Blackpool. Schodzi: Callum Anthony Guy. Wchodzi: John O'Sullivan.

1
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Paudie O'Connor.

Druga czerwona kartka! Tym razem obejrzał ją stoper Blackpoolu za atak na nogi Aubameyanga.

Paudie O'Connor #5
6
3
2
1
4
83'

Świetne podanie w pole karne do Harry'ego Pritcharda, jednak ten nie zdążył do piłki i przejęli gospodarze.

1
1
1
1
79'

Blackpool. Schodzi: Liam Feeney. Wchodzi: Mark Cullen.

Mark Cullen #9
Liam Feeney #24
1
1
1
75'

Jordan Thompson zdecydował się na płaski strzał po ziemi, ale nie trafił nawet w bramkę.

1
1
1
1
74'

Blackpool będzie miał rzut wolny z dogodnej pozycji. Lucas Torreira zagrywał ręką przed własnym polem karnym.

1
1
1
72'

Arsenal. Schodzi: Emile Smith-Rowe. Wchodzi: Alex Iwobi.

Emile Smith-Rowe #55
2
1
1
69'

Ależ gorąco! Petr Cech stracił piłkę, która po chwili trafiła do Nathana Delfouneso. Napastnik trafił na pustą bramkę, ale był na spalonym. Poważny sygnał ostrzegawczy dla Kanonierów.

1
1
1
66'

Gol! Strzelił Paudie O'Connor.

I mamy gola kontaktowego. Arsenal grając w dziesięciu traci bramkę. Do siatki głową trafił O'Connor!

5
4
2
4
4
65'

Blackpool. Schodzi: Michael Nottingham. Wchodzi: Harry Pritchard.

Harry Pritchard #14
Michael Nottingham #12
1
1
1
64'

Uciekł teraz obrońcom Mchitarian. Pomocnik wbiegł w pole karne i trafił... w boczną siatkę.

1
1
1
63'

W polu karnym szalał Danny Welbeck. Anglik spróbował uderzyć, jednak jego strzał został zblokowany przez obrońcę.

1
1
1
60'

Arsenal. Schodzi: Ainsley Maitland-Niles. Wchodzi: Lucas Torreira.

Unai Emery reaguje na czerwoną kartkę Guendouziego.

60'

Odważna próba Callluma Guya. Pomocnik zdecydował się na mocny strzał z dystansu.

1
1
1
59'

Atak Blackpoolu, ale dośrodkowanie z lewej strony nie trafiło do Delfouneso.

1
1
1
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Matteo Guendouzi.

Tak chwaliliśmy Matteo Guendouziego i przechwaliliśmy... Pomocnik wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.

4
2
1
1
55'

Dośrodkowanie na głowę Mustafiego. Niemiec kolejny raz się pomylił, piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
53'

Ależ piłkarze Blackpool byli blisko trafienia. Po rzucie rożnym główkował Paudie O'Connor, ale piłka obiła słupek!

3
2
2
1
2
50'

Gol! Strzelił Emile Smith-Rowe.

Lewą stroną popędził Jenkinson, który zdecydował się na dośrodkowanie. Jego próbę wprost pod nogi Smith-Rowe'a wybił bramkarz Mark Howard. Pomocnik nie miał problemów, by trafić z kilku metrów.

Arsenal FC
8
5
1
1
1
49'

Dosyć spokojny początek drugiej połowy. Poza nieudanym rzutem rożnym w wykonaniu Blackpool jak dotąd nie wydarzyło się nic ciekawszego...

1
1
1
46'

Wracamy! Grę w drugiej połowie wznowili piłkarze Blackpool.

2
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Thompson.

Jordan Thompson #15
1
1
1
45+1'

Świetna piłka za obrońców do Mchitarjana. Ormianin próbował dograć w pole karne do kolegi, ale sędzia przerwał grę. Był spalony.