Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Mohamed Salah.

5
4
85'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Co za akcja Hazarda! Belg rozprowadził akcję, wymienił jedno podanie, a potem minął kilku rywali i potężnym strzałem z pola karnego zaskoczył Mignoleta!

37
24
5
9
16
84'

Mogło być 2:1 dla Liverpoolu. Po świetnym strzale Sturridge'a Chelsea uratowała poprzeczka!

3
2
1
6
79'

Gol! Strzelił Emerson Palmieri.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał jeden z zawodnikó Chelsea. Mignolet zdołał odbić piłkę, ale z bliskiej odległości do bramki dobił ją Emerson.

19
12
1
11
18
79'

Żółtą kartkę otrzymał Naby Keita.

3
2
1
2
6
77'

Shaqiri mógł być w dogodnej sytuacji, ale zdecydował się na zwód. Podczas jego wykonywania padł na murawę i sugerował, że był faulowany w polu karnym. Sędzia słusznie nie podyktował jedenastki.

2
1
2
75'

Liverpool cały czas ma przewagę optyczną, choć w ostatnich minutach nie zagroził bramce Chelsea.

6
1
1
1
71'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Roberto Firmino.

68'

W drugiej połowie Liverpool jest zespołem dużo lepszym od Chelsea.

2
1
2
1
64'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

1
2
1
1
1
61'

Shaqiri zszedł do środka pola, ale lewą nogą uderzył nad bramką.

1
1
60'
59'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge.

Kolejna prosta strata Chelsea w okolicach własnego pola karnego. Strzał Keity zdołał odbić Caballero, ale wobec dobitki Sturridge'a z przewrotki był bezradny!

29
16
6
4
7
56'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

2
56'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

1
1
1
54'

Długie zagranie do Milnera, ten zdołał trącić piłkę, ale bez problemów złapał ją bramkarz Chelsea.

1
1
1
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Lovren.

1
1
52'

Znów piłka spadła pod nogi Mane po zagraniu zawodnika... Chelsea, a konkretnie Barkley'a. Tym razem gracz Liverpoolu miał trudniejszą pozycję i skutecznie interweniował Caballero, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

47'

Odpowiedź Chelsea. Po świetnym dośrodkowaniu Williana nad bramką głową uderzył Morata.

1
1
46'

Co za pudło Sturridge'a! Fatalny błąd popełnił Christensen, który podał piłkę prosto pod nogi napastnika Liverpoolu. Ten miał przed sobą tylko bramkarza, a potem pustą bramkę do której nie trafił! Brawa należa się jednak Caballero, który wybił piłkę spod nóg Sturridge'a i nieco wytrącił go z równowagi.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Liverpool mógł mieć znakomitą okazję po błędzie defensywy Chelsea. Nie wykorzystał tego Sturridge, który nie opanował piłki w polu karnym. Gdyby to zrobił, to miałby przed sobą tylko bramkarza i sporo czasu na strzał.

1
1
2
45'

Lewą nogą z dystansu uderzyl Shaqiri. Piłka przeleciała nad bramką Chelsea.

1
2
42'

Od kilku minut zdecydowanie przeważa Liverpool.

2
2
1
1
39'

Kolejna dobra okazja dla Liverpoolu. Shaqiri dośrodkował w pole karne, gdzie głową uderzał Mane i znów Caballero uratował Chelsea przed stratą gola.

2
1
37'

Kapitalny strzał Keity z 20 metrów! Pomocnik Liverpoolu zszedł do środka, uderzył, ale bramkarz Chelsea wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
35'

Mane przedarł się lewą stroną boiska, wyłożył piłkę spod linii końcowej, ale przerwali to obrońcy Chelsea.

1
1
1
33'

Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach. Nie oglądamy nawet mało groźnych uderzeń.

1
1
31'

Keita padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego. Słuszna decyzja arbitra. Pomocnik Liverpoolu chciał wymusić jedenastkę.

2
1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Matip.

2
1
2
25'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony do Mane, ale ten nie zdołał opanować piłki.

2
1
2
22'

Sturridge próbował zaskoczyć bramkarza Chelsea, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

1
1
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

1
1
3
19'

Willian zagrał do Moraty, ten "nawinął" obrońcę i uderzył w krótki róg. Mignolet zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Rozkręca się Chelsea.

2
1
1
17'

Mogło być 1:0 dla Chelsea! Morata przyjął piłkę zagrywaną za plecy obrońców, ale jego uderzenie odbił Mignolet. Napastnik Chelsea dobijał jeszcze z ostrego kąta. Tym razem jednak piłka przeleciała wzdłuż bramki.

1
1
1
1
1
14'

Liverpool mógł wyprowadzić groźną kontrę, ale Mane za mocno zagrywał do Shaqiriego i piłka opuściła boisko.

2
1
11'

Niecelnie z dystansu uderzał Barkley.

1
9'

Bardzo ładna akcja Liverpoolu. Ostatecznie strzał Shaqiriego został zablokowany.

1
2
8'

Willian z rzutu wolnego uderzył wysoko nad bramką.

1
4'

Odpowiedź Chelsea. Na strzał z dystansu zdecydował się Keita, który trafił jednak prosto w Caballero, a ten nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

3
1
1
2
3
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Christensen. Pewnie interweniował jednak Mignolet.

2
2
3'

Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Chelsea. Nie przyniosło to jednak zagrożenia pod bramką Liverpoolu.

2
1
5
2
1'

Już po kilkunastu sekundach Chelsea mogła mieć okazję strzelecką, ale przeszkadzali sobie dwaj zawodnicy i nikt nie oddał uderzenia.

2
4
20:22

Na trybunach "You're never walk alone" w wykonaniu kibiców Liverpoolu.

10
1
20:22

Piłkarze pojawili się już na murawie. Za moment początek spotkania.

2
1
20:22

Trenerzy obu drużyn dali szansę gry kilku zawodnikom, którzy do tej pory mieli problemy z przedostaniem się do pierwszego składu.

5
20:22

Stawką meczu jest awans do 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej.

5
20:22

Na ławkach rezerwowych zasiedli dwaj polscy bramkarze: Kamil Grabara (Liverpool) oraz Marcin Bułka (Chelsea).