Próba ataku BATE, akcja jednak zatrzymana. Spalony.

Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Sprzed pola karnego uderzał Bierezkin, metr obok słupka.

82'

Odważne wyjście bramkarza BATE, który rzucił się pod nogi rywala i uratował gospodarzy.

81'

BATE Borysów. Schodzi: Aleksandr Hleb. Wchodzi: Jevgeni Berezkin.

wchodzi Wchodzi
Jevgeni Berezkin #7
schodzi Schodzi
1
1
80'

Coraz bliżej końca meczu, BATE nie potrafi zagrozić Chelsea.

76'

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Heroine Moukam. Interesujące imię zmiennika...

Heroine Moukam #94
Maksim Skawysz #15
2
3
75'

Z dystansu pół metra ponad poprzeczką uderzył Jorginho.

1
73'

BATE Borysów. Schodzi: Nikołaj Signewicz. Wchodzi: Jasse Tuominen.

Jasse Tuominen #24
Nikołaj Signewicz #13
1
70'

Chelsea na połowie BATE. Goście szanują piłkę i długo rozgrywają swoje akcje.

1
67'

BATE stara się wysoko atakować Chelsea. Goście pewnie wychodzą z opresji.

1
63'

Po kornerze głową z sześciu metrów strzelał Giroud, bramkarz końcami palcow na kolejny rzut rożny.

62'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

61'

Uderzał Hazard, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

60'

Cóż za pudło Riosa! Strzał z dziesięciu metrów i piłka poszybowała ponad bramką!

2
1
1
58'

Signewicz zmienił toru lotu piłki i ta odbiła się od poprzeczki! Ależ pecha mają gospodarze.

2
1
1
1
2
55'

Szukało szansy BATE. Dośrodkowanie z prawej strony, nikt jednak nie zamknął dogrania.

1
52'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Emerson Palmieri. Nieprawdopodobne. Giroud strzelił gola! Po dośrodkowaniu z lewej strony Emersona Francuz głową uderzył z dość trudnej pozycji, ale skutecznie! 0:1!

25
17
12
4
6
52'

W walce o piłkę po twarzy dostał Andreas Christensen, ale dość szybko doszedł do siebie.

5
3
2
2
3
48'

W ataku cały czas Chelsea, ale goście wciąż nie potrafią poważniej zagrozić BATE.

1
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
1
1
1
1
42'

Przerwa coraz bliżej, a my wciąż czekamy na większe emocje.

3
2
1
1
1
38'

Z dystansu niecelnie uderzał Emerson Palmieri. Jedna z nielicznych prób Chelsea.

35'

Niemal całym zespołem broni się BATE. Punkt z Chelsea może być dla Białorusinów zbawienny w końcowym rozrachunku.

31'

Obraz meczu cały czas taki sam. Chelsea długo rozgrywa piłkę, BATE ma zamiar skontrować Anglików.

1
27'

Pierwsze od kilku minut wyjście BATE, akcja jednak przerwana. Spalony.

1
24'

Szukają goście dziury w obronie BATE. Białorusini wciąż pewnie odpierają ataki Anglików.

2
1
1
1
1
21'

Chelsea w ataku, jednak goście w dalszym ciągu nie zagrozili poważniej gospodarzom.

1
1
18'

Giroud z piłką w polu karnym Bate, Francuz został jednak zablokowany przez obrońcę i tylko rzut rożny dla Chelsea.

1
13'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Chelsea, gola jednak nie ma.

1
1
1
12'

Sporo szczęścia mieli goście! Pięknie z dystansu uderzył Baga, ale piłka odbiła się tylko od słupka!

1
1
1
3
3
9'

Coraz więcej do powiedzenia mają goście. Chelsea jednak wciąż bez klarownej okazji na gola.

3
3
3
5'

Rusza Chelsea, strzał Pedro trafił w rywala, a poprawka Barkley'a, po plecach Giroud poszybowała daleko od celu.

5
3
2
1
1
3'

Od początku BATE w ataku, Chelsea odpiera ataki gospodarzy.

4
2
1
1
1
18:45

Mecz poprowadzi Nikola Dabanović (Czarnogóra).

5
3
18:37

Chelsea w grupie L prowadzi z kompletem 9 punktów. Anglicy są o krok od awansu do fazy pucharowej. BATE ma 3 punkty i wciąż szanse na 2. miejsce w grupie.