Puchar Polski: Ćwierćfinały
12 mar 2019 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Patryk Klimala. Asystował mu Guilherme Sitya. Kontra Jagiellonii, dogranie do Klimali, który nie miał problemów z pokonaniem Krysiaka. 0:2 i już wszystko w Opolu jest jasne.

Jagiellonia Białystok
56
26
6
7
10
90+2'

Powinno być 1:1! Kelemen uratował Jagiellonię, a poprawka Szota byla niecelna.

7
2
1
1
7
90'

Jeszcze 4 minuty emocji!

11
1
2
3
4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Moder.

10
3
1
3
5
86'

Dogranie z rzutu wolnego, do piłki nie zdołał dojść Moder. Gdyby mu się to udało, byłby remis!

7
6
2
3
5
85'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje.

10
4
3
7
9
82'
79'

Trojakowi nie wychodzą we wtorek uderzenia z dystansu, ale mimo niepowodzeń wciąż próbuje.

7
5
4
3
5
77'

Odra chce wyrównać, z dystansu uderzał Janus. Kelemen obronił.

11
8
4
2
7
74'
73'

Gol! Strzelił Patryk Klimala. W końcu mamy bramkę! Klimala poradził sobie z obrońcą w polu karnym i mocnym strzałem pokonał Krysiaka. 0:1!

64
34
13
11
27
71'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

4
6
3
2
5
67'

Po rzucie rożnym dla Jagiellonii w polu karnym Odry powstało zamieszanie. Romanczuk jednak nie był w stanie wbić piłki do siatki.

5
2
2
2
5
64'
60'

Dośrodkowania w pole karne kolejno Kadleca, a po chwili Novikovasa. Nie było po nich zagrożenia pod bramką Odry Opole.

4
2
2
3
4
58'

Za nami już niemal godzina gry. Żadna z drużyn nie potrafi zdominować rywala, obserwujemy niewiele okazji do zdobycia gola.

1
1
1
5
55'

Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować. Stąd też oglądamy piłkarski szachy w Opolu.

4
3
3
2
5
W regulaminowym czasie wyłoniony zostanie zwycięzca?
5
1
51'
49'

Kelemen musiał wykazać się bramkarskim kunsztem broniąc strzał z ok. 17 metrów Rybickiego.

6
5
3
3
2
48'

Inicjatywę stara się przejąć Jagiellonia, gościom momentami brakuje dokładności w rozgrywaniu piłki.

5
3
2
2
1
46'

Wracamy do meczu.

6
3
2
1
1
43'

Czyżycki mógł wyprowadzić Odrę na prowadzenie. W decydującym momencie piłka mu podskoczyła i uderzenie było niecelne.

6
2
4
4
4
42'

Odpowiedź Jagiellonii. Strzelał Novikovas, ale słabo i prosto w dobrze ustawionego Krysiaka.

2
2
4
2
4
42'

Z ok. 19 metrów uderzał Trojak. Pomocnik strzelił mocno, ale po raz kolejny niecelnie.

3
2
3
1
38'

Z pola karnego uderzał Kadlec, zawodnik gości został jednak zablokowany.

2
2
2
1
7
37'

Głową uderzał Runje, obrońca Jagiellonii źle przymierzył i wciąż bez goli w Opolu.

1
1
1
6
33'

Klimala uciekł defensywie, Krysiak dobrze interweniował. Okazało się, że napastnik gości był na spalonym.

2
1
1
1
5
32'

Po rzucie rożnym niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Jagiellonii. Okazję miał Szota, ale ostatecznie zabrakło uderzenia.

1
1
3
1
2
31'

Szybka akcja Jagiellonii prawą stroną. Dośrodkowanie było jednak fatalne.

1
1
1
2
5
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Kostal.

4
3
3
3
8
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Guilherme, głową uderzał Runje. Krysiak końcami palców wybił piłkę na róg!

3
1
2
1
2
27'

Z dystansu uderzał Trojak, ale zawodnikowi Odry strzał nie wyszedł.

4
4
4
3
4
25'

W ostatnich minutach gospodarze często dają się złapać na spalone. Dobrze współpracuje ze sobą obrona Jagiellonii.

6
6
4
2
2
22'

Zagranie do Boneckiego, który zdaniem sędziego był na spalonym. Arbiter jednak popełnił błąd.

7
4
5
2
2
19'

Uaktywniła się Jagiellonia, goście starają się wykreować sobie okazję do zdobycia gola.

8
4
3
2
3
17'

Novikovas uderzył z rzutu wolnego, płaski strzał trafił w mur. Piłka wyszła na rzut rożny.

4
3
5
4
6
15'

Po dośrodkowaniu głową uderzał Poletanović, trafił jednak w plecy rywala. To uratowało Odrę!

2
2
5
1
4
15'

Strzelał Bonecki, ale zawodnik Odry źle uderzył i wyraźnie przestrzelił.

2
3
3
1
14'

Jak na razie nie widać róźnicy w poziomie drużyn. Odra gra z wyżej notowanym rywalem bez kompleksów.

3
2
2
1
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrej Kadlec.

8
3
1
2
5
9'

Jagiellonia popełnia na początku meczu sporo błędu. Stara się to wykorzystać Odra, która wysoko atakuje rywala.

4
1
3
2
4
7'

Brusiło uderzył z ok. 15 metrów, Kelemen wypuścił piłkę z rąk, ale zdołał naprawić błąd.

2
3
1
5'

Runje tak wybijał piłkę, że... będzie rzut rożny dla Odry.

4
1
1
2
3
4'

Pierwsze koty za płoty. Pierwsze śliwki robaczywki. Reasumując: nic się nie dzieje.

3
4
1
17:54

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).