Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

4
90'

Ukraina. Schodzi: Artem Kraweć. Wchodzi: Bohdan Butko.

90'

W starciu z rywalem ucierpiał Artem Kraweć, któremu udzialana jest pomoc medyczna.

1
2
88'
87'

Włosi spychają Ukraińców do głębokiej defensywy i wywalczyli rzut rożny.

1
85'

Niecelnie po dośrodkowaniu z lewej flanki główkował Leonardo Bonucci. Piłka przeleciała nad poprzeczką ukraińskiej bramki.

1
83'

Federico Chiesa uderzał futbolówkę z powietrza, ale ta poszybowała wysoko w trybuny.

81'

Nieudana akcja Włochów, którą zakończył niecelny strzał Florenziego. Po chwili szybko grę wznowił Piatow.

79'

Wiktor Cyhankow minimalnie przestrzelił po płaskim dograniu piłki z lewego skrzydła.

1
78'
76'
74'

Długa piłka w kierunku Iwana Petriaka, lecz Gianluigi Donnarumma dość dalekim wyjściem z własnej bramki zażegnał niebezpieczeństwo, pewnie łapiąc piłkę.

73'
71'

Rusłan Malinowskyj huknął z rzutu wolnego z około 22 metrów w poprzeczkę! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry. Było o krok od drugiego gola dla Ukrainy.

3
1
3
2
3
70'
68'

Ukraińska ekipa poradziła sobie z wysokim pressingiem Włochów, lecz po chwili w dość prosty sposób straciła piłkę.

1
66'

Jewhen Konoplianka dośrodkował z rzutu rożnego, zaś piłkę po chwili złapał Gianluigi Donnarumma.

64'

Zamieszanie w ukraińskim polu karnym. Ostatecznie dobrze interweniował Andrij Piatow, ale wciąż atakuje Italia.

62'

Gol! Strzelił Rusłan Malinowskyj. Asystował mu Mykyta Burda.

Ukraina doprowadziła do remisu 1:1! Ukraińcy wykonywali rzut rożny. Piłka dotarła do Mykyty Burdy, a ten zagrał ją głową do Rusłana Malinowskyjego. Pomocnik uderzył futbolówkę z powietrza i pokonał Gianluigiego Donnarummę.

62'

Roman Jaremczuk huknął z 16 metrów, jednak na posterunku był Gianluigi Donnarumma, który odbił piłkę poza linię końcową boiska.

60'

Włosi mają coraz większą kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i szukają kolejnego gola w tym meczu.

55'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi.

Włosi wyszli na prowadzenie 1:0! Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Federico BernardeschiAndrij Piatow interweniował niefortunnie i piłka wtoczyła się do bramki. Duży błąd ukraińskiego golkipera, który do tej pory spisywał się bez zarzutu.

10
10
2
2
2
54'

Andrij Piatow pewnie złapał futbolówkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i po chwili dalekim wyrzutem zainicjował akcję Ukrainy.

52'

Próbował dryblować przed polem karnym Włochów Rusłan Malinowskyj, ale łatwo została mu odebrana futbolówka.

1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

1
2
1
49'

Lorenzo Insigne trafił z rzutu wolnego prosto w mur złożony z zawodników kadry Ukrainy.

1
48'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Mykyta Burda.

2
1
47'

Indywidualną akcję przeprowadził Nicolo Barella i wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu w odległości około 17 metrów od ukraińskiej bramki.

1
46'

Ukraina. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Wiktor Cyhankow.

wchodzi Wchodzi
Wiktor Cyhankow #15
schodzi Schodzi
1
46'

Początek drugiej połowy spotkania Włochy - Ukraina w Genui.

2
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie konfrontacji.

1
45'

Marlos zdecydował się na strzał, ale uderzenie było zbyt lekkie, żeby zaskoczyć Gianluigiego Donnarummę.

1
1
1
1
44'

Włosi głośnymi brawami oddają hołd ludziom, którzy zginęli w katastrofie w Genui w dniu 14 sierpnia 2018 r. Wówczas zawaliła się konstrukcja mostu.

2
1
43'

Lorenzo Insigne przymierzył z około 15 metrów, jednak na posterunku był Andrij Piatow. Po chwili do odbitej piłki dopadł Nicolo Barella i został zablokowany.

42'

Gianluigi Donnarumma opanował bezpańską piłkę i wznowił akcję ekipy z Półwyspu Apenińskiego.

40'

I kolejny Włoch na spalonym, tym razem Nicolo Barella. Gospodarze grają dzisiaj na linii ofsajdu i liczą na błąd defensywy Ukrainy.

1
38'

Leonardo Bonucci znalazł się na ofsajdzie.

1
1
1
37'

Federico Chiesa uderzył z narożnika pola karnego, natomiast Piatow sparował piłkę na rzut rożny.

36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Rakickij.

35'

Cały czas przy linii bocznej aktywny jest trener Ukraińców, Andrij Szewczenko, który udziela kolejnych rad swoim podopiecznym.

1
33'

1
31'

Pognał prawym skrzydłem Marlos, ale miał zbyt małe wsparcie ze strony reprezentacyjnych kolegów i nic nie wyszło z tego ataku.

1
1
1
1
1
29'

Jewhen Konoplianka wykonywał rzut rożny, lecz Włosi bez problemów wybili piłkę w własnej "16".

1
1
1
1
1
28'

Od pewnego czasu swoją akcję rozgrywają Ukraińcy. Włosi cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia kontry.

2
1
1
1
1
25'

Jewhen Konoplianka próbował uderzeniem po ziemi zaskoczyć Gianluigiego Donnarummę, ale ten pewnie złapał piłkę.

1
1
1
2
1
24'

Na razie żadna z drużyn jakoś szczególnie nie forsuje tempa. Tym razem celnie strzelił Nicolo Barella, zaś Andrij Piatow odbił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
1
22'

Lorenzo Insigne uderzał po długim rogu bramki strzeżonej przez Piatowa, jednak minimalnie niecelnie.

1
2
3
1
1
21'

Italia ma więcej z gry, ale na razie nie może sforsować dobrze ustawionej ukraińskiej obrony.

1
1
3
1
1
19'

Giorgio Chiellini faulował przeciwnika i od rzutu wolnego na własnej połowie grę rozpocznie reprezentacja Ukrainy.

1
1
2
1
2
18'

Tym razem na pozycji spalonej zameldował się Lorenzo Insigne.

2
1
1
1
1
16'

Serhij Sydorczuk próbował strzelać z około 25 metrów, lecz został zablokowany przez rywala.

1
2
1
1
1
14'

Coraz groźniej atakują Włochy, które będą miały kolejny rzut rożny w tym spotkaniu.

2
2
1
1
1
13'

Bernardeschi złapany w pułapkę ofsajdową.

1
2
1
1
1
12'

Włosi wykonywali rzut rożny, ale ten stały fragment gry został falanie rozegrany.

1
1
1
1
1
11'

Jewhen Konoplianka dostał burę od sędziego za ostry faul na Federico Bernardeschim.

2
2
1
1
1
10'

1
7'

Leonardo Bonucci dobrze uderzał po dośrodkowaniu z prawej flanki, lecz skuteczny w ukraińskiej bramce był Piatow, który wybił futbolówkę na korner.

1
1
1
1
1
7'

Fatalna strata mogła się źle skończyć dla Ukrainy. Jednak strzał szarżującego Chiesy został zablokowany.

1
1
1
2
3
5'

Celnie z dystansu uderzył Federico Bernardeschi, ale na postrunku był Andrij Piatow, który odbił piłkę do boku.

3
2
2
1
1
5'

Włosi próbowali wyjść z szybką kontrą, która jednak została rozbita przez kadrę Ukrainy.

3
1
2
1
1
3'

Federico Bernardeschi znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
6
1
2
2'

Ukraińska ekipa próbuje się przedrzeć lewym skrzydłem pod pole karne Italii. Na lewej flance Ukrainy znajduje się szybki Jewhen Konoplianka.

5
2
2
1
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli Ukraińcy.