5
2
6
120'

Końcowe sekundy meczu. Nic już Holendrom nie odbierze awansu do finału Ligi Narodów!

18
12
3
2
8
117'

Strzelal Kane, piłka po nodze Promesa wyszła na rzut rożny.

8
5
2
2
2
116'

I kolejny strzał. Tym razem ponad bramką uderzył Memphis Depay.

3
1
5
2
2
116'

Ależ będą mieli używanie angielscy dziennikarze. Gra obronna zespołu jest w czwartkowy wieczór tragiczna.

3
5
3
4
1
114'

Gol! Strzelił Quincy Promes. Asystował mu Memphis Depay. To jest niemożliwe! Kolejny prezenta Anglików dla Holendrów. Ross Barkley podał do... Depay'a, ten natychmiast odegrał do Promesa, który uderzył niemal do pustej bramki pod poprzeczkę. 3:1!

55
33
9
7
6
114'
112'

Kane chciał dojść do uderzenia głową. Wcześniej jednak sfaulował obrońcę.

3
5
2
1
3
111'

Kontra Holendrów. Depay biegł z piłką, ale źle zagrywał do Wijnalduma...

3
3
2
1
1
109'

Anglicy dążą do wyrównania, Holendrzy czekają na swój moment i zamknięcie meczu.

4
1
2
106'

Żółtą kartkę otrzymał Donny van de Beek.

4
2
4
1
1
106'

Rozpoczęła się 2. część dogrywki.

5
3
4
1
1
106'

Anglia. Schodzi: Declan Rice. Wchodzi: Dele Alli.

6
3
1
1
1
104'

Niewiele potrafią zdziałać Angilicy. Holendrzy nie dopuszczają rywali pod własną bramkę.

6
5
1
5
4
101'

Jedna z nielicznych akcji Anglików, ale na spalonym znalazł się Sterling.

4
3
3
4
2
101'

Holendrzy dążą do powiększenia prowadzenia. Depay uderzał z rzutu wolnego, w bramce dobrze Pickford.

4
3
5
2
4
99'

Zaskakująco rozegrali rzut rożny Holendrzy. Głową uderzał Virgil van Dijk, Pickford instynktownie obronił!

3
1
4
4
5
97'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kyle Walker. Stones dał sobie odebrać piłkę przed polem karnym. Strzał Depay'a nogą odbił Pickford. Bramkarz nie zdążył do futbolówki i uprzedzić go starał się Promes. Wśllizgiem w piłkę trafił jednal Walker i pokonał kolegę z zespołu. 2:1!

57
32
14
8
9
95'

Memphis Depay uderzyl z rzutu wolnego, wprost w ręce Pickforda.

4
3
2
2
1
94'

Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Virgil van Dijk, piłkę sprzed linii wybił Kane.

2
3
2
1
1
93'

Dośrodkowanie w pole karne Anglików, Stones zdołał wybić piłkę. Mogło być groźnie.

4
4
2
3
3
91'

Rozpoczęliśmy dogrywkę!

4
4
2
4
2
91'
3
1
3
1
1
90+6'

Strzał Sterlinga, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

5
3
2
1
2
90+4'

Maguire dał sobie odebrać piłkę z boku pola karnego. Przejął ją  Bergwijn, po chwili podał do Depay'a, ale ten przestrzelił z kilku metrów!

2
3
1
90+3'

Akcja Jesse Lingarda, strzał jednak minął bramkę Holendrów. Spadło tempo meczu.

1
1
2
90'

Sędzia doliczył 7 minut, jak w 2000 roku pewien sędzia w meczu Polonia - Wisła.

2
8
2
1
4
90'

Płaski strzał oddał Kane, metr obok słupka.

1
1
1
89'

Anglicy uspokoili grę. Przenieśli ciężar meczu na połowę Holendrów.

1
1
88'

Holendrzy wściekle atakują. Chcą wygrać w regulaminowym czasie.

4
4
1
1
87'

Kaseta VHS jest przewijana. W prawo, w lewo. Ostatecznie karnego nie ma.

3
3
1
2
4
86'

I znowu trwają analizy. Telefon do pana Gila, który w piżamie ogląda mecz.

5
5
1
1
3
86'

Zamieszanie w polu karnym Anglików. Zagranie ręką, potem strzał niecelny.

1
1
1
3
85'

No i gola nie ma. Sędzia dopatrzył się spalonego. Wciąż 1:1!

10
7
2
3
3
85'

Czy był spalony? Górale mówią, że nie. Ale górale twierdzą, że robią oscypki.

2
7
1
1
84'

Jeszcze telefon do wozu VAR. Polski Star zaparkowany przed stadionem już uruchomił silnik. Trwa analiza.

4
2
3
83'

A jednak Anglia! Szybka akcja, wystarczyło pięć podań. Barkley do Lingarda, który w sytuacji sam na sam obok bramkarza na 1:2!

3
3
3
4
8
82'

Holendrzy starają się wysoko atakować Anglików.  Póki co bez efektu.

1
3
1
79'

Sterling do Kane'a, którego powstrzymał Matthijs de Ligt!

3
2
3
78'

Donny van de Beek uderzał z sześciu metrów. Nie trafił jednak w bramkę! Miał niewiele czasu, ale mógł strzelić lepiej.

2
3
1
2
77'

Anglia. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Jordan Henderson.

77'

Sędzia uznał, że Kane faulował. Anglik jest innego zdania.

1
1
75'

Po stracie gola ożywili się Anglicy, bramki na 2:1 chcą również szukać Holendrzy.

1
1
2
73'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki pięć metrów przed bramką doszedł de Ligt i głową wpakował do bramki. 1:1!

40
27
6
2
4
71'

Strzelał sprzed pola karnego Promes. Piłka odbiła się od rywala i ponad bramką wyszła na rzut rożny.