Zakończony
Argentyna
90+3'

Gol! Strzelił Joao Miranda. Asystował mu Neymar.

Bramka w doliczonym czasie! Brazylia najpewniej rozstrzygnęła mecz dzięki stałemu fragmentowi. Joao Miranda główkował z bardzo bliska do siatki po dośrodkowaniu Neymara z rzutu rożnego!

34
13
8
7
11
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
1
2
88'
85'

Fart Sergio Romero. Po strzale Casemiro z rzutu wolnego był rykoszet, a bramkarz reprezentacji Argentyny nie miał już możliwości zareagowania. Futbolówka przeturlała się nieznacznie obok słupka.

2
1
2
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Battaglia za faul na Neymarze.

1
83'

Felipe Luis wbiegł w pole karne Argentyny. W ostatnim momencie defensorowi sprzątnął piłkę sprzed nosa Sergio Romero. Brawurowa, ale skuteczna interwencja.

2
1
2
2
2
82'
80'

Z trudem interweniowali Albicelestes po niebezpiecznym dośrodkowaniu. Brazylia opanowała sytuację po szturmie, który przeprowadził jej przeciwnik krótko po przerwie.

1
1
1
1
1
77'

Druga w tym meczu próba Neymara z rzutu wolnego. Jeszcze gorsza od poprzedniej. Piłka po próbie Brazylijczyka poszybowała wysoko ponad bramką Sergio Romero. Goli jak nie było, tak nie ma.

2
1
1
1
2
73'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

Brazylia
1
6
1
70'

Sergio Romero interweniował po strzale Arthura Melo. Kapitalna reakcja znanego z angielskich boisk bramkarza i nie ma gola po dośrodkowaniu Neymara z rzutu wolnego.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Renzo Saravia za brzydki wślizg w nogi przeciwnika.

Renzo Saravia #26
Argentyna
1
69'

Po okresie fauli i zmian przynajmniej na moment przerwa na oddanie strzału. Neymar dopadł do futbolówki po płaskim dośrodkowaniu i huknął obok bramki Sergio Romero.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar za faul po stracie piłki.

Brazylia
1
2
65'

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Richarlison.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso za faul na Fabinho na połowie przeciwnika.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa za brzydki faul.

2
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie Leandro Paredes strzelił z dystansu nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Złapał się za głowę po swoim pudle pomocnik reprezentacji Argentyny.

2
1
1
1
58'
57'

Dużo walki, zero goli.

1
2
1
55'

Na spalonym Neymar. Nie wytrzymał kapitan reprezentacji Brazylii i nieco za wcześnie wbiegł za linię obrońców Argentyny.

2
2
1
54'

Danilo musiał opuścić boisko z powodu urazu. Zmiana selekcjonera reprezentacji Brazylii była więc wymuszona.

2
1
1
53'

Brazylia. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Fabinho.

2
1
1
51'

Zablokowane uderzenie Mauro Icardiego. Po raz pierwszy tak dobrze urwał się Brazylijczykom gwiazdor Nerazzurrich.

2
1
1
50'

Argentyna zamierza podkręcić tempo. Już oddała strzał w światło bramki i stara się przesunąć formację wyżej. Brazylia reaguje faulem na Nicolasie Tagliafico.

2
1
1
1
48'

Pierwsze celne uderzenie Argentyny. Alisson powstrzymał piłkę po główce Giovaniego Lo Celso.

3
2
2
1
1
46'

2
45+2'

Dobrze ustawiony przez Sergio Romero mur zatrzymał piłkę po strzale Neymara z rzutu wolnego. Gwiazdor Paris Saint-Germain nie przymierzył do siatki tuż sprzed pola karnego.

1
2
2
1
1
45'

Rzut wolny dla Brazylii za zagranie ręką Argentyńczyka. Chyba ostatnia szansa na zmianę wyniku przed przerwą.

1
1
2
1
1
40'

Zarysowała się delikatna przewaga reprezentacji Brazylii, ale przełożyła się na jedną sytuację podbramkową. Nie jest to oszałamiająca liczba szans.

2
2
4
2
2
38'

Zbyt krótko wybita piłka po płaskim dośrodkowaniu Gabriela Jesusa. Dopadł do niej Neymar i oddał strzał. Nie była to udana próba zawodnika grającego na francuskich boiskach.

2
2
3
1
1
35'

Nicolas Otamendi interweniował z powodzeniem na obrzeżach własnego pola karnego. Dzięki zachowaniu doświaczonego defensora Neymarowi nie udało się wbiec w szesnastkę.

1
1
3
1
1
32'

Gra została wznowiona po przerwie na uzupełnienie płynów.

3
3
5
2
3
30'

Próba Paulo Dybali z rzutu wolnego. Płaskie uderzenie gwiazdora Juventusu, po którym piłka otarła się o boczną siatkę.

2
3
5
3
3
28'

Joao Miranda miał kapitalną szansę na zdobycie gola. Po dośrodkowaniu Casemiro z lewego skrzydła obrońca dopadł do piłki w polu karnym przeciwnika, ale nie potrafił jej skierować z bliska do siatki. Blisko linii bramkowej interweniował Nicolas Otamendi.

3
3
5
2
2
25'

Kibice czekają na błysk któregoś z tych dwóch zawodników.

2
2
4
3
2
23'

Alisson pogubił się we własnym polu karnym. Angel Correa był centymetry od odebrania piłki zdezorientowanemu zawodnikowi Liverpool FC.

2
1
3
2
2
20'

Sergio Romero złapał piłkę po delikatnym strzale głową Felipe Luisa. Nie mógł się pomylić bramkarz Manchesteru United.

5
3
5
3
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za faul na Neymarze.

4
3
7
4
4
17'

Kolejny pojedynek Gabriela Jesusa z Nicolasem Tagliafico. Poradził sobie zgodnie z przepisami Argentyńczyk. Po przeciwnej stronie boiska również doszło do upadku w polu karnym, ale ponownie nie ma jedenastki mimo protestów Angela Correi.

2
2
5
2
2
14'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole bramkowe Argentyny z rzutu wolnego zostało wybite poza linię bramkową. Canarinhos mieli jeszcze korner, którego nie spożytkowali.

3
3
5
3
3
13'

Nicolas Tagliafico nie nadążył za Gabrielem Jesusem i ratował się przewinieniem. Szansa na zaskoczenie Sergio Romero z rzutu wolnego.

2
2
4
2
2
11'

Podanie z głębi pola w kierunku Mauro Icardiego. Najlepszy napastnik na włoskich boiskach wygrał pojedynek z Marquinhosem w pierwszym tempie, ale nie zdołał się odwrócić i oddać uderzenia.

2
1
4
2
1
8'

Premierowe uderzenie. Giovanni Lo Celso dopadł do piłki, która wypadła przed pole Brazylii i próbował trafić w narożnik bramki Alissona. Niewiele zabrakło Argentyńczykowi do szczęścia.

4
3
4
2
2
7'

Sporo fauli, zero strzałów. Tak to na razie wygląda.

3
3
8
3
2
5'

Podwoili krycie Argentyńczycy i powalili Neymara. Po gwizdku sędziego nie rezygnują z wysokiego pressingu i starają się zabrać futbolówkę ćwierćfinalistom mistrzostw świata.

3
1
3
1
1
3'

Tym razem przywitali się z piłką Argentyńczycy. Nie dostarczają jej jednak w strefę, w której szuka swojego miejsca Mauro Icardi.

3
2
5
2
2
2'

W rozegraniu piłki reprezentacja Brazylii. Trafiła ona na lewe skrzydło do Neymara, który jednak nie zdecydował się na przyspieszenie i postanowił jeszcze raz oddać ją obrońcom.

2
1
4
1
1
19:29

Brazylia w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach, a jej przeciwnik w biało-błękitnych pasiakach.