0:4
Zakończony
Anglia
90+1'

Gol! Strzelił Mason Mount. Asystował mu Harry Kane. Dresević poślizgnął się w swoim polu karnym, Kane dograł do Mounta, a ten dobił rywala.

15
9
7
4
6
90'

Doliczone 2 minuty.

3
1
1
1
87'

Gospodarze totalnie rozbici. Nawet już nie atakują.

3
1
1
1
1
84'
83'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Raheem Sterling. Kosowo na kolanach. Sterling ładnie odegrał w pole karne do Rashforda, a ten strzałem z pierwszej piłki podwyższył na 3:0.

82'

Kosowo. Schodzi: Atdhe Nuhiu. Wchodzi: Elbasan Rashani.

2
79'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Raheem Sterling. Dwunasty gol snajpera Anglików w tych eliminacjach! Sterling dośrodkował z prawego skrzydła, piłka odbiła się jeszcze od nogi Alitiego i trafiła pod nogi Kane'a. Ten tylko dołożył nogę i rozstrzygnął losy tego spotkania.

77'

Nuhiu po wrzutce Celiny przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
76'

Rashica próbował strzału z trudnej pozycji i wywalczył korner.

1
1
73'

Kosowo. Schodzi: Florent Hadergjonaj. Wchodzi: Edon Zhergrova.

Edon Zhergrova #22
2
1
69'

Brakuje dokładności gospodarzom w ofensywie. Anglicy grają na pół gwizdka, więc Kosowo może tym bardziej żałować, że nie potrafi zagrozić rywalowi.

3
1
2
1
2
65'

Kosowo. Schodzi: Valon Berisha. Wchodzi: Besar Halimi.

63'

Rashica dośrodkowywał z lewej strony. Gdzie? Na aut bramkowy. Konsekwencja godna Jerzego Brzęczka i powołań dla Arkadiusza Recy, gdy ten jedyne szlify zbierał na kadrze.

3
1
komentarz

1
2
61'

Najpierw strzał Chilwella niezdarnie odbił Muric. Dopadli do niej Anglicy, a uderzał Kane. Obił słupek.

4
2
4
3
3
59'

Hudson-Odoi przebiegł sporo metrów, by cały wysiłek zniweczyć słabym strzałem z dystansu.

2
3
2
1
57'

Maguire wybił piłkę po wrzutce Rashicy. Może kiedyś gospodarzom się uda dograć dokładnie.

3
55'

Odważniej po przerwie poczynają sobie miejscowi. Atakują głównie bocznymi sektorami, ale dośrodkowania najczęściej nie trafiają do kolegów w polu karnym.

3
1
1
2
53'

Co zrobił Rrahmani!? Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego stoper Kosowa urwał się obrońcom, ale fatalnie skiksował i jego główka z kilku metrów poleciała hekatry od celu.

2
3
1
52'

Spokojny początek drugiej połowy. Anglikom nie spieszy się do zdobywania kolejnych bramek, a gospodarze póki co nie potrafią przebić się przez defensywę rywala.

1
1
2
1
50'

Berisha przymierzył sprzed pola karnego i pomylił się naprawdę nieznacznie.

3
1
49'

Niezłe, choć zbyt głębokie dośrodkowanie Alexandera-Arnolda z rzutu wolnego.

2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Kololli.

Benjamin Kololli #17
Kosowo
2
46'

Gramy dalej.

3
1
43'

Hudson-Odoi ładnie minął rywala w środku boiska, ale podanie było już tragiczne. Wprost pod nogi obrońcy.

2
1
1
1
39'

Anglicy spokojnie rozgrywają piłkę. Kosowo nie zakłada rywalowi wysokiego pressingu.

3
36'

Nie potrafią odgryźć się gospodarze. Póki co ich gra nie wygląda najlepiej.

1
32'

Gol! Strzelił Harry Winks. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. Winks przyjęciem piłki minął dwóch obrońców w polu karnym i stanął przed Muriciem. Pomocnik Tottenhamu pewnym, płaskim uderzeniem otworzył wynik tego spotkania.

31'

Kane przez przypadek doszedł do pozycji strzeleckiej, ale obrońcy zdołali wyjaśnić sytuację.

1
1
1
30'

Hudson-Odoi dryblował w polu karnym, gdzie minął trzech obrońców i oddał strzał. Piłka poleciała w środek bramki i Murić pewnie ją zatrzymał.

2
1
1
26'

Berisha oddał strzał z dystansu, który w bezpiecznej dla Anglików odległości minął poprzeczkę.

2
24'

Rashica oddał słaby strzał, z którym Pope nie miał żadnych problemów.

5
2
2
2
2
23'

Paweł Gil okrzyczał Maguire'a. Widać przerażenie w oczach stopera United.

3
2
1
2
1
22'

Alexander-Arnold szukał miękkim dorzutem w polu karnym Sterlinga. Ten jednak nie doszedł do tego zagrania.

1
17'

Żywe spotkanie oglądamy w Kosowie. Obie drużyny szukają swoich szans na strzelenie gola.

4
15'

Kane świetnie obsłużył podaniem Sterlinga, który oddał groźny strzał.

7
4
1
2
12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Rice'a pewnie wyłapał Murić.

7
3
1
1
1
9'

Anglicy próbują przejąć inicjatywę, jednak kosowianie dzielnie się im przeciwstawiają.

5
2
2
2
3
7'

Nuhiu celnie główkował, ale jego próbie brakowało mocy.

6
4
4
3
3
5'

Najpierw Kane, a następnie... Maguire próbowali oddawać strzały, lecz obaj zostali zablokowani.

10
6
4
5
6
4'

Maguire próbował dalekiego podania na lewe skrzydło, ale Sterling nie Hudson-Odoi nie opanował piłki.

6
4
5
3
4
1'

I już pierwszy strzał na bramkę. Hadergjonaj oddał bardzo anemiczne uderzenie.

6
3
3
2
2
17:51

Hymny odśpiewane, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego!