4
6
75'

Gol! Strzelił Vinicius Junior.

Asensio uwolnił Viniciusa, który uciekł lewą stroną. Pedro Luis obronił jego pierwszy strzał, ale nie miał szans przy dobitce.

28
12
2
3
6
74'

I atak UD Melilla. Oscar Garcia ruszył prawą stroną, ale piłkę wybito na rzut rożny. Przyjezdnym nie udało się zagrozić ze stałego fragmentu gry.

1
2
1
69'

Zawodnicy Realu szykowali atak. Na ich drodze stanął tym razem Pedro Luis i od razu daleko wybił piłkę.

2
2
1
1
1
65'

Odriozola wszedł w pole karne, ale tam wytrącił go z równowagi jeden z rywali. Zdaniem arbitra nie było faulu.

2
2
1
1
1
63'

Vinicius urwał się na lewej stronie, ale uderzył z dość ostrego kąta. Pedro Moreno obronił strzał.

2
2
2
1
1
62'

Uspokoiła się bardzo gra obu ekip. Wszystko jest już niemal jasne. Przyjezdnym brakuje werwy, a gospodarzom chęci.

1
1
1
1
1
59'

UD Melilla. Schodzi: Menudo. Wchodzi: Brian Martin.

1
56'

Zagubił się z piłką w polu karnym Vinicius. Brazylijczyk próbował uderzyć, ale nie miał najlepszej pozycji. Bez problemu obronił bramkarz.

1
1
1
1
1
54'

Popędził lewą stroną Fran Garcia, który wszedł w 46. minucie. Jego podanie zostało wybite przez obrońcę.

1
1
1
1
1
52'

Atak UD Melilla. Przyjezdnym brakuje tej werwy, którą imponowali w pierwszych minutach meczu. Dużo niedokładności w ich grze. Nie mają czym postraszyć Realu.

2
1
48'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Dani Ceballos.

Isco zachował się odważnie i przymierzył z dystansu, to była dobra decyzja. 4:0 dla Realu.

21
12
7
6
5
46'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Dani Ceballos.

46'

Zaczęli drugą połowę.

3
1
1
46'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Fran Garcia.

2
46'

UD Melilla. Schodzi: Mizzian. Wchodzi: Antonio Otegui.

Antonio Otegui #14
Mizzian #7
2
1
45+1'

Vinicius oddał strzał tuż przed polem karnym. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
42'

Asensio polował na hat-tricka. Pomocnik uderzył z rzutu wolnego, ale niecelnie.

5
1
1
42'

Vinicius faulowany przed polem karnym UD Melilla.

3
39'

Gol! Strzelił Javi Sanchez. Asystował mu Marco Asensio.

Co za mecz w wykonaniu Marco Asensio. Hiszpan dograł w pole karne, a tam czekał Javi Sanchez. Zawodnik uderzył od razu, a piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. To pierwsza bramka obrońcy w barwach Realu.

7
38'

Odriozola długo dryblował na prawej stronie i zwlekał z podaniem. To się zemściło. Wślizgiem zatrzymał go rywal.

2
1
35'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Vinicius Junior.

Ależ się rozkręcił Marco Asensio. Tym razem Hiszpan wykończył podanie Viniciusa z lewej strony.

27
12
4
6
7
33'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Marco Asensio zdecydował się na długi drybling. Zszedł z piłkę do środka i oddał celny strzał lewą nogą. 1:0 dla Realu.

28
13
4
6
7
32'

Co. Za. Pudło. Asensio odnalazł w polu karnym Isco. Hiszpan zmylił przeciwników i dograł na lewą stronę do niepilnowanego Viniciusa. Brazylijczyk zbyt mocno podszedł pod piłkę, a ta przeleciała nad poprzeczką.

1
27'

To na razie nie jest dobry dzień dla Mariano Diaza. Bardzo dobrze dograł mu z prawej strony Vinicius, ale napastnik minął się z piłkę. Przeszkodził mu też nieco Mahanan.

3
25'

Nieźle zapowiadający się kontratak Realu. Asensio dograł do Mariano, ale napastnik nieudanie dryblował przed polem karnym i stracił piłkę.

2
1
2
1
23'

Inicjatywa po stronie Realu. Gospodarze próbują zbliżyć się do pola karnego, ale na razie skutecznie naciskają przyjezdni.

5
1
20'

Ależ szansa Viniciusa! Brazylijczyk dostał podanie od Carvajala i uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka wyszła na rzut rożny.

5
1
1
19'

Piłkę zaraz przed polem karnym rywali odzyskał Odriozola i popędził prawą stroną. Jego dośrodkowanie zostało wybite na rzut rożny.

3
2
1
16'

Kolejna groźna akcja Oscara Garcii. Pomocnik zmylił rywali i oddał mocny strzał z dystansu. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

3
1
13'

Najlepsza jak dotąd akcja Realu! Asensio dograł z prawej strony. Isco miał bardzo dobrą pozycję do oddania strzału, ale trafił wprost w bramkarza.

2
2
1
1
12'

Ależ było groźnie! Jilmar oddał strzał z dystansu. W polu karnym tor lotu piłki próbował zmienił Oscar Garcia, ale nie zrobił tego najlepiej.

2
1
1
11'

Bardzo dobre przejęcie Llorente, Urugwajczyk dograł do Isco. Ten dograł do Viniciusa, który upadł w polu karnym. "Nie ma faulu" - sygnalizuje arbiter.

2
1
1
1
10'

Kontratak Realu. Mariano dogrywał z prawej strony do Viniciusa, ale Brazylijczyka ubiegł obrońca.

1
1
1
8'

Królewscy mogli się zrewanżować. Mariano Diaz wybiegał na wolne pole, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i uprzedził go bramkarz.

1
1
1
7'

Przyjezdni są w natarciu. Oscar Garcia postąpił dosyć odważnie i uderzył z dystansu, ale niecelnie.

1
1
1
5'

Z lewej strony dośrodkowywał Oscar Garcia. Dopiłki próbował zdążyć Mizzian, ale starł się z Carvajalem. Piłkarz Realu przez chwilę nie mógł wstać z boiska.

1
1
1
1
4'

Atak Realu. Vinicius przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył zza pola karnego. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy.

5
4
1
1
3'

I znowu. Bramkarz Realu ma problemy z koncentracją. Teraz rywal długo się nie zastanawiał, ale jego strzał z dystansu nie był zbyt precyzyjny.

2
3
1
3
2'

Oj, nieudane podanie Navasa i piłkę przejęli rywale. Dogranie z prawej strony w pole karne. Oscar Garcia niecelnie uderzył głową.

2
1
1
1
2
1'

Szybka strata Menudo i piłkę przejęli piłkarze Realu.

4
2
1
1
czas Start meczu
15:34

Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz pierwszy gwizdek i początek spotkania.