Anglicy jeszcze szukają kolejnego trafienia. Rozbici Czesi chcą już do domu, do łóżka.

1
3
84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomas Kalas. To nie jest dzień Kalasa. Hudson-Odoi uderzył, bramkarz odbił piłkę, a Kalas... dobił swój zespół. Cóż za kuriozalne trafienie. 5:0!

13
23
7
5
8
82'

Czechy. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Milan Skoda.

3
81'

Płaski strzał oddał Vydra, minimalnie przestrzelił.

2
1
1
1
78'

Czesi uparcie szukają honorowego gola, Anglicy jednak nie pozwalają rywalom na wykreowanie dogodnej okazji bramkowej.

2
1
1
75'

Mocny strzał oddał Kane, bramkarz sparował piłkę do boku.

1
74'

Czesi mogli uratować honor. Uderzał sprzed pola karnego Schick, pomylił się nieznacznie!

1
3
68'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Ross Barkley. Szybka akcja Anglików. Barkley do Sterlinga, który uderzył sprzed pola karnego. Piłka otarła się o plecy Celustki i przelobowała bramkarza. 3:0!

67'

Czechy. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Lukas Masopust.

Lukas Masopust #12
1
1
1
1
2
66'

Anglicy już na dużym luzie idą po kolejne gole. Czesi nie mają dobrego dnia w defensywie. W ofensywie zresztą również.

1
63'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Declan Rice.

2
1
1
1
2
62'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Kolejny błąd Czechów, tym razem wykorzystany przez Anglików. Kalas tak interweniował, że podał do Sterlinga. Napastnik miał obrońcę na plecach, zdołał się odwrócić i uderzyć przy słupku na 3:0!