Puchar Polski: 1/8 finału
05 gru 2018 20:30
90+1'

Jeszcze Sandro Kulenović ruszył do ataku i wpakował piłkę do bramki Chrobrego Głogów. Nie ma gola z powodu spalonego.

8
3
2
6
9
90'

Niestety, doliczone dwie minuty.

4
5
1
2
2
89'

Najlepiej byłoby nic nie doliczać do tego spotkania.

4
5
2
88'

Niecelne uderzenie Cristiana Pasquato z rzutu wolnego. Tak dobrze jak Cafu nikt nie strzela w Głogowie.

2
4
2
2
85'

Cafu ma doskonale ustawiony celownik.

7
6
1
2
2
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cafu. Asystował mu Miroslav Radović.

Jeszcze jeden gol Cafu! Ponownie zza pola karnego. Piłkę ułożył mu na stopie Miroslav Radović, a pomocnik uderzył płasko prosto do bramki. Legia Warszawa dokumentuje swoją wyższość nad przeciwnikiem wynikiem 3:0.

Legia Warszawa
48
24
6
11
13
81'
ZMIANA
4
1
2
1
3
80'

Kolejna interwencja Sławomira Janickiego. Tym razem po strzale Sebastiana Szymańskiego.

3
1
1
1
1
78'

Cafu sfaulowany przez poirytowanego Szymona Drewniaka. Legia Warszawa szybko wznowiła grę od rzutu wolnego, a Cristian Pasquato sprawdził czujność Sławomira Janickiego uderzeniem z dystansu. Bramkarz z problemami, ale złapał.

5
2
4
75'

Sektorówka zaprezentowana przez kibiców Chrobrego Głogów.

9
3
1
73'

Podanie Sławomira Janickiego do Sandro Kulenovicia. Tak, to nie pomyłka, beznadziejnie zachował się bramkarz Chrobrego Głogów. Kara nie nadeszła, ponieważ Miroslav Radović uderzył z czystej pozycji ponad bramką gospodarzy.

6
4
1
4
70'
ZMIANA
69'

Sami się uśpili przyjezdni swoimi leniwymi podaniami i stworzyli zagrożenie w okolicy własnego pola karnego. Sytuację ratował Mateusz Wieteska, który wygrał pojedynek fizyczny z Konradem Kaczmarkiem.

1
2
5
66'

Nieudany wykop Radosława Majeckiego. Powinien być lepiej skoncentrowany młodzian, ponieważ nawet nie atakował go Konrad Kaczmarek.

1
2
4
64'

Tak cieszyli się przyjezdni z goli w pierwszej połowie.

3
1
2
60'

Michał Kucharczyk wystartował dynamicznie na lewym skrzydle. Był blisko defensor Chrobrego Głogów i nie pozwolił na kontynuowanie ataku.

2
1
1
3
57'

Szansa Mateusza Wieteski na zranienie byłego klubu. Defensor Legii Warszawa wbiegł w pole karne przeciwnika i główkował niecelnie po wrzutce z rzutu wolnego.

1
1
2
3
1
56'
ZMIANA
55'

Odrobinę za mocne podanie Michała Kucharczyka do Adama Hlouska. Szkoda marnować energię bocznego defensora takimi zagraniami, ale małym usprawiedliwieniem może być zmrożona murawa.

2
2
1
1
1
53'

Rozsądna wymiana podań Legii Warszawa. Każda minuta w posiadaniu piłki przybliża zawodników ze stolicy Polski do awansu.

5
3
2
51'

Temperatura powietrza niska, a temperatura widowiska adekwatna do niej. Może podopieczni Grzegorza Nicińskiego zorganizują się jeszcze do skutecznego ataku i golem kontaktowym zagrożą Legii Warszawa.

2
4
48'

Klasyczne uderzenie na wiwat i Sławomirowi Janickiemu nie pozostało nic innego niż odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'
ZMIANA
Czy Legia Warszawa strzeli gola również po przerwie?
3
45'

Doliczona minuta.

11
4
3
1
2
44'

Damian Sędziak nie zabrał się dobrze z piłką po podaniu z głębi pola. Ułatwił w ten sposób interwencję czujnemu Radosławowi Majeckiemu.

8
5
1
2
1
40'

Michał Kucharczyk porozmawiał sobie przy linii bocznej boiska z trenerem. Z bezpieczną przewagą przyjezdni mogą sobie pozwolić na takie pogawędki, żeby dobrze zrozumieć wskazówki taktyczne.

9
7
2
2
2
38'

Cafu podwoił przewagę obrońcy trofeum.

19
6
6
3
10
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cafu. Asystował mu Marko Vesović.

Perfekcyjne uderzenie techniczne Legionisty. Rośnie przewaga faworyta, a Chrobry Głogów ma coraz większe problemy. Cafu dostał podanie od Marko Vesovicia i idealnie przymierzył z linii pola karnego. Idzie po swoje obrońca trofeum!

61
35
12
18
32
35'

Legia Warszawa w posiadaniu piłki po objeciu prowadzenia. Drużyna ze stolicy Polski nie pozwala Chrobremu Głogów poderwać się do odrabiania strat.

15
6
4
5
3
33'

Michał Kucharczyk otworzył wynik.

24
14
4
8
12
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Chris Philipps.

Legioniści na prowadzeniu! Michał Kucharczyk pomylił się w tym spotkaniu tylko raz. Druga szansa została już wykorzystana! Podanie z głębi pola dotarło w pole karne, nie zatrzymał go Marek Wasiluk, a Kucharczyk uderzył z bliska między nogami Sławomira Janickiego do bramki.

60
32
16
27
45
30'

Dwa bezbramkowe kwadranse. Najgroźniejsze sytuacje strzeleckie mieli Michał Kucharczyk oraz Sandro Kulenović, których próby zostały zatrzymane przez Sławomira Janickiego.

6
4
5
1
4
29'

Rafał Maćkowski wybiegł z piłką poza boisko. Dlatego Paweł Stolarski wznowił grę wrzutem z autu na wysokości koła środkowego.

2
1
3
1
26'

Wrzutka z prawego skrzydła Marko Vesovicia prosto do defensora Chrobrego Głogów. Od kilku minut bez sytuacji podbramkowej.

3
2
6
3
24'

Sandro Kulenović nie doszedł do futbolówki po podaniu prostopadłym. Dlatego ta poturlała się w kierunku Sławomira Janickiego.

5
3
1
4
23'

Akcja lewą stroną boiska Rafała Maćkowskiego. Po niej Chrobry miał szansę na pokonanie Radosława Majeckiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strzelał Przemysław Stolc, tyle że jego przewrotka była niebezpieczna dla stojącego blisko defensora i sędzia przerwał grę.

4
1
2
1
1
19'

Sędzia gwizdnął faul Williama Remy'ego w polu karnym przeciwnika. Ucierpiał Damian Wajsak.

1
1
5
1
2
17'

Sławomir Janicki interweniował po raz drugi. Świetna reakcja po strzale Sandro Kulenovicia, który łatwo poradził sobie z Jarosławem Ratajczakiem w polu karnym. Tylko korner dla rozpędzającej się Legii Warszawa.

4
2
2
1
2
16'

Rośnie przewaga Legii Warszawa. Jej przeciwnicy schowali się w jedenastu na własnej połowie.

7
5
3
4
5
14'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Legii Warszawa! Michał Kucharczyk huknął ze środka pola karnego w kierunku królestwa Sławomira Janickiego i gospodarzy ratowała parada golkipera. Miał on szczęście, że piłka szybowała blisko miejsca, w którym stał.

7
4
3
4
3
13'

Nieudane podanie do Adama Hlouska. Przed ofensywnie zorientowanego obrońcę Legii Warszawa wbiegł Bartosz Machaj i oddalił zagrożenie od pola karnego Chrobrego Głogów.

2
4
4
2
3
12'

Coraz lepiej idzie Legii Warszawa. Drużyna ze stolicy Polski wymieniła kilkanaście podań, jednak nie przedarła się w pole karne pierwszoligowca.

10
5
7
3
4
9'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Damian Sędziak za ostry wślizg blisko koła środkowego.

Chrobry Głogów
14
8
4
2
10
8'

Stołeczna drużyna bez powodzenia stara się przejąć kontrolę nad wydarzeniami. Jeszcze nie przeprowadziła godnej braw akcji.

4
5
5
7
10
6'

Futbolówka nadal na połowie Legii Warszawa. Próba uderzenia z rzutu wolnego Jarosława Ratajczka, po której piłka wylądowała pod nogami defensora.

5
5
5
3
4
5'

Wrzutka Bartosza Machaja z prawego skrzydła. Polował na piłkę Rafał Maćkowski, ale nie dysponuje tak dobrymi warunkami fizycznymi, żeby oddać uderzenie głową. Wysoko szybująca futbolówka opuściła pole karne obrońcy trofeum.

5
4
3
3
3
3'

Tym razem stały fragment dla Chrobrego Głogów. Uderzenie Szymona Drewniaka z rzutu wolnego było chytre, ale zbyt delikatne, żeby Radosław Majecki nie miał szans na doskoczenie do piłki.

3
6
3
3
3
2'

Pierwsza szansa na zaskoczenie Sławomira Janickiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Marek Wasiluk wygrał walkę w powietrzu, a całe zamieszanie zostało wyjaśnione przez sędziego Jarosława Przybyła, który odgwizdał przewinienie zawodnika Legii Warszawa.

3
2
3
2
4
2'

Chrobry Głogów w białych koszulkach z pomarańczowo-czarnym pasem, a jego przeciwnik w bordowych strojach ze złotymi akcentami.

19:32

Chrobry Głogów zakończył beznadziejnie rundę jesienną na zapleczu Lotto Ekstraklasy. W pięciu przegranych spotkaniach drużyna Grzegorza Nicińskiego nie strzeliła gola, a straciła w sumie dziewięć.

2
1
1
1
19:32

Legia Warszawa rywalizowała ostatnio z powodzeniem w Lotto Ekstraklasie. Przed przerwą reprezentacyjną przegrała zasłużenie z Pogonią Szczecin, ale po dwutygodniowej pauzie poprawiła się i pokonała KGHM Zagłębie Lubin i Koronę Kielce.

4
2
2
1
1
19:32

Trzecim przeciwnikiem Legii Warszawa w Pucharze Polski będzie Chrobry Głogów. Obrońca trofeum wyeliminował we wcześniejszych rundach Piasta Gliwice i Chojniczankę.