3
120+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krisztian Adorjan.

Bramka na 3:3 w czasie doliczonym do dogrywki. Piłka wepchnięta z bliska do siatki i o awansie zdecyduje konkurs rzutów karnych.

Krisztian Adorjan #24
25
24
30
23
32
120'

Doliczona minuta.

12
8
5
6
6
120'

Jeszcze Krzysztof Piątek, którego występ ma też swoje cienie. Tym razem piłka po uderzeniu najlepszego strzelca Pucharu Włoch zatrzymała się na słupku.

17
4
6
8
6
114'

Federico Marchetti interweniował po strzale Dany'ego Moty. Ten mógł dorzucić gola do wcześniejszej asysty, jednak doświadczony bramkarz stanął na wysokości zadania.

7
3
6
5
4
113'

Kilka minut i Genoa CFC będzie mogła cieszyć się z awansu, choć wywalczonego w bardzo wątpliwym stylu. Futbolówka na połowie Virtusa Entelli.

12
7
6
4
4
110'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Lapadula za zdjęcie koszulki po zdobyciu gola.

15
11
8
8
11
110'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gianluca Lapadula.

Tym razem nie Krzysztof Piątek, a Gianluca Lapadula zabrał się za wykonanie rzutu karnego. Pewne uderzenie pod poprzeczkę i Genoa CFC po ponad dwóch godzinach wreszcie zdobyła prowadzenie.

49
36
17
12
18
109'

Rzut karny dla Genoa CFC za przewinienie na Goranie Pandevie.

30
20
12
2
2
107'

Andrea Paroni poradził sobie ze strzałem Gianluci Lapaduli. Dobrze dysponowany bramkarz Virtusa Entelli skapitulował w tym spotkaniu tylko po udereniach Krzysztofa Piątka.

8
6
6
5
5
106'

Gra wznowiona już po raz ostatni.

9
4
5
4
5
106'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Esteban Rolon. Wchodzi: Sandro.

4
105+2'

Zostało 15 minut, aby rozstrzygnąć mecz przed konkursem rzutów karnych.

7
4
6
2
2
105+1'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Di Paola za przewinienie taktyczne na Goranie Pandevie.

Manuel Di Paola #8
2
2
3
2
3
105'

Doliczone dwie minuty.

3
2
5
3
7
101'

W ostatnim momencie Federico Marchetti wybił na korner piłkę, która zmierzała do bramki Genoa CFC. Tak naprawdę pierwsza klasowa interwencja byłego zawodnika Lazio.

4
2
2
3
4
98'

Virtus Entella nie ogranicza się do nerwowego wybijania piłki, a stara się utrzymać w jej posiadaniu, a nawet zaatakować przedstawiciela Serie A.

4
4
1
1
2
95'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Paolucci za faul na Goranie Pandevie.

Andrea Paolucci #23
6
4
3
4
4
94'
ZMIANA

Virtus Entella. Schodzi: Francesco Ardizzone. Wchodzi: Andrea Paolucci.

Francesco Ardizzone #17
4
6
5
4
3
93'

Poprzeczka po strzale Krzysztofa Piątka! Marnuje swoje szanse najlepszy napastnik Genoa CFC. Pięknie przyjął piłkę, ale uderzenie z ostrego kąta nie było już równie dobre.

18
9
7
15
11
91'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Nizzetto za ostre przewinienie.

Luca Nizzetto #10
8
5
4
3
4
91'

7
90+3'

Krzysztof Piątek mógł rozstrzygnąć spotkanie w czasie doliczonym! Reprezentant Polski huknął z kilkunastu metrów nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

11
8
11
12
8
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

10
6
5
8
8
88'

Dublet Krzysztofa Piątka!

19
8
3
3
5
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Reprezentant Polski po raz drugi dopadł trzecioligowca. Szóste trafienie Krzysztofa Piątka w rozgrywkach. Ponownie zmylił golkipera i trafił w odsłoniętą część jego królestwa z rzutu karnego.

116
61
16
11
10
85'

Rzut karny dla Genoa CFC po przewinieniu Dany'ego Moty na Davide Biraschim.

14
10
6
4
3
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Simone Icardi. Asystował mu Dany Mota.

Icardi po raz drugi! Tym razem strzelił z bliska na 2:1 po zgrabnej akcji Virtusa Entelli. Podawał mu Dany Mota.

40
82'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Stephane Omeonga. Wchodzi: Miguel Veloso.

Stephane Omeonga #40
5
1
2
2
2
81'

Piłka na prawe skrzydło do Romulo, który nie zdecydował się na dośrodkowanie. Było to złe rozwiązanie, ponieważ kilka sekund później gospodarze wpadli w pułapkę ofsajdową.

2
1
3
1
1
77'

Nie ma powodów do ekscytacji w ostatnich minutach tego pojedynku. Jeżeli po tym spotkaniu miały podnieść się notowania Ivana Juricia, to tak nie będzie.

2
1
1
2
1
75'
ZMIANA

Virtus Entella. Schodzi: Valerio Zigrossi. Wchodzi: Riccardo Baroni.

1
73'

Nieco ponad kwadrans pozostał piłkarzom na rozstrzygnięcie meczu w podstawowym czasie. Jeżeli tego nie zrobią sędzia zarządzi dogrywkę.

4
1
2
4
1
70'

Krzysztof Piątek wygrał walkę w powietrzu w polu karnym Virtusa Entelli, jednak po jego zgraniu piłka trafiła tylko w rękawice Andrei Paronoego.

2
2
2
3
2
67'

Po dwie roszady personalne w obu drużynach. Nie zmienia się po przerwie wynik, co może irytować podopiecznych Ivana Juricia.

1
1
1
2
3
64'
ZMIANA

Virtus Entella. Schodzi: Tomi Petrović. Wchodzi: Dany Mota.

Tomi Petrović #18
2
3
3
2
2
63'
ZMIANA

Virtus Entella. Schodzi: Raphael Martinho. Wchodzi: Luca Nizzetto.

1
1
1
1
1
63'

Goran Pandev poprawiał z linii pola karnego. Strał Macedończyka po ziemi nieznacznie obok bramki Virtusa Entelli.

2
1
3
2
1
62'

Andrea Paroni ponownie nie pozwolił na zdobycie prowadzenia gospodarzom. Tym razem podanie na wolne pole dostał Gianluca Lapadula i huknął mocno w kierunku bramki Virtusa Entelli.

1
1
1
1
1
58'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Iuri Medeiros. Wchodzi: Goran Pandev.

Iuri Medeiros #45
3
3
4
2
2
58'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Pedro Pereira. Wchodzi: Daniel Bessa.

3
2
4
3
3
54'

Gianluca Lapadula uruchomił podaniem Krzysztofa Piątka. Napastnik Genoa CFC w swoim stylu nie zastanawiał się, co zrobić z piłką, a oddał uderzenie. Po nim i rykoszecie korner dla podopiecznych Ivana Juricia.

2
1
2
4
1
52'

Nieudane dośrodkowanie Krzysztofa Piątka. Po nim piłka wyleciała poza boisko i kontynuacja akcji przez Genoa CFC była niemożliwa.

2
2
2
5
4
50'

Próbuje konsekwentnie Iuri Medeiros, jednak nie udaje mu się pokonać Andrei Paroniego zza pola karnego.

5
4
2
3
2
48'

Starcie z udziałem Stephane'a Omeongi w bocznym sektorze boiska. Zdaniem sędziego Manuel Di Paola złamał przepisy piłkarskie i futbolówka dla Genoa CFC.