Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
86'

Selekcjoner gości wymienił całe ofensywne trio, ale wprowadzeni z ławki rezerwowych zawodnicy mają problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowej.

1
1
3
85'

Bośnia. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Kenan Kodro.

wchodzi Wchodzi
Kenan Kodro #18
schodzi Schodzi
3
81'

Bośnia. Schodzi: Edin Visca. Wchodzi: Riad Bajić.

Riad Bajić #16
3
1
1
79'

Bośnia. Schodzi: Elvis Sarić. Wchodzi: Sanjin Prcić.

Elvis Sarić #21
2
1
78'

Gol! Strzelił Brais Mendez.

Isco wygrał przebitkę przed polem karnym reprezentacji Bośni i oddał stamtąd uderzenie po ziemi w bramkę. Ibrahim Sehić sparował futbolówkę, tyle że w sam środek pola karnego pod nogi Braisa Mendeza, któremu pozostało trafić z bliska do bramki. Asekuracja środkowych obrońców gości była beznadziejna.

12
11
4
3
2
77'

Jeszcze kilkanaście minut do końca regulaminowego czasu. Marco Asensio próbował otworzyć wynik swoim uderzeniem z rzutu wolnego, tyle że huknął prosto w mur.

1
3
1
75'

Hiszpania. Schodzi: Kepa Arrizabalaga. Wchodzi: Pau Lopez.

Pau Torres #23
4
2
72'

Dwie niezłe sytuacje podbramkowe w drugiej połowie to jednak trochę mało, żeby wystawić temu widowisku wysoką notę.

1
2
69'

Dziwnie odbiła się piłka w polu karnym reprezentacji Hiszpanii po zablokowanym uderzeniu Edina Viscy. Poradził sobie jednak Kepa Arrizabalaga i przechwycił ją.

1
67'

Rodri Hernandez główkował niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bramkarz przyjezdnych musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
64'
64'
64'

Dani Ceballos zatańczył przed polem karnym przyjezdnych i próbował uruchomić delikatnym podaniem Alvaro Moratę. Zdecydowanie bliżej do piłki mieli Bośniacy.

1
62'

Bośnia. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Haris Duljević.

59'

Hiszpania. Schodzi: Suso. Wchodzi: Brais Mendez.

4
1
1
58'

Nie ma gola! Alvaro Morata nie trafił do pustej bramki z kilku metrów. Ibrahim Sehić miał szczęście, że napastnik reprezentacji Hiszpanii nie dobił futbolówki do siatki po uderzeniu Marco Asensio.

5
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za brzydkie potraktowanie Ermina Bicakcicia.

3
1
2
1
52'

Świetna akcja przyjezdnych. Edin Visca wybiegł do podania prostopadłego, rozpędził się i jeszcze próbował uruchomić wbiegającego w pole bramkowe Rade Krunicia. Zawodnik znany z włoskich boisk nie wpakował futbolówki z bliska do bramki.

1
49'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Jonny'ego Castro. Obrońca reprezentacji Hiszpanii jest poza boiskiem w towarzystwie masażystów swojego zespołu.

1
47'

Alvaro Morata oderwał się od stoperów reprezentacji Bośni i główkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła nieznacznie ponad bramką Ibrahima Sehicia.

1
2
47'

Mocno rozpadało się na Wyspach Kanaryjskich. Selekcjonerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian.

1
1
1
1
1
46'

2
42'

Rozstrzelali się piłkarze w ostatnich minutach przed końcem pierwszej części. Podanie w polu karnym reprezentacji Hiszpanii oddał Rade Krunić w boczną siatkę bramki.

1
1
40'

Ibrahim Sehić! Pierwsza tak trudna interwencja po strzale Hiszpana. Bramkarz reprezentacji Bośni poradził sobie z uderzeniem po ziemi Isco.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Elvis Sarić za brzydkie przewinienie na Marco Asensio.

Bośnia i Hercegowina
2
3
37'

Cyrk w polu karnym Hiszpanii. Jedno nerwowe zagranie, po chwili drugie i Llorente ratował się wybiciem futbolówki na korner.

36'

Ibrahim Sehić wybiegł na przedpole i nie dał szans na przechwycenie piłki Marco Asensio w szesnastce przeciwnika.

34'

Dość spokojnie Bośniacy w defensywie, ale piłkarze ofensywni mają problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowej. Tylko jeden strzał przyjezdnych w 1. minucie.

31'

Ermin Bicakcić interweniował fantastycznie we własnym polu karnym. Alvaro Moracie wydawało się, że ma do pokonania już wyłącznie Ibrahima Sehicia, tymczasem środkowy obrońca popisał się wybornym wślizgiem.

30'

Gościem specjalnym David Silva.

1
1
28'

Suso opanował piłkę na obrzeżach pola karnego reprezentacji Bośni. Szybki zwód i uderzenie lewą nogą wyraźnie obok bramki Ibrahima Sehicia.

1
27'

73 procent posiadania piłki po stronie reprezentacji Hiszpanii. Do takich wyników w przypadku zespołu z południa kontynentu można się już było przyzwyczaić.

25'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne reprezentacji Bośni. Pojawił się tam Edin Dzeko i pomógł zawodnikom o defensywnych zadaniach.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya za spóźniony atak w nogi Edina Visci.

Hiszpania
2
20'

Dzisiejszy debiutant.

2
1
19'

Poprawka Isco z podobnego miejsca boiska. Tym razem pudło bez udziału zawodnika w białym stroju.

16'

Jest uderzenie. Marco Asensio huknął nieznacznie zza linii pola karnego po nieudanym wybiciu piłki przez przyjezdnych. Po drodze rykoszet i reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego miała jeszcze szansę na zaskoczenie Ibrahima Sehicia z rzutu rożnego.

1
1
1
15'

Akcje reprezentacji Hiszpanii kończą się centrami, ale nie strzałami.

13'

Tym razem wzorowo ustawił się Ervin Zukanović i wyekspediował piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z lewej flanki.

12'

Po przechwycie piłki w środkowej strefie boiska ruszył do przodu Edin Dzeko, ale przebiegnięcie 50 metrów i oszukanie czterech obrońców reprezentacji Hiszpanii było ponad siły dotychczas najlepszego napastnika Ligi Mistrzów.

1
10'

Isco ruszył dynamicznie w polu karnym przeciwnika, ale nie dogonił futbolówki po podaniu z drugiej linii. W tej sytuacji od bramki reprezentanci Bośni.

1
1
1
7'

Cisza jak na zimowym sparingu polskiego klubu na Cyprze. Hiszpania stara się pobudzić publiczność swoimi atakami.

1
5'

Ermin Bicakcić uprzedził we własnym polu karnym Alvaro Moratę, który tym razem marzył o dobrym dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Hiszpanie muszą budować swój atak od nowa.

2
1
3'

Pierwsze uderzenie oddali przyjezdni, a konkretnie Edin Visca prosto w bramkarza. Z drugiej strony boiska Marco Asensio nie uruchomił dobrym dośrodkowaniem Alvaro Moraty.

2
1
1
2'

Piłka już w grze. Trybuny nie wypełniły się kibicami w stu procentach.

20:32

Piłkarze na murawie stadionu w Las Palmas. Hymny narodowe.