3
1
1
90+3'

Szarpane ostatnie minuty, gra często przerywana. Będzie rzut wolny dla Chelsea. DObra szansa na strzał.

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Amr Warda.

2
90+1'

Przepychanki, Antonio Ruediger uderzył Wardę, który wcześniej go... uszczypnął.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Ross Barkley.

1
2
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pontus Wernbloom.

1
1
1
1
86'

Strzał Biseswara w środek bramki, w odpowiedzi Giroud i będzie rzut rożny dla Chelsea.

3
2
1
1
2
84'

Strzał Pedro, piłka kilka pięter ponad poprzeczką.

1
1
1
1
1
83'

Strzał oddał Vierinha, ale kilka metrów od bramki.

1
1
82'

PAOK. Schodzi: Leo Jaba. Wchodzi: Diego Biseswar.

wchodzi Wchodzi
Diego Biseswar #21
schodzi Schodzi
Leo Jaba #98
1
1
81'

Prijović dośrodkował w pole karne, Kepa wybił piłkę na róg. Kibice miejscowych w ekstazie...

2
2
2
2
2
80'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

80'

Udało się gospodarzom zbliżyć pod pole karne. Jednak dogranie przejął obrońca.

1
1
1
1
1
77'

Płaski strzał Williana, piłka minęła jednak dalszy słupek o dwa metry.

1
1
1
1
1
76'

PAOK jest w stanie rozgrywać piłkę co najwyżej w okolicach środka pola. Chelsea na nic nie pozwala Grekom.

1
1
1
1
1
72'

Pedro uderzył mocno, bramkarz sparował piłkę do boku.

71'

Willian dośrodkował z rogu, jednak żaden z zawodników Chelsea nie był w stanie trącić piłki głową.

69'

PAOK. Schodzi: Jewgienij Szakow. Wchodzi: Aleksandar Prijović.

Jewgienij Szakow #28
69'

Morata w końcu trafił do bramki. Tymczasem arbiter odgwizdał minimalnego spalonego.

1
1
65'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Cesc Fabregas.

62'

Z pola karnego uderzał Alonso, trafił jednak w rzucającego się na piłkę rywala.

62'

PAOK. Schodzi: Dmitris Pelkas. Wchodzi: Amr Warda.

Dmitris Pelkas #10
59'

Ruediger uderzył w twarz Jabę. Podobno to był przypadek. W przypadku tego zawodnika w takie coś trudno nam uwierzyć. Pamiętamy niedawny mecz Francji z Niemcami.

1
1
1
57'

Uderzenie Barkley'a zostało zablokowane, poprawka Wiliana poszybowała wysoko ponad bramką!

1
2
54'

Miota się PAOK niczym karp w okolicach świąt. Greków w ofensywie jak na razie nie ma.

4
2
51'

Mocny strzał z okolic linii pola karnego oddał Barkley. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
49'

Erick Barkley do Wiliana, ten jednak uderzył w bramkarza. To powinien być gol.

2
2
48'

Chelsea rozgrywa piłkę, PAOK biega za rywalem. Niewiele dzieje się w Salonikach.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

3
3
1
1
1
45'

Wrzutka w pole karne i bramkarz Chelsea omal nie wbił piłki do własnej bramki...

1
2
43'

Najaktywniejszy wśród gospodarzy jest Jaba, ale dochodzi z piłką co najwyżej do pola karnego.

1
39'

Dogranie do Moraty, a ten zdobył gola! Oczywiście żartujemy. Napastnik po raz SZÓSTY nie trafił!

2
4
1
1
2
38'

Szybka akcja Chelsea, Pedro sam na sam z bramkarzem i górą Alexandros Paschalakis!

1
2
36'

Morata zamykał akcję, uderzył po raz piąty i... niecelnie. Za dużo gyrosa?

1
3
1
34'

Chelsea bardzo spokojnie rozgrywa piłkę, minuty upływają, a PAOK bezradny niczym bezzębny starzec przy kiełbasie.

2
3
30'

Kto uderzał? Oczywiście Morata. Tym razem święcę w kierunku bramki posłał snajper i bramkarz złapał piłkę.

1
1
1
28'

Ponownie uderzał Morata, kolejny raz obok bramki. W końcu trafi, nasza kula to pokazuje.

3
2
1
26'

Nic się nie zmienia. Chelsea panuje na boisku, PAOK bezradny.

1
1
22'

Kontra PAOK-u, Jaba biegł z piłką, ale żaden z kolegów nie chciał mu pomóc.

2
1
2
1
1
21'

Po wrzutce z rogu kolejny strzał oddał Morata, ponownie niecelnie. Snajper powinien już zdobyć 3 gole.

2
1
19'

Dogranie w pole karne do Moraty, ten uderzył z dość ostrego kąta, ale pomylił się o centymetry. Chelsea wciąż panuje na boisku.

2
2
16'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę, PAOK bezradny, kibice gwiżdżą.

6
3
2
2
2
14'

Bardzo niepewny od początku jest bramkarz gospodarzy. - Zobacz, siatkarz - krzyczy klasyk. Po wrzutce golkiper przewrócił się i zostawił całą bramkę pustą.

7
4
2
2
2
12'

Pelkas uderzał głową, jednak do szczęścia sporo zabrakło.

4
1
1
1
1
10'

PAOK po stracie gola stracił cały zapał. Gospodarze zaczęli grać z dużym respektem. A goście mogli podwyższyć prowadzenie. Głową tuż obok słupka uderzył Morata.

3
2
3
2
2
7'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Jorginho. I już... Po meczu? Jorginho biegł z piłka, podał do Wiliana, a ten w sytuacji sam na sam pod brzuchem bramkarza na 0:1!

Chelsea FC
31
19
7
6
8
5'

Chelsea spokojnie, niczym pewna siebie królewna. Goście wiedzą, że swoje tutaj ugrają. Czy tak będzie?

5
4
3
2
2
3'

Odważnie rozpoczął mecz PAOK. Akcję prawą stroną goście powstrzymali faulem. Po chwili rzut wolny, ale efektem tylko korner.