli na prowadzenie!

10
7
1
2
35'

Indywidualna akcja Riyada Mahreza. Piłkarz City zdecydował się na strzał, jednak chciałby o tym chyba jak najszybciej zapomnieć. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
34'

Zamieszanie po rzucie rożnym City. Sytuację wyjaśnili gospodarze, wybijając piłkę na uwolnienie.

1
1
34'

Akcja Manchesteru City. Wrzutka Diaza zablokowana przez rywala.

1
33'

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy! Na spalonym Jonathan Obika, który wyszedł sam na sam z bramkarzem.

1
1
1
32'

Rzut rożny dla City, nic z tego jednak nie wynika.

1
1
31'

Po rzucie wolnym, głową strzelał Kompany. Piłkę zablokował jeden z obrońców Oxfordu.

1
1
30'

Kolejna indywidualna akcja Diaza. Rzut wolny dla City niedaleko pola karnego!

1
1
1
29'

Dwójkowa akcja piłkarzy City. Diaz faulował jednak broniącego Longa.

1
26'

David Silva wbiegł w pole karne i strzelił potężnie na bramkę Oxfordu! Piłka minimalnie minęła lewy słupek!

2
1
1
1
24'

Długa akcja Manchesteru City, do piłki doszedł Zinczenko, ale doskonała obrona Jonathana Mitchella!

4
3
1
23'

Długa piłka na skrzydło do Diaza. Ten podał ją do środka, w pole karne, jednak znów bez zagrożenia dla gospodarzy.

1
1
21'

Wrzutka w pole karne Manchesteru City. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców City.

2
2
2
1
2
20'

Kibice gospodarzy z głośną aprobatą reagują na każde udane podanie Oxfordu.

1
1
1
19'

Piłka wpadła do bramki po strzale Gabriela Jesusa, arbiter jednak podniósł chorągiewkę. Mamy spalonego!

2
2
1
1
4
17'

Uraz Rickiego Holmesa. Przerwa w grze.

1
1
15'

Brahim Diaz znalazł miejsce na połowie Oxfordu. Wbiegł pod pole karne, jednak zabrakło mu precyzji. Piłka dla Oxfordu United.

1
1
14'

Na spalonym jeden z piłkarzy gości.

1
1
14'

Brahim Diaz wrzucał piłkę w pole karne. Tam był jednak dobrze ustawiony Curtis Nelson/

1
1
11'

Nieudany rzut rożny gości. Piłka przeleciała za pole gry. Od bramki Oxford.

1
1
10'

Dwa strzały piłkarzy Manchasteru City. Najpierw Danilo, po chwili Foden. Obaj jednak bez szczęścia. Zagrożenie oddalone.

1
1
1
9'

Długa piłka na Diaza, ten jednak nie doszedł do piłki w polu karnym zespołu Oxfordu.

1
6'

Kolejna niewykorzystana szansa City.

1
1
2
5'

Brahim Imaz wyszedł na pozycję, jednak jego próba ze skraju pola karnego została zablokowana. Tylko rzut rożny dla City.

1
1
4'

Piłkarze Manchesteru City nie wykorzystali rzutu rożnego. Górą obrońcy z Oxfordu.