Puchar Ligi Angielskiej: 1/16 finału
25 wrz 2018 21:00
komentarz

Nie ma gola. Phil Jones nie wykorzystał rzutu karnego i Manchester United już wyleciał za burtę Pucharu Ligi Angielskiej.

64
44
16
16
14
komentarz

7:8. Richard Keogh odzyskał przewagę dla gości.

29
17
6
13
12
komentarz

7:7. Craig Forsyth zakończył siódmą kolejkę dobrym strzałem. Bramkarze do roboty!

33
15
6
9
11
komentarz

7:6. Nemanja Matić wyprowadził zespół z Manchesteru na prowadzenie.

13
7
6
8
22
komentarz

6:6. Diogo Dalot podjął trudne wyzwanie w swoim debiucie i trafił.

24
13
6
12
26
komentarz

5:6. Craig Bryson zmylił rezerwowego bramkarza Manchester United.

37
19
4
11
11
komentarz

5:5. Anthony Martial nie pozwolił sobie na błąd, czyli konkurs trwa.

23
9
9
11
27
komentarz

4:5. Emocje rosną, ale to nie działa na Bradleya Johnsona.

35
17
6
2
7
komentarz

4:4. Fred nie miał problemu z wykorzystaniem jedenastki.

20
9
6
9
19
komentarz

3:4. Strzelają w konkursie rzutów karnych autorzy goli. Jack Marriott do bramki.

24
13
4
3
13
komentarz

3:3. Marouane Fellaini również w formie w końcówki spotkania.

17
6
5
8
20
komentarz

2:3. Nie drżą nogi zawodnikom Derby County. Harry Wilson strzelił tak jak w regulaminowym czasie do siatki.

21
14
4
5
11
komentarz

2:2. Nikt się nie myli. Ashley Young do sieci.

15
9
3
9
13
komentarz

1:2. Florian Jozefzoon miał dużo energii i spożytkował ją.

17
10
2
3
9
komentarz

1:1. Romelu Lukaku ożywił trybuny celnym uderzeniem.

14
7
4
9
10
komentarz

0:1. Mason Mount rozpoczął konkurs rzutów karnych dobrym strzałem.

15
8
3
3
7
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić za zbyt ostre zagranie.

Manchester United
2
2
2
1
4
90+5'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini.

W doliczonym czasie Manchester United ucieka spod topora drugoligowca. Kolejny zmiennik z golem. Wysokie dośrodkowania w pole karne to ulubione zagrania dla Marouane'a Fellainiego. Belg wyskoczył do jednego z nich, autorstwa Diogo Dalota i główkował na 2:2.

14
9
6
12
22
90'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

3
1
1
2
88'

Derby. Schodzi: Jayden Bogle. Wchodzi: Andre Wisdom.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jayden Bogle #47
1
2
1
85'

Gol! Strzelił Jack Marriott.

Miał nosa Frank Lampard posyłając tego zawodnika na boisko! Zmiennik może być najważniejszym graczem tego meczu. Jack Marriot dopadł do źle wybitej piłki i wpakował ją do bramki Manchester United. Zaledwie kilka minut na uratowanie się ma zespołu Jose Mourinho.

4
84'

Fikayo Tomori pociągał jednego z przeciwników za koszulkę. Sędzia dostrzegł to przewinienie i przyznał piłkę zawodnikom w czerwonych koszulkach oraz czarnych spodenkach.

2
82'

Końcówka spotkania i robi się naprawdę gorąco. Manchester United nie radzi sobie na własnym stadionie z przedstawicielem Championship.

3
3
1
2
79'

Derby. Schodzi: David Nugent. Wchodzi: Jack Marriott.

2
2
1
1
2
79'

Lee Grant pokazuje, że nie jest osłabieniem, a wzmocnieniem swojego zespołu. Piękna interwencja rezerwowego bramkarza po strzale głową wprowadzonego niedawno na boisko Floriana Jozefzoona.

2
1
1
1
1
77'

Derby. Schodzi: Mason Bennett. Wchodzi: Florian Jozefzoon.

Florian Jozefzoon #7
Mason Bennett #28
1
1
73'

Interesująco w Manchesterze. Kolejne uderzenia Anthony'ego Martiala oraz Romelu Lukaku obok bramki niżej notowanego klubu. Scott Carson odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

1
1
2
71'

Końcówka z trzecim bramkarzem Manchester United. Derby County postara się udokumentować przewagę liczebną drugim trafieniem.

4
4
1
69'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Lee Grant.

4
1
2
67'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sergio Romero.

Coraz gorsza staje się sytuacja Manchester United. Dobrze rozpoczął ten mecz, ale piękny sen zmienia się w koszmar. Argentyńczyk usunięty z boiska za zagranie ręką poza polem karnym.

6
9
7
2
5
63'
63'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Fred.

59'

Gol! Strzelił Harry Wilson.

Barany doprowadziły do remisu 1:1! Harry Wilson zrehabilitował się za zmarnowanie sytuacji podbramkowej kilka minut temu. Tym razem skierował piłkę do bramki Sergio Romero. Perfekcyjne uderzenie w okienko. Manchester United ma kłopot na dwa kwadranse przed końcem regulaminowego czasu.

12
9
8
5
4
59'

W obliczu urazu Anthony'ego Martiala zaczął się intensywnie rozgrzewać Alexis Sanchez. Być może właście Chilijczyk będzie pierwszym zmiennikiem Jose Mourinho.

1
1
57'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Anthony'ego Martiala. Zdrowi podopieczni Jose Mourinho mogą złapać oddech po serii ataków przyjezdnych.

1
1
1
55'

Craig Forsyth częściej na połowie Manchester United niż na własnej. Blokowali podopieczni Jose Mourinho uderzenie skrajnego defensora.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard za podcięcie nóg przeciwnika.

1
1
53'

Ponownie Harry Wilson i zapachniało wyrównaniem. Strzał skrzydłowego Derby County, po dobrej wymianie podań, był nieco zbyt delikatny, żeby futbolówka ominęła Sergio Romero.

51'

Harry Wilson zaatakował na połowie przedstawiciela Premier League. Dobrze ustawieni gospodarze poradzili sobie z rozpędzonym skrzydłowym. Nie ma nawet rzutu rożnego.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Forsyth za faul na Jessem Lingardzie.

Craig Forsyth #3
1
48'

Rusza do przodu drużyna Franka Lamparda, nie ma nic do stracenia w tym meczu. Manchester United czeka na możliwość zadania przeciwnikowi drugiego ciosu.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy Derby County wyrówna po przerwie?
1
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

39'

David Nugent coraz aktywniejszy na połowie Manchester United. Najbardziej wysunięty zawodnik Derby County wygrał pojedynek z Eric'iem Baillym, ale nie zakończył swojej akcji celnym uderzeniem.

1
35'

Nieudana akcja Juana Maty z Diogo Dalotem sprowokowała przyjezdnych do kontrataku. Mógł go zakończyć strzałem David Nugent, ale został wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Manchester United.

32'

Dobra reakcja Sergio Romero po akcji Craiga Brysona. Nie ma spokojnego dnia w pracy doświadczony Argentyńczyk, choć jego przeciwnikami są zawodnicy z Championship.

30'

Dwa kwadranse za kibicami. Ten drugi nieco spokojniejszy od tego otwierającego widowisko. Manchester United podchodzi ostrożnie do przeciwnika, który pokazał pazury.

28'

Ofiarnie interweniował Phil Jones, wpadł na banery otaczające boisko, ale nie była to bolesna kolizja dla defensora Manchester United.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Bennett za faul na Anthonym Martialu.

1
24'

Nie może się wstrzelić w tym spotkaniu Romelu Lukaku. Tym razem najgroźniejszy napastnik Manchester United mierzył po podaniu Anthony'ego Martiala i ponownie nie trafił w bramkę Scotta Carsona.

1
2
22'

Akcja rozegrana przez dwóch zawodników o imieniu Mason. Bennett podał piłkę Mountowi, ten za moment się odwdzięczył, jednak skończyło się to wszystko dośrodkowaniem w rękawice Sergio Romero.

2
1
20'

Scott Carson próbował uruchomić bezpośrednim wykopem szeroko ustawionego Craiga Forsytha. Futbolówka wylądowała jednak pod nogami jednego z gospodarzy.

1
1
16'

Dość wyrównany i żwawy początek meczu z sytuacjami podbramkowymi po obu stronach boiska. Derby County potrafi wymieniać podania w wysokim tempie i zmusić faworytów do biegania.

1
13'

Romelu Lukaku wybiegł sam na sam ze Scottem Carsonem po koszmarnym błędzie środkowego defensora Derby County. Za Belgiem pognał drugi stoper przyjezdnych i utrudnił mu pokonanie bramkarza. Zmarnował tę szansę Romelu Lukaku!

1
1
1
12'

Szansa na wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Futbolówka po ostrej wrzutce w kierunku światła bramki została wypiąstkowana przez Sergio Romero.

2
1
9'

Genialne podanie z drugiej linii do Juana Maty. Hiszpan uniknął spalonego, przyjął piłkę w polu karnym Derby County, ale swoim uderzeniem nie ominął interweniującego na przedpolu Scotta Carsona.

1
1
6'

Sergio Romero musiał ratować faworyta przed wyrównaniem. Z wyczuciem interweniował Argentyńczyk po strzale z bliska i uratował skórę swoich kompletnie zdezorientowanych obrońców.

4
1
3'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Jesse Lingard.

Manchester United już na prowadzeniu! Juan Mata pokonał Scotta Carsona technicznym uderzeniem. Jeszcze ładniejsza od wykończenia Hiszpana była akcja z udziałem Anthony'ego Martiala, Romelu Lukaku i Jessego Lingarda.

14
7
5
4
6
2'

Drużyna Jose Mourinho w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, natomiast jej przeciwnik w siwych strojach z żółtymi akcentami.

2'

Pierwsza interwencja Scotta Carsona po strzale głową Romelu Lukaku. Wskoczył Belg w idealnym momencie między stoperów Derby County i nieomal zamienił w gola dośrodkowanie Anthony'ego Martiala z lewego skrzydła.

1
Kto wygra mecz?
1
1
2
20:13

Piłkarze Manchester United prawie gotowi do walki.

19:56

W tej dekadzie Manchester United dwukrotnie pokonał Derby County w meczach pucharowych. W styczniu 2016 roku był lepszy na terenie przedstawiciela Championship 3:1. Blisko dwa lata później ograł Barany 2:0.

19:56

Derby County jest na szóstej lokacie w The Championship. Przeciwnik zespołu Jose Mourinho ma bilans pięć zwycięstw, trzy remisy i jedna porażka. W sobotę wygrał 3:1 w meczu z Brentford FC na własnym stadionie.

19:56

Manchester United jest niepokonany od blisko miesiąca. Ostatnia porażka podopiecznych Jose Mourinho z Tottenhamem Hotspur była szeroko komentowana, ale od tego czasu drużyna odniosła trzy zwycięstwa, a w weekend zremisowała z Wolverhampton Wanderers.