6
7
8
90'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Pościg Francuzów i już jest 2:2. Mbappe pewnie z karnego do bramki!

22
14
10
21
39
89'

Rzut karny dla Francji!

11
8
6
13
24
89'

Żółtą kartkę otrzymał Holmar Eyjolfsson.

1
1
2
3
5
89'

Żółtą kartkę otrzymał Olivier Giroud.

6
2
3
2
6
89'

Żółtą kartkę otrzymał Kolbeinn Sigþorsson.

Kolbeinn Sigþorsson #9
Islandia
1
4
5
1
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Holmar Eyjolfsson. Mbappe zagrywał piłkę, a ta niefortunnie odbiła się do obrońcy gości i zaskoczyła bramkarza. Już tylko 1:2!

10
7
9
19
38
84'

Coraz więcej nerwowości w grze Francuzów, a czasu już niewiele. Mbappe dwoi się i troi, jednak bez efektu.

2
3
2
1
81'

Islandia. Schodzi: Birkir Saevarsson. Wchodzi: Jon Fjoluson.

1
80'
77'

Żółtą kartkę otrzymał Hannes Halldorsson.

77'

Mbappe stara się w pojedynkę zagrozić Islandczykom, goście jednak podwajają krycie i powstrzymują gwiazdora gospodarzy.

5
6
2
75'

Francuzi zaczynają coraz więcej ryzykować. Jeśli wykorzystają to Islandczycy to możemy być świadkami małego pogromu.

7
4
4
3
2
71'

Islandia. Schodzi: Johann Gudmundsson. Wchodzi: Victor Palsson.

Victor Palsson #4
5
3
4
2
3
70'

Francuzi biją głową w mur. Islandia bez problemu rozbija ich akcje.

8
6
4
5
3
67'
66'

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Tanguy Ndombele.

Tanguy Ndombele #17
4
3
2
2
4
63'

W bardzo trudnej sytuacji są Francuzi, a czasu do końca meczu coraz mniej. Przeważaja mistrzowie świata, Islandczycy skutecznie się bronią.

7
4
2
2
2
60'
59'

Francja. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Thomas Lemar.

59'

Islandia. Schodzi: Arnor Traustason. Wchodzi: Kolbeinn Sigþorsson.

4
3
4
3
3
58'

Gol! Strzelił Kari Arnason. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. Drugi cios zadała niespodziewanie Islandia. Po rzucie rożnym piłkę w bramce umieścił Aranson. 0:2!

40
27
9
5
6
55'

Strzał Griezmanna, bramkarz popisał się dobrym refleksem broniąc uderzenie.

1
1
2
3
4
53'

Groźny strzał Thauvina, w bramce nie musiał interweniować Hannes Halldorsson. Golkiper miał sporo szczęścia, piłka o centymetry przeszła ponad poprzeczką.

3
2
1
1
3
51'

Dembele zakręcił rywalem, piłka jednak poszybowała daleko od bramki.

1
1
1
2
4
48'

W ataku Francja, główkował Giroud, w bramkę jednak nie trafił.

2
1
1
1
2
46'

Gramy po przerwie!

2
1
1
3
2
46'

Islandia. Schodzi: Runar Runarsson. Wchodzi: Hannes Halldorsson.

Runar Runarsson #13
4
1
1
1
1
46'

Francja. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Kurt Zouma.

5
3
2
2
3
42'

Francuzi szukają wyrównującego gola, ich akcje są jednak przewidywalne.

4
1
1
2
2
39'

Znowu groźnie pod bramką Llorisa. Bramkarz jednak tym razem zdołał obronić uderzenie Sigurdssona z kilku metrów oraz dwie dobitki. Zawodnicy, którzy oddali drugi i trzeci strzał byli już jednak na spalonym.

4
1
36'

Griezmann uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką gości.

4
3
1
33'

Wściekli Francuzi chcą zaatakować, ale kilku graczy gospodarzy wyraźnie ma słabszy dzień i spowalnia akcje zespołu.

2
2
30'

Gol! Strzelił Birkir Bjarnason. Asystował mu Alfred Finnbogason. Finnbogason uciekł Kimepembe, w polu karnym dograł przed "szesnastkę" do Bjarnasona, a ten pokonał Llorisa. Bramkarz odbił piłkę, ale ta przy słupku wpadła do bramki. 0:1!

27'

Francja w ataku, ale gospodarze muszą uważać na kontry Islandczyków.

5
2
1
1
1
23'

Thauvin dogrywał do Giroud, ten jednak nie doszedł do piłki.

5
4
3
3
3
20'

W końcu groźnie pod bramką gości. Jednak zabrakło celnego uderzenia po akcji Digne z Griezmannem. Strzał tego drugiego głową o centymetry minął słupek.

5
4
3
2
2
19'

Strzał Pogby, ale takim uderzeniem co najwyżej zadowoli się znudzony statystyk.

6
5
1
1
2
16'

Mistrzowie świata cały czas przeważają, ale grają w jednostajnym tempie. Islandczycy nie dają się zaskoczyć.

6
3
2
2
2
11'

Islandia przyczajona, ale konkretniejsza w ofensywie. Uderzał Finnbogason, Lloris pewnie w bramce.

4
2
1
1
1
9'

Traustason z rzutu wolnego, pewnie w bramce Lloris.

4
2
1
1
1
7'

Francja w ataku, Islandia zamierza wyczekać rywala i go skontrować. Póki co bez okazji bramkowych.