1
1
2
90+2'

Goście ślamazarnie wybijają auty, przez co piłkarze Arsenalu strasznie się irytują.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
89'

Do całości nie można się czepiać, ale ostatnie minuty są paskudne do oglądania.

1
1
1
88'

Znów iskrzy. Tym razem to Harry Kane prowokował rywali.

2
2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

4
2
1
85'

Spięcie na linii Alli - Xhaka. Sędzia doskonale widział zachowanie obu zawodników.

3
1
1
83'

Ależ bomba Eriksena! Petr Cech jedynie nadstawił pięści i była to jedyna słuszna decyzja.

5
1
81'

Przerwa w grze. Ainsley'a Maitlanda-Nilsa łapią mocne skurcze.

1
2
79'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Celowe zagranie ręką.

2
2
1
1
76'

Gazzaniga wyraźnie się zagapił i miał szczęście, że centrostrzał Aubameyanga zatrzymał się na poprzeczce.

1
2
73'

Dele Alli trafiony w głowę jakimś przedmiotem z trybun. Zaczyna być niemiło.

1
2
11
2
3
70'

Tottenham nie panikuje nawet przy zdecydowanym pressingu rywala. Goście spokojnie wymieniają podania nawet we własnym polu karnym, przy sporym zagęszczeniu graczy.

1
1
1
1
1
68'

Coraz więcej piłkarzy Arsenalu w "szesnastce" Kogutów. Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę.

65'

Arsenal. Schodzi: Matteo Guendouzi. Wchodzi: Edward Nketiah.

wchodzi Wchodzi
#49
schodzi Schodzi
1
61'

Alexandre Lacazette trafia w słupek po świetnej akcji lewą stroną boiska i dograniu Aubameyanga.

2
1
4
59'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Harry Kane.

Niesamowicie to zagrali! Idealne zagranie z linii środkowej za plecy defensywy Kanonierów. Alli technicznie podcina piłkę nad stojącym jak słup bramkarzem.

21
14
2
1
3
58'
58'

Tottenham. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Harry Kane.

3
1
1
1
58'

Sissoko faulował Aubameyanga 30 metrów przed własną bramką. Do piłki podszedł Granit Xhaka, ale uderzył hen hen w trybuny.

1
56'

Prostopadłe podanie do Sona, ten dopadł ją przed linią końcową i podawał wzdłuż bramki do Lucasa Moury... szybszy Cech.

1
2
55'

Uderzenie Duńczyka obok skromnego muru przy bliższym słupku, ale Petr Cech był czujny i odbił piłkę.

1
1
54'

Aubameyang faulował Rose'a przed własnym polem karnym. To okazja na strzał dla Eriksena!

1
51'

Arsenal zamknął Tottenham na jego połowie. Kanonierzy zaciekle atakują, a Unai Emery energicznymi ruchami prosi trybuny o wsparcie.

2
1
48'

Sprytne podanie Iwobiego do Aubameyanga. Gabończyk mógł wyjść na czystą pozycję, ale piłka zaplątała mu się między nogami.

1
2
46'

Początek II połowy.

2
1
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi. Faulowany Moura.

2
1
45'

Jeszcze 2 minuty gry przed przerwą.

2
1
1
1
45'

Groźnie! Pół metra nad bramką uderzył głową Sokratis Papastathopoulos.

1
43'

Przed chwilą popełnił koszmarny błąd, ale teraz uratował swoją drużynę. Po strzale Ramsey'a Gazzaniga w niewiarygodny sposób zbił piłkę na słupek.

1
1
1
1
2
42'

Co tu się wydarzyło! Paulo Gazzaniga zwlekał z wybiciem piłki i trafił w atakującego go rywala. Futbolówka poleciała bardzo wysoko i wydawało się, że Davies oddali zagrożenie, ten jednak skiksował. Arsenal powinien wyrównać, ale zmarnował prezent.

2
1
1
38'

Tottenham zaatakował środkiem i rywale ratowali się faulem. Sokratis Papastathopoulos ostro potraktował Alliego. Sędzia zastosował przywilej korzyści, ale nic pozytywnego to Kogutom nie przyniosło.

3
1
36'

Ainsley Maitland-Niles miał mnóstwo miejsca na dokładną centrę z prawej flanki, ale zagrał do najbliższego rywala.

2
2
1
1
1
32'

Jonathan Moss konsultuje się jeszcze z VAR-em, ale nie ma zmiany decyzji i od bramki zacznie Cech.

2
1
2
30'

Kontrowersyjna sytuacja! Lucas Moura wyciął w polu karnym Mchitarjana, ale sędzia puszcza grę i Tottenham wychodzi z szybką kontrą. Kapitalna okazja przed Sissoko, ale ten huknął w trybuny.

1
2
29'

Obrońcy Kanonierów znów zapomnieli o Sonie. Koreańczyk wbiegł lewą stroną pola karnego, ale tym razem przekombinował i stracił futbolówkę.

27'

Z nieprzygotowanej pozycji bardzo niecelnie strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

1
26'

Pan Moss wezwał do siebie Ramsey'a. Walijczyk przesadził z wejściem od tyłu w nogi rywala i musiał wysłuchać pouczeń.

1
1
24'

Ostre starcie Mchitarjana z Rose'm na linii pola karnego gości. Protestuje Ormianin, ale zdaniem sędziego nic tam nie było.

2
1
23'

Chwila przerwy w grze. Na boisku trzymajac się za "achillesa" leżał Heung-Min Son. Wszystko już jednak w porządku.

2
1
20'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Dele Alli.

Goście prowadzą! Zaczęło się od dalekiego wykopu Gazzanigi, zgraniu Moury i fantastycznemu podaniu na wolne pole. Koreańczyk nie myli się w pojedynku z Cechem.

21
12
4
5
5
19'

Dobra piłka w pole karne do Sona. Koreańczyk już szykował się do uderzenia, ale ofiarny wślizg Maitlanda-Nilesa wyjaśnia sytuację.

1
1
1
16'

Po serii podań wzdłuż linii pola karnego Arsenalu, piłka powędrowała na 22. metr gdzie huknął Eriksen...wysoko nad poprzeczką.

1
12'

Paulo Gazzaniga! Bramkarz Tottenhamu broni w sytuacji sam na sam z Mchitarjanem. Świetnym podaniem drogę do bramki otworzył mu Iwobi.

3
2
2
2
11'

Podanie na lewą stronę pola karnego gospodarzy, tam był Christian Eriksen. "Bomba" Duńczyka zablokowana przez obrońcę w taki sposób, że nie będzie nawet rzutu rożnego.

1
10'

Matteo Guendouzi zwlekał i zwlekał z podaniem do Aubameyanga, by wreszcie zagrać prosto do rąk bramkarza.

8'

Aaron Ramsey postraszył bramkarza rywali strzałem z narożnika pola karnego, jednak piłka wyraźnie minęła cel. Denerwuje się Paulo Gazzaniga, bo jego koledzy zupełnie odpuścili Walijczyka.

5'

Dele Alli w indywidualnej akcji środkiem boiska. Udało mu się przedostać w okolice 18. metra, ale tam osaczyli go obrońcy i stracił piłkę.

2'

Groźnie pod bramką Tottenhamu! Po dośrodkowaniu spod chorągiewki Henrich Mchitarjan strącił piłkę głową, ale wbiegającemu na dalszy słupek Monrealowi zabrakło pół metra aby sięgnąć futbolówkę.

1
19:53

Piłkarze już na boisku. Za moment startujemy z grą.