3
4
11
118'

Centra Guilherme z lewego skrzydła, mija się z piłka bramkarz gospodarzy, ale na dalszym słupku nie ma żadnego z białostoczan.

3
5
2
1
4
114'

Huknął z dystansu Arvydas Novikovas, ale Baran jest dziś niesamowity.

12
9
3
1
6
112'

Okazja zmarnowana. Piłka trafia w mur.

7
4
3
1
2
110'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Lisowski.

9
5
2
3
8
109'

Lisowski dotyka piłkę ręką 20 metrów od własnej bramki, będzie zatem dobra okazja dla gości.

2
2
2
2
4
106'

Przed nami ostatni kwadrans biegania po boisku.

Czy będą karne?
12
6
3
2
6
104'

Centra Novikovasa i lekki strzał głową Romanczuka... to się nie miało prawa udać.

6
2
2
1
3
102'

Poczarował dryblingiem w środku boiska Adrian Łyszczarz. Pomocnik minął dwóch białostoczan, ale w kluczowym momencie fatalnie podał do Woźniaka.

5
3
3
3
4
100'

Bardzo niecelny strzał Śpiączki z nieprzygotowanej pozycji.

12
6
6
3
5
97'

GKS Katowice. Schodzi: Simon Kupiec. Wchodzi: David Anon.

1
97'

Bartosz Śpiączka powalczył z obrońcami! Wygrany pojedynek biegowy z Klemenzem, przepchnięty Runje. Strzał z ostrego kąta zostaje jednak podbity.

5
2
4
2
1
95'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Klemenz. Atak z tyłu w nogi rywala.

1
2
1
2
6
92'

Strzał głową z kilku metrów Romanczuka, ale Baran kolejny raz zbija piłkę do boku.

8
3
3
1
2
91'

Zaczynamy dodatkowe 30 minut.

1
2
1
1
4
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak. Faul taktyczny przerywający kontrę.

10
4
3
2
2
90+1'

Chyba pierwszy raz w tym meczu gościom udało się rozmontować miejscową defensywę. Strzał Świderskiego trafia w słupek!

5
5
5
7
13
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
7
5
8
87'

Baran w pięknym stylu odbija piłkę po strzale Pospisila. To jest jego dzień!

5
3
2
5
8
85'

Ładny odbiór Poczobuta, ale już wyprowadzenie kontrataku tragiczne. GKS chyba już czeka na dogrywkę.

2
4
1
2
5
81'

W roli głównej Krzysztof Baran! Bramkarz gospodarzy fantastycznie broni po strzale z bliska Poletanovicia.

8
8
3
3
8
79'
77'

Koszmarna próba z dystansu w wykonaniu Bezjaka.

2
3
1
3
3
75'
71'

Tymoteusz Puchacz łamie akcję do środka i strzela w krótki róg. Sandomierski instynktownie odbił piłkę nogami, po czym łatwo wyłapał dobitkę z 16 metrów.

3
5
4
1
1
70'
70'
68'

Zakotłowało się pod bramką GKS-u Katowice. Celny strzał Świderskiego, następnie poprawka, ale świetnie zachował się Baran.

6
6
4
1
1
62'

Teraz "Jaga" próbuje skrzydłem. Guilherme Sitya przegrywa jednak pojedynek z Poczobutem.

1
1
5
1
2
60'

Jagiellonia od kilku minut rozgrywa piłkę 35 metrów przed bramką gospodarzy. Pytanie tylko jaki sens na upartego pchać się przez środek?

2
5
3
3
3
56'

Atomowy strzał Łyszczarza trafia w Klemenza. Do bramki było ok. 30 metrów.

2
1
4
3
1
54'

Druga połowa to wyrównany mecz. Drużyna z Lotto Ekstraklasy już nie dominuje na boisku.

3
2
5
5
5
51'

Koszmarny błąd Sandomierskiego, który podaje piłkę Śpiączce. Napastnik gospodarzy wykłada ją na 10. metr, ale fatalnie pudłuje Adrian Błąd.

3
7
8
4
3
50'

Niebywałe! Po centrze z rzutu wolnego trzeci raz w tym meczu Jakub Wawrzyniak zagrywa ręką we własnej "szesnastce". Nie ma rzutu karnego!

6
6
6
4
16
48'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Faulowany Poczobut.

4
6
3
5
8
46'

19:51

Piłkarze już wrócili na boisko. Za momencik stratujemy z II połową.

5
2
1
1
1
Czy Jagiellonii należał się rzut karny za zagranie ręką piłkarza GKS-u?
Tak i to nie jeden
4
4
1
5
6
42'

GKS oddalił grę od własnej bramki. Zorganizowanie się w ataku przerasta gospodarzy, ale przynajmniej ich defensywa ma chwilę oddechu.

2
2
3
1
2
39'

Długie podanie do Śpiączki, ale dalekie wyjście z bramki Sandomierskiego oddala zagrożenie.

7
1
1
2
3
37'

Soczysty strzał z narożnika pola karnego oddał Adrian Błąd... metr nad poprzeczką.

2
2
7
1
1
33'

I znów ręka Wawrzyniaka! Bez sędziowskiej reakcji.

3
8
5
5
19
31'

Jagiellonia protestowała, domagajac się rzutu karnego po zagraniu ręką Wawrzyniaka we własnym polu karnym. Sędzia nie zareagował, VAR też cicho.

4
2
3
3
11
27'

Nagłe przyspieszenie gości. Frankowski świetnie dogrywa z prawego skrzydła do Poletanovicia, ale ten nieczysto trafia w piłkę i ta mija cel. Serb ma do siebie olbrzymie pretensje, bo okazja była konkretna.

7
2
5
4
8
25'

I znów Mateusz Machaj... kilka metrów obok bramki.

4
3
3
3
8
22'

Adrian Błąd ruszył środkiem na przebój i udało mu się przedrzeć. Podanie na prawą flankę do Śpiączki, a ten błyskawicznie w pole karne. Ofiarna interwencja Runje ratuje Jagiellonię.

7
3
5
3
7
20'

Od pierwszych minut obserwujemy dużą ilość strzałów. Przed momentem z 17 metrów nad celem huknął Machaj.

5
5
2
1
2
19'

Marko Poletanović z 23 metrów trafia w mur. Źle rozegrany stały fragment.

3
3
3
4
5
17'

Kontra gospodarzy po przechwycie w środku boiska, ale Adrian Łyszczarz fatalnie rozegrał piłkę.

4
10
4
1
2
15'

Ależ pudło! Miękka centra na 5. metr trafia na głowę Poletanovicia, ale ten marnuje kapitalną okazję na strzelenie swojego premierowego gola w nowych barwach.

6
4
6
2
5
12'

Mocny strzał Machaja odbija się rykoszetem, a leżacy na ziemi Baran tylko obserwuje gdzie poleci piłka. Na jego szczęście ta minęła bramkę GKS-u.

4
3
6
3
5
11'

Jagiellonia zamknęła gospodarzy na ich połowie i cierpliwie buduje ataki.

9
3
5
3
2
8'

Dośrodkowanie Frańczaka do Śpiączki. Lekki strzał głową nie mógł zaskoczyć Sandomierskiego.

3
5
5
3
5
7'

Długie, wysokie podanie za linię obronną GKS-u, ale Guilherme Sitya zamiast w piłkę trafił w bramkarza.

4
3
2
2
5
5'

Jest odpowiedź gospodarzy! Płaskie dogranie z prawego skrzydła w pole karne Jagiellonii. Uderza niepilnowany Bartosz Śpiączka, ale Sandomierski jest na posterunku.

7
5
8
3
3
4'

Trzeci korner i powinno być 0:1! Strzał głową Runje z kilku metrów odbił Baran.

5
5
7
5
5
2'

Dwa rzuty rożne Jagiellonii i dośrodkowania Guilherme. Po jednym z nich bezpańską piłkę na 18. metrze przechwycił Mateusz Machaj. Jego strzał blokują obrońcy.

3
3
7
3
3
19:51

Mecz rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem Czekamy...