Artur Boruc prawdopodobnie na zakończenie kapitalnego występu interweniował po uderzeniu z bliska. Świetny refleks Polaka i wielkie rozczarowanie Oliviera Girouda.

2
1
2
90+2'

Artur Boruc utrzymuje AFC Bournemouth przy życiu w tym spotkaniu. Jeszcze jedna interwencja byłego reprezentanta Polski. Tym razem nie pozwolił cieszyć się z gola Emersonowi Palmieriemu, który strzelał z bliska.

20
6
1
90'

Doliczone cztery minuty.

4
2
90'

Steve Cook dopadł do piłki przed polem karnym Chelsea FC i oddał mocne uderzenie. Zabrakło elementu zaskoczenia i Kepa Arrizabalaga musiał sobie z tym poradzić.

87'

Uskrzydleni zdobyciem gola gospodarze nie pozwalają AFC Bournemouth na stwarzanie sytuacji podbramkowych po zmianie wyniku. Do końca spotkania zaledwie kilka minut.

2
2
84'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Zmiennik dał prowadzenie Chelsea FC w końcówce regulaminowego czasu. Miał nosa Maurizio Sarri! Eden Hazard dostał piłkę od Pedro Rodrigueza i strzelił z obrębu pola karnego w narożnik bramki. Pomógł Charlie Daniels, od którego ręki odbiła się futbolówka zanim wylądowała w sieci.

19
13
10
25
35
83'

Miękkie podanie z głębi pola w kierunku Pedro Rodrigueza. Zamiast Hiszpana piłkę przejął Artur Boruc. Jeszcze jedno godne pochwalenia zachowanie byłego zawodnika ACF Fiorentina.

4
1
77'

Pierwsza połowa należała do Artura Boruca. Po przerwie bramkarz AFC Bournemouth nie miał jeszcze nic specjalnego do roboty. Sprawdził czujność Polaka uderzeniem z dystansu Eden Hazard, a ta bez zarzutu.

8
2
1
75'

Callum Wilson poszedł na przebój i uruchomił podaniem Ryana Frasera. Zmiennik próbował dośrodkować po ziemi w pole bramkowe i nawet mu się to udało, tyle że pod nogi defensora Chelsea FC.

1
1
1
73'
72'

Cały festiwal niecelnych uderzeń w ostatnich pięciu minutach. Po pudłach Cesca Fabregasa oraz Ryana Frasera kibice zobaczyli chybiony strzał Edena Hazarda.

2
1
1
1
71'

Antonio Ruediger wybił piłkę prosto pod nogi Ryana Frasera. Ten zdecydował się natychmiast na uderzenie, którego jakość pozostawiała dużo do życzenia

1
1
68'

Cesc Fabregas miał szansę na zaskoczenie Artura Boruca strzałem zza pola karnego. Na początek musi jednak trafić w lustro bramki byłego reprezentanta Polski.

2
3
1
1
67'

Podnosi się wrzawa na trybunach. Ma pomóc Chelsea FC w przeprowadzeniu skutecznego ataku.

1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Simpson za faul taktyczny na Edenie Hazardzie.

1
2
64'

Coraz mniej czasu mają gospodarze na zdobycie gola w drugiej połowie. Ta część spotkania układa się po myśli przyjezdnych, którzy pozwolili przeciwnikom na oddanie jednego niebezpiecznego strzału zza pola karnego.

1
1
61'

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Eden Hazard.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas za przewinienie na Juniorze Stanislasie.

4
1
59'

Emerson Palmieri wykonał dośrodkowanie w kierunku chłopców podających piłki. Maurizio Sarri aż wstał z ławki rezerwowych i przywołał drugiego rezerwowego.

1
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Stanislas za faul na Andreasie Christensenie.

1
55'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

54'

Ruben Loftus-Cheek! Piłka otarła się o słupek po płaskim strzale pomocnika zza pola karnego. Sunęła ona bardzo niebezpiecznie po murawie, ale nie wylądowała w siatce Artura Boruca.

2
1
1
52'

Ponownie budowali atak Olivier Giroud z Rubenem Loftusem-Cheekiem. Wreszcie uderzenie, jednak prosto w nogę jednego z gości.

1
1
1
50'

Artur Boruc zahamował blisko linii własnego pola karnego kontratak Chelsea FC. Przytomne wyjście na przepole doświadczonego bramkarza w momencie podania do Williana.

9
1
1
1
48'

Kombinacja Oliviera Girouda z Rubenem Loftusem-Cheekiem na obrzeżach pola karnego AFC Bournemouth. Całe zamieszanie zakończone chwytem Artura Boruca.

5
2
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

2
20:06

Ogromna przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki.

1
1
Czy Artur Boruc będzie niepokonany również w drugiej połowie?
2
1
2
1
42'

Powtórka z rozrywki. Po zablokowanym strzale Williana również Ruben Loftus-Cheek huknął w obrońcę w bordowo-czarnym pasiaku. Tak to Chelsea FC gola nie zdobędzie.

2
1
1
1
40'

Zablokowane uderzenie Williana. Poprawiał po nim Olivier Giroud, ale Artur Boruc nie miał żadnego problemu z zatrzymaniem piłki.

3
1
1
36'

Lys Mousset autorem najgroźniejszego strzału na bramkę Chelsea FC! Musiał wznieść się na wyżyny umiejętności Kepa Arrizabalaga, żeby zatrzymać piłkę po niebezpiecznej próbie z kilkunastu metrów. Domagał się podania Junior Stanislas, jednak napastnik AFC Bournemouth podjął słuszną decyzję.

2
3
1
1
35'

10 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Chelsea FC przeważa, ale sposobu na pokonanie dobrze dysponowanego Artura Boruca nie zna.

4
2
33'

David Brooks zwariował w polu karnym Chelsea FC. Zgubił piłkę, a jeszcze dziękował Andreasowi Christensenowi, który skutecznie interweniował.

3
2
1
2
31'

Artur Boruc! Bramkarz ACF Bournemouth lepszy od Williana w sytuacji sam na sam. Brazylijczyk jeszcze miał szansę na dobicie piłki do siatki, ale zdenerwowany przez Polaka zrobił to jeszcze gorzej niż oddał pierwsze uderzenie.

12
1
5
28'

Ładnie rozwijała się akcja AFC Bournemouth. Zasłużyła ona na lepsze zakończenie niż strzał Davida Brooksa w Lysa Mousseta.

1
27'

78 procent posiadania piłki przez Chelsea FC. Podopieczni Maurizio Sarriego szukają sposobu na rozmontowanie defensywy przeciwnika.

25'

Wspomniane uderzenie Davida Brooksa było pierwszym celnym AFC Bournemouth. Wcześniej Chelsea FC oddała pięć uderzeń w światło bramki Artura Boruca.

4
1
23'

David Brooks dostał podanie z lewego skrzydła, po czym obrócił się z futbolówką w polu karnym i zatrudnił Kepę Arrizabalagę technicznym strzałem z kilkunastu metrów.

1
1
20'

Artur Boruc interweniował ponownie. Tym razem po strzale z bliska Oliviera Girouda. Miał szczęście, że piłka leciała prosto w niego, ale jeżeli obrona AFC Bournemouth będzie tak dziurawa, szczęście może się niebawem skończyć.

4
2
1
1
19'

Podanie Mateo Kovacicia w kierunku Oliviera Girouda. Francuz nie dopadł do futbolówki zanim ta wylądowała w objęciach Artura Boruca. Świetna reakcja Polaka na przedpolu.

1
1
18'

Chelsea FC dostała pierwsze ostrzeżenie od przeciwnika. Stołeczna drużyna musi uważać na kontrataki AFC Bournemouth.

1
16'

Po wstrzeleniu Emersona Palmieriego nie udało się gospodarzom oddać uderzenia. Na dodatek sprowokowali AFC Bournemouth do kontrataku zakończonego niecelnym strzałem Calluma Wilsona.

14'

Kepa Arrizabalaga zrobił dwa kroki do przodu i spokojnie złapał piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu Jordona Ibe. Bramkarz gospodarzy natychmiast zainicjował atak Chelsea FC.

1
12'

Fatalnie rozegrana akcja ACF Bournemouth, a zapowiadała się dość interesująco.

2
10'

Od początku spotkania podłączony do prądu został Artur Boruc, co nie oznacza, że jest elektryczny. Doświadczony bramkarz interweniuje pewnie.

4
2
1
7'

Artur Boruc pod ostrzałem londyńczyków. Podanie Rubena Loftusa-Cheeka do Rossa Barkleya, który poczęstował byłego reprezentanta Polski uderzeniem zza pola karnego. Świetnie interweniował bramkarz AFC Bournemouth!

2
6'

Druga interwencja Artura Boruca. Bramkarz AFC Bournemouth był odpowiednio ustawiony i spokojnie zatrzymał piłkę po płaskim strzale Williana zza pola karnego.

2
1
5'

Chelsea FC niemal nieustannie w posiadaniu piłki i wymienia podania między biernymi przyjezdnymi.

2
1
1
1
2
2'

Dwa rzuty rożne dla klubu z Londynu. Najpierw William wykonał nędzne dośrodkowanie, następnie zdecydował się na krótkie rozegranie stałego fragmentu. Po nim musiał już interweniować Artur Boruc.