15'
Kevin Malcuit #2
SSC Napoli
90+3'

W doliczonym czasie strzelił Lorenzo Insigne, ale poniosła go fantazja i szansa na powodzenie jego uderzenia była niewielka. Ruszył też w kierunku pola karnego Gianluca Gaetano, jednak zbierał się jak żółw i sam sobie odebrał szansę na zdobycie bramki w debiucie.

2
2
6
5
3
90'

Doliczone pięć minut.

5
5
3
4
3
90'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Gianluca Gaetano.

5
89'

Manuel Locatelli strzelił po podaniu Pola Liroli. David Ospina zdał sprawdzian koncentracji.

3
5
1
1
87'

Jeszcze kilka minut i będzie można ogłosić Napoli ćwierćfinalistą Pucharu Włoch. Zgodnie z przewidywaniami bramka Fabiana Ruiza była ciosem nokautującym.

2
3
1
1
82'

Sassuolo. Schodzi: Rogerio. Wchodzi: Cristian Dell'Orco.

2
82'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Amin Younes.

4
3
5
5
2
81'

Przerwa w grze spowodowana jest urazem Rogerio.

3
3
2
4
2
79'

Khoumie Babacarowi nie udało się uruchomić podaniem Domenico Berardiego. Piłka trafiła pod nogi osamotnionego we własnym polu karnym Kalidou Koulibaliego.

3
4
2
2
1
77'

Fabian Ruiz podwoił przewagę wicemistrza Włoch.

5
4
3
2
1
74'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Arkadiusz Milik.

Napoli najpewniej odebrali Sassuolo resztkę nadziei na występ w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Sporo miejsca miał w polu karnym Arkadiusz Milik i w tempo podał piłkę na lewą stopę Fabiana Ruiza. Hiszpan nie miał się nad czym zastanawiać i strzelił mocno w boczną siatkę. Reprezentant Polski dorzucił asystę do wcześniejszego trafienia.

64
26
9
2
3
71'

Napoli. Schodzi: Adam Ounas. Wchodzi: Allan.

7
4
3
6
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za serię przewinień.

SSC Napoli
3
3
7
4
3
70'
69'
67'

Azzurri nie biegają na najwyższych obrotach. Napoli nie musi, Sassuolo nie potrafi huraganowo zaatakować i tak mija druga połowa.

3
3
2
2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Ounas za faul łokciem w powietrzu na Federico Peluso.

SSC Napoli
4
3
6
5
3
61'

Gianluca Pegolo nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po celnym, ale zbyt delikatnym strzale Arkadiusza Milika. To była druga próba reprezentanta Polski. Tym razem nieskuteczna.

2
2
2
3
1
60'

Bardzo złe dośrodkowanie z rzutu rożnego. Czekał na lepsze podanie Arkadiusz Milik, a tymczasem futbolówka spadła na głowie pierwszego defensora, który był Domenico Berardi.

2
2
2
4
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Peluso za faul w centrum boiska na Adamie Ounasie.

2
2
3
4
3
57'

Ruszyli po przerwie zawodnicy US Sassuolo, ale już zahamowali. Napoli ostudziło impet swojego przeciwnika i przeniosło grę na jego połowę. Czas pracuje na korzyść podopiecznych Carlo Ancelottiego.

2
2
2
3
3
53'

Ponownie w centrum wydarzeń sędzia. Filip Djuricić zderzył się z Elseidem Hysajem. Piłka została przyznana przyjezdnym z regionu Reggio Emilia.

2
2
3
4
2
51'

Odgwizdanie zagranie ręką Arkadiusza Milika i reprezentant Polski nie mógł oddać uderzenia po podaniu z głębi pola.

2
2
3
4
3
49'

W ostatnim momencie interweniował Kalidou Koulibaly po płaskim dośrodkowaniu. Było też po przerwie uderzenie z dystansu obok bramki Napoli.

4
3
2
3
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za brzydki wślizg.

3
2
2
3
2
46'

Piłka ponownie w grze.

3
3
2
2
2
Czy Arkadiusz Milik strzeli drugiego gola w tym meczu?
5
3
1
2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Giangiacomo Magnani za zatrzymanie faulem Arkadiusza Milika.

8
4
5
7
4
45'

Doliczone dwie minuty.

5
3
3
3
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za brzydki wślizg w Amadou Diawarę, który zdążył już pozbyć się piłki.

5
4
2
2
1
42'

Kilka minut regulaminowego czasu i kilka doliczonych zostało US Sassuolo na wyrównanie w pierwszej połowie. Dostali futbolówkę przyjezdni, a Napoli obserwuje.

4
3
7
2
2
39'

Gra wznowiona. Napoli dostało poważne ostrzeżenie od wcześniej schowanych Neroverdich.

2
5
4
1
35'

Jak się okazało niepotrzebne nerwy w Neapolu. Piłka w bramce po strzale Manuela Locatelliego, ale nie ma gola. Sędzia gwizdnął po zobaczeniu powtórek zagranie ręką "asystującego" Filipa Djuricicia. Nadal na prowadzeniu Azzurri.

10
11
3
3
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović za faul na Filipie Djuriciciu.

2
1
1
3
5
32'

Dwa uderzenia z dystansu. Na początek Fabian Ruiz trafił w odpowiednio ustawionego defensora US Sassuolo. Po chwili poprawiał Lorenzo Insigne, któremu nie udało się trafić w bramkę.

2
2
2
3
2
29'

Jose Callejon nie zamknął akcji Azzurrich po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne. Tym razem nie dotykał piłki Gianluca Pegolo. Na szczęście dla swojego zespołu.

3
1
4
5
2
27'

Napoli kontroluje wydarzenia na boisku i nadal ma przewagę w posiadaniu piłki. Neroverdi kilkakrotnie podeszli pod pole karne wicemistrza Włoch, ale trudnego egzaminu Davidowi Ospinie jeszcze nie zorganizowali.

4
2
1
3
23'

Arkadiusz Milik uruchomił Fabiana Ruiza, który pojawił się na lewym skrzydle. Hiszpan wstrzymał akcję Napoli, która zakończyła się nieudanym podaniem Kalidou Koulibaliego.

3
2
1
3
3
20'

Domenico Berardi miał szansę na zaskoczenie Davida Ospiny strzałem z rzutu wolnego. Co prawda trafił w lustro bramki, ale kopnął piłkę tak anemicznie, że Kolumbijczyk musiał do niej zdążyć.

5
5
4
3
1
18'

Napoli szanuje prowadzenie. Drużyna spod Wezuwiusza pozostaje na połowie przeciwnika i nie pozwala mu odpowiedzieć.

6
5
2
3
1
17'

Arkadiusz Milik rozpoczął strzelanie.

29
18
5
2
5
15'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Na zakończenie pierwszego kwadransa Napoli wyszło na prowadzenie! Jego najlepszy strzelec był w odpowiednim miejscu oraz czasie. Arkadiusz Milik wepchnął piłkę z bliska do siatki po nędznej interwencji Gianluci Pegoli, który po dośrodkowaniu obił futbolówkę o nadbiegającego reprezentanta Polski. Akcja bramkowa została rozegrana przez Adama Ounasa i Lorenzo Insigne.

176
76
19
13
17
11'

Gianluca Pegolo dobrze wszedł w mecz. Tym razem bramkarz Neroverdich zatrzymał futbolówkę po uderzeniu Lorenzo Insigne. Coraz więcej konkretów serwują publiczności podopieczni Carlo Ancelottiego.

7
8
9
6
11
9'

W odpowiedzi akcja Napoli zakończona strzałem Jose Callejona. Hiszpan nie przyjął dobrze piłki i w sytuacji sam na sam nadział się na interwencję Gianluci Pegoli.

7
7
7
8
9
8'

David Ospina naprawił błąd Elseida Hysaja. Bramkarza Napoli nie zaskoczył Domenico Berardi, który próbował wymierzyć neapolitańczykom karę za nierozważne rozgrywanie piłki.

6
5
7
6
4
5'

Kevin-Prince Boateng podał piłkę przed pole karne do Alfreda Duncana, którego strzał z dystansu był niecelny. Składna akcja nie doczekała się udanego zakończenia. US Sassuolo miało jeszcze korner, z którego niewiele wynikło.

6
7
5
6
7
3'

Piłka głównie w posiadaniu grających w błękitnych koszulkach i białych spodenkach gospodarzy. Bez powodzenia starają się przedrzeć w pole karne US Sassuolo. Przyjezdni w zielono-czarnych pasiakach.