Mocno z dystansu uderzył Zoubir, Leno świetnie w bramce.

Arsenal gra na dużym luzie, Karabach marzy już o końcu tego meczu.

3
1
1
79'

Gol! Strzelił Matteo Guendouzi. Asystował mu Alexandre Lacazette. Arsenal przejął piłkę i skontrował rywala, Lacazette w polu karnym do partnera, a Guendozi uderzeniem przy słupku na 0:3!

77'

Groźnie zapowiadają się akcje Karabachu, jednak gospodarzom brakuje pewności siebie w decydujących momentach.

3
1
1
1
4
73'

Arsenal długo rozgrywa swoje akcje, Karabach już nie wierzy w możliwość odrobienia strat.

8
4
1
1
1
71'
70'

Stracił piłkę Oezil, jednak Karabach źle rozegrał kontrę i goście ponownie budują swoją akcję.

3
4
1
1
2
67'

Karabach. Schodzi: Filip Ozobić. Wchodzi: Araz Abdullajew.

1
65'

Arsenal. Schodzi: Emile Smitj Rowe. Wchodzi: Mesut Oezil.

Emile Smitj Rowe #55
6
3
62'

Leno ponownie uratował Arsenal broniąc uderzenie z kilku metrów! Uderzał Emeghara.

4
3
1
1
2
61'

Karabach. Schodzi: Mahir Madatov. Wchodzi: Dzon Delarge.

1
60'

Azerowie przebudzili się, groźnie w polu karnym Arsenalu. Efektem rzut rożny.

1
2
57'

Karabach po drugim golu dla Arsenalu przestał wierzyć w dobry wynik. Goście panują na boisku.

4
1
53'

Gol! Strzelił Emile Smitj Rowe. Asystował mu Alex Iwobi. Błyskawiczna odpowiedź Arsenalu. Szybkie wyjście, dogrywał Iwobi, a Smith Rowe obok bramkarza na 0:2!

Arsenal FC
14
5
1
2
1
52'

Madatow zamiast uderzać starał się przyjmować piłkę, ale ta odskoczyła mu. Wściekły gracz Karabachu ze złości skopał... słupek.

3
49'

Madatow sam na sam z Leno, piłka w bramce, ale gola nie ma. Półmetrowy spalony i sędzia nie pomylił się.

4
2
48'

Gara Garajew przymierzył z ok. 25 metrów, pomylił się o metr.

3
47'

Z dystansu uderzał Ozobić, piłka minęła jednak cel.

3
46'

Gramy po przerwie.

2
46'

Arsenal. Schodzi: Nacho Monreal. Wchodzi: Lucas Torreira.

44'

Medvedev w polu karnym, mocny strzał, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

2
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rob Holding.

1
1
3
42'

Ofiarnie we własnym polu karnym Rzeźniczak! Polak dwukrotnie rzucił się na murawę i zablokował uderzenia rywali.

2
4
39'

Kapitalna interwencja Leno! Mocny strzał z ok. 13 metrów Ozobicia, ale bramkarz popisał się refleksem!

3
2
37'

Arsenal uspokił grę, a może to gospodarze łapią drugi oddech przed atakiem w końcówce 1. połowy.

6
1
2
1
1
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maksim Medvedev.

1
33'

Leno wyszedł niemal na koniec pola karnego i uratował zespół.

4
1
1
1
32'

Karabach wysoko atakuje Arsenal, który po dość słabym początku gospodarzy poczuł się zbyt pewnie.

3
1
1
1
28'

I znowu Madatow, tym razem nie trafił w bramkę, ale był na spalonym.

3
1
1
27'

Madatow ograł rywala w polu karnym, płaski strzał z kilku metrów, ale Leno świetnie w bramce! Coraz groźniejszy Karabach.

2
2
1
3
24'

Leno trochę przysnął w bramce, okazji omal nie wykorzystał Zoubir. Na szczęście dla Arsenalu, niczym w bajce, wszystko dobrze się skończyło.

1
2
1
1
1
21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Danny Welbeck za bardzo uderzył piłką w ziemię i nie trafił w bramkę.

1
4
1
1
18'

Smith Rowe, po dograniu Kolasinaca, wślizgiem uderzał, niewiele brakowało i byłoby już 0:2!

6
1
1
17'

Arsenal przejął piłkę, goście długo starają się rozgrywać swoje akcje i zmuszają rywali do biegania.

4
1
14'

Karabach rozgrywa piłkę na połowie Arsenalu. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Kanonierów, Monreal zażegnał niebezpieczeństwo.

4
10'

Póki co Karabach raz zbliżył się pod bramkę Arsenalu. Po rzucie rożnym gospodarze nie oddali strzału.

2
2
8'

Dość szybko i łatwo Arsenal objął prowadzenie. Gospodarze nie potrafią odpowiedzieć gościom.

4
2
1
1
1
4'

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos. Dośrodkowanie z rogu, do piłkę trącił Sokratis, źle zachował się w bramce Vagner i Arsenal szybko wyszedł na prowadzenie.

16
10
3
2
3
4'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Uderzał Monreal, bramkarz sparował piłkę na róg.