Spokojne końcowe minuty. Gospodarze nie będą w stanie uratować honoru.

Worskła. Schodzi: Pawło Rebenok. Wchodzi: Taras Sakiw.

83'

Ukraińcy szukają honorowego trafienia. Arsenal również nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

1
79'

Zamieszanie pod bramką Cecha, piłka trafiła w jednego z graczy gości. Bartosz Frankowski nakazał grać dalej.

1
77'

Arsenal. Schodzi: Matteo Guendouzi. Wchodzi: Charlie Gilmour.

Charlie Gilmour #43
1
1
74'

Sakah wpadł z piłką w pole karne, futbolówkę na rzut rożny zdołał wybić bramkarz.

2
2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juri Kołomoets.

Juri Kołomoets #26
Worskla Połtawa
1
1
1
71'

Worskła. Schodzi: Władysław Kulach. Wchodzi: Ibrahim Kane.

Ibrahim Kane #50
Władysław Kulach #10
2
2
71'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska, strzał Smith Rowe'a na korner sparował bramkarz.

1
2
1
70'

Cech uratował Arsenal broniąc strzał Kulacha z kilku metrów.

2
2
70'

Po pięciu minutach pewien komentator zorientował się, że wciąż jest 0:3, a nie 0:4. Gratulujemy...

2
3
69'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Bukayo Saka.

Bukayo Saka #87
2
1
1
1
65'

Smith Rowe uderzył do siatki, Bartosz Frankowski po chwili jednak trafienia nie uznał Wciąz 0:3.

1
1
64'

Arsenal rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, którzy po przejęciu piłki chcą błyskawicznie wyprowadzić kontrę.

1
1
60'

Arsenal. Schodzi: Rob Holding. Wchodzi: Zechariah Medley.

Zechariah Medley #47
2
1
57'

Akcja za akcję, ale to goście potrafią wejść w pole karne rywala. Gospodarze szans szukają po strzałach z dystansu.

53'

Żółtą kartkę za "remont" szczęki rywala otrzymał Rob Holding.

1
1
1
53'

W kierunku bliższego słupka uderzył Nketiach, bramkarz zdołał odbić dość anemiczne uderzenie.

2
1
52'

Nketiah do Ramsey'a, ten uderzył niecelnie. Dodatkowo był na spalonym. Grę wznowią Ukraińcy.

49'

Arsenal chce drugą połowę dograć bez większych strat. Na co najwyżej drugim biegu grają goście.

3
1
46'

Wracamy do meczu!

3
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Wjaczesław Szarpar.

Wjaczesław Szarpar #11
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
45'

Kulach przejął piłkę, ale zachował się bardzo źle. Piłka minęła bramkę daleko od celu.

2
1
41'

Gol! Strzelił Joseph Willock. Willock biegł z piłką, wydawało się, że nic z tego nie będzie. Debiutujący w Lidze Europy uderzył sprzed pola karnego, bramkarz nie zdołał odbić lekkiego strzału i już jest 0:3!

9
5
2
2
2
39'

Po dograniu z rzutu wolnego kiks jednego z graczy gości, ale Cech był czujny i złapał piłkę.

4
1
38'

Rwane spotkanie, często przerywane faulami. Gospodarze niewiele są w stanie zdziałać.

1
36'

Worskła. Schodzi: Wadim Sapai. Wchodzi: Nicolas Careca.

1
34'

Arsenal w ataku, goście sporadycznie pod bramką Anglików.

2
33'

Uderzał Willock, bramkarz odbił piłkę na róg. Po chwili niecelnie przymierzył Nketiah.

2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oleksandr Sklyar.

Oleksandr Sklyar #6
2
1
27'

Ukraińcy mają pretensje do pana Frankowskiego, twierdząc, że rywale wcześniej wbiegli w pole karne. Arbiter nie przejął się protestami.

3
27'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Pewny strzał oddał Ramsey. Bramkarz nawet się nie rzucił. 0:2!

6
3
1
1
1
27'

Lubi "królować" na boisku pan Frankowski. Niestety.

1
1
26'

Bartosz Frankowski uznał, że Ramsey był faulowany w polu karnym. Co widział Polak?

2
1
1
25'

Obraz meczu nie ulega zmianom. Arsenal na połowie przeciwnika, szyka kolejnych goli.

1
22'

Arsenal ma mecz pod kontrolą. Anglicy prowadzą, nie pozwalają rywalom na oddanie uderzenia na własną bramkę.

1
18'

Ramsey uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

2
15'

Mogło być groźnie pod bramką Arsenalu. Sędzia wstrzymał grę dopatrując się spalonego.

2
14'

Po obiecującym początku gospodarze niewiele są w stanie zdziałać. Starają się, ale potrafią dojść do pola karnego.

2
1
10'

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Goście już na prowadzeniu. Nketiach otrzymał podanie od Ramsey'a, piłkę udało wybić się bramkarzowi. Futbolówka trafiła pod nogi Smith Rowe'a, a ten spokojnie trafił do siatki. 0:1!

3
9'

Uderzał Ainsley Maitland-Niles, bramkarz gospodarzy na posterunku.

3
1
2
5'

Czesnakow miał kapitalną szansę, ale skiksował! Po chwili gracz gospodarzy uderzył celnie, Cech z problemami obronił.

2
5'

Wyrównane pierwsze minuty, póki co bez celnego uderzenia.

1
3'

Groźni w pierwszych minutach gospodarze. Przed momentem dogranie z rzutu wolnego, ale strzał Sapaia wysoko ponad bramką.