Puchar Polski: 1/16 finału
31 paź 2018 15:30
90+6'

Gol! Strzelił Arni Vilhjalmsson. Rozklepali defensywę Pasów gospodarze. Po dograniu wzdłuż pola bramkowego na 2:0 z pięciu metrów trafił Vilhjalmsson. 2:0!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
40
27
12
9
12
90+4'

Gospodarze mogli dobić Pasy. Arni Vilhjalmsson biegł w kierunku... pustej bramki, ale nie oddał uderzenia. Podał do Kiełba, który trafił w Peskovicia. Bramkarz zdążył wrócić i ustawić się w polu karnym.

8
5
4
3
5
90+3'

Z kilku metrów uderzał Cabrera, piłka jednak nie znalazła się w bramce gospodarzy!

11
4
1
2
1
90+1'

Kontra Bruk-Betu. Strzał Mikovicia odbił Pesković, dobitka Szeligi z ostrego kąta w boczną siatkę.

5
6
3
1
2
90'

Jeszcze 5 minut gry przed nami. Trwa obrona Niecieczy.

3
2
4
3
89'

Uderzał Helik, piłka poszybowała jednak ponad bramką!

4
1
1
88'

Zamieszanie przed bramką gospodarzy. Uderzał Cabrera, piłkę odbił Leżoń. Poprawka Gola odbiła się od zewnętrznej części słupka!

4
4
4
1
2
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kupczak.

1
2
3
85'

Zegar tyka. Do ofensywy przesunięty został Helik. Cracovia będzie grała długą piłkę w pole karne.

2
1
1
2
83'

Szuka swojej szansy na remis Cracovia. Zapowiada się emocjonująca końcówka!

3
2
1
1
5
80'

Kontra Bruk-Betów zakończona strzałem Szeligi sprzed pola karnego wprost w Peskovicia.

3
1
80'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Jacek Kiełb.

77'

Cracovia coraz groźniejsza, Leżoń w coraz większych opałach.

3
2
73'

Po rzucie rożnym strzał z pola karnego został zablokowany przez Leżonia. Mogło być 1:1!

4
1
2
71'

Szeliga omal nie przejął piłki po zagraniu Diego Ferraresso do Peskovicia. Słowak zachował czujność i zdołał złapać futbolówkę.

1
1
69'

Coraz mniej czasu ma Cracovia na doprowadzenie do dogrywki.

2
66'

Z rzutu wolnego uderzal Airam Cabrera, piłka podkręcona trafiła w boczną siatkę.

1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin.

64'

W końcu groźnie w polu karnym gospodarzy. Leżoń jednak dobrze zachował się w bramce.

3
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol.

4
1
1
1
62'

Cracovia po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom. Czasu ma coraz mniej.

3
1
1
2
1
61'
57'

Problemy ma Szymonowicz, który urazu doznał kilka minut temu przy zderzeniu z rywalem.

1
2
4
3
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz.

1
2
1
3
56'
55'
54'

Ależ przymierzył z dystansu Misak, Pesković zdołał odbić piłkę, którą nabrała przedziwnej paraboli lotu.

1
2
52'

Gol! Strzelił Arni Vilhjalmsson. Pewny strzał i Bruk-Bet prowadzi 1:0!

30
15
5
9
6
52'

Trwają "manewry" graczy Pasów mające na celu wytrącenie gracza Słoników z równowagi.

3
1
5
51'

Rzut karny dla Bruk-Betu!

13
8
1
1
50'

Arbiter biegnie do "telewizorka". Karny dla Bruk-Betu czy nie?

3
49'

Dogranie z rogu i Helik zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia "Varuje".

2
2
1
46'

Z dystansu w pole kukurydzy trafił Serafin.

3
2
1
46'

Wracamy do meczu!

4
4
2
1
45+1'

Ucierpiał Pesković. Bramkarz leży na murawie.

3
1
2
45'

Doliczona została minuta, a strza Arni Vilhjalmssona poszybowała po nodze rywala na róg.

1
1
2
42'

Drobnego urazu doznał Miković. Gracz gospodarzy zszedł poza boisko.

1
1
2
1
2
40'

Lewą nogą mocno uderzył Florin Purece. Piłka minęła jednak bramkę Cracovii.

3
3
2
2
1
36'

Dogranie z rzutu wolnego, Pesković odbił piłkę, ale gra przerwana. Spalony.

2
2
2
2
2
32'

W końcu Pasy, z pierwszej piłki uderzał Piszczek. Dość daleko od wymarzonego celu jakim w tej sytuacji była bramka.

5
1
3
3
2
30'

Po niemrawym początku dobrze zaczęli poczynać sobie gospodarze. Cracovia niemrawa, bez okazji na gole.

7
2
2
3
3
27'

Żółtą kartkę otrzymał Florin Purece. Gracz gospodarzy chciał wymusić rzut karny.

4
2
3
2
4
25'

Sprzed pola karnego pól metra ponad bramką uderzył Miković. My już czujemy grilla sąsiada (tak, można w środę) i rzuty karne.

4
3
3
3
2
22'

Gra o Puchar Polski typowo sparingowo. Bez dopingu, bez pomysłu, bez emocji.

3
4
6
6
4
19'

Drużyny starają się coś zdziałać pod bramką rywala. Wszystko jednak najczęściej kończy się przed polem karnym.

2
2
3
3
3
16'

Ponad kwadrans za nami. Jak na razie zapowiada się dłuuuuugie popołudnie z pięcioma kawami.

2
5
3
2
5
12'

Kopanina w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi na boisku.

4
4
6
2
3
8'

Teraz to Bruk-Bet ma więcej do powiedzenia. Gra toczy się w środku pola.

4
4
3
1
3
6'

Dogranie z rogu, głową ponad bramką uderzył Grzelak.

6
3
3
3
2
6'

Pierwsze wyjście Bruk-Betu i momentalnie zrobiło się groźnie pod bramką gości. Efektem tylko rzut rożny.

4
3
3
4
3
4'

Od początku gra toczy się na połowie gospodarzy. Swoich szans szuka Cracovia.