Liga Europy: Grupa E
13 gru 2018 21:00
90+3'

Przerwa w grze. Coś wydarzyło się w okolicach murawy, ale kamery nie pokazały co. Cóż...

2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
90'

Vagner leży na murawie, został trafiony w twarz. Zamroczony jest bramkarz gości.

3
89'

Saka powinien trafić na 2:0, ale w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza, który teraz leży na murawie.

2
1
88'

Dalekie dogranie partnera do Guerriera, a były zawodnik Wisły tak przyjmował piłkę, że kolega... założył mu tzw. siatkę.

1
87'

Spacerowe końcowe minuty, Karabach zamierza zaatakować, ale nie potrafi przejąć piłki.

85'
ZMIANA

Karabach. Schodzi: Jakub Rzeźniczak. Wchodzi: Filip Ozobić.

wchodzi Wchodzi
Filip Ozobić #19
schodzi Schodzi
1
1
1
83'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Charlie Gilmour.

Charlie Gilmour #43
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gara Garajev.

Gara Garajev #2
Karabach Agdam
1
76'

Piłka w bramce gości po uderzeniu głową Edwarda Nketiah, ale zawodnik gospodarzy był na spalonym.

1
2
74'
ZMIANA

Karabach. Schodzi: Miguel Marcos. Wchodzi: Dani Quintana.

Miguel Marcos #8
1
74'

Kontra Karabachu, ale Rzeźniczak zagrał zbyt mocno do partnera.

1
1
1
1
69'

Sprzed pola karnego w środek bramki uderzył Saka. W bramce pewnie Vagner.

2
1
65'

Saka uderzał z siedmiu metrów, ale trafił w obrońcę i minimalnie chybił!

1
63'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Zehariach Medley.

Zehariach Medley #47
1
1
62'

Ależ kiks przed bramką Arsenalu Araza Abdullajewa. Powinno być 1:1. To mogło być wejście smoka.

3
2
2
2
2
61'
ZMIANA

Karabach. Schodzi: Miguel Marcos. Wchodzi: Araz Abdullajew.

Araz Abdullajew #9
1
60'

30 minut do końca. Może teraz piłkarze wynagrodzą nam boiskową... przeciętność.

1
57'

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Donald Guerrier, jednak głową uderzył ponad bramką.

52'

Szybciej po zmianie stron grają gospodarze. Karabach w głębokiej defensywie.

1
1
50'

Strzał z pola karnego Jenkinsona zablokował Donald Guerrier.

2
49'

Dogranie za plecy obrońców do Oezila, ale ten na spalonym.

46'

Uderzał Ainsley Maitland-Niles, ale bardzo niecelnie.

46'

Wracamy do meczu!

41'

Atak pozycyjny Arsenalu, jednak wciąż niewiele z niego wynika. Skromne prowadzenie gospodarzy 1:0. Jednak jak mawia klasyk: 1:0 to nie wynik.

3
2
37'

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzył Edward Nketiah.

34'

Gra toczy się w środku pola, w partii szachów emerytów więcej się dzieje.

2
1
1
1
1
31'

Sporo podań, jednak wciąż niewiele spięć podbramkowych. Czekamy na większe emocje.

1
27'

Zawodnicy Karabachu starają się zagrozić Arsenalowi, ale nie potrafią oddać uderzenia na bramkę gospodarzy.

1
24'

Uderzał z dystansu Mohamed Elneny, ale bardzo daleko od celu.

1
1
22'

Arsenal na połowie rywali, ale gospodarze nie spieszą się z rozgrywaniem swoich akcji.

19'

Po dograniu z rogu Rzeźniczakowi zabrakło centymetrów, aby uderzyć piłkę głową.

1
1
18'

Mogła być odpowiedź gości, Sokratis Papastathopoulos w ostatnim momencie zablokował rywala.

1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Mesut Oezil. Goście dali sobie odebrać piłkę przed polem karnym. Oezil zagrał w pole karne do Lacazette'a, a ten zwiódł rywali i uderzył nie do obrony w kierunku dalszego słupka. 1:0!

16
8
3
3
3
13'

W końcu akcja gości, ale poza dośrodkowaniem w pole karne Karabach niczym nie może się pochwalić.

1
1
9'

Groźny strzał oddał Saka, uderzenie z okolic linii pola karnego odbił Vagner.

2
1
9'

Nketiah starał się uciec Rzeźniczakowi, Polak zablokował rywala i będzie korner dla Kanonierów.

1
1
6'

Ślimacze tempo, bez spięć, bez okazji. Bez... niczego.

1
1
3'

Piknikowa atmosfera na meczu i takiego spotkania się spodziewamy. Póki co typowo sparingowa gra.