0:0
Zakończony
Ukraina
90+3'

Domagali się rzutu karnego Portugalczycy. Dyego Sousa upadł po starciu z Ukraińcem. Clement Turpin nie zobaczył faulu w walce o piłkę po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo.

7
7
8
7
14
90+1'

Cristiano Ronaldo główkował w rękawice Andrija Piatowa po dośrodkowaniu Williama Carvalho. Kolejna próba Portugalczyków unieszkodliwiona przez bramkarza przyjezdnych.

6
2
2
2
8
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
2
3
2
6
86'

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Joao Mario.

3
4
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Stepanenko za przewinienie taktyczne.

3
3
1
1
85'

Ruszyli Ukraińcy i mocno zapachniało ich sensacyjnym prowadzeniem. Rui Patricio interweniował niepewnie po uderzeniu Juniora Moraesa, a Jewhen Konoplianka nie potrafił dobić piłki z bliska do sieci. Był blisko obrońca reprezentacji Portugalii i to on nie dopuścił do nieszczęścia.

6
1
2
3
3
82'

Andrij Piatow cały czas bezbłędnie między słupkami. Po wznowieniu bramkarza reprezentacji Ukrainy pojedynek Juniora Moraesa z Pepe. Clement Turpin przyznał piłkę Portugalczykom.

1
1
4
6
80'

Jeszcze po jednym zmienniku mogą wprowadzić selekcjonerzy.

1
1
2
1
79'

Płaskie wstrzelenie Cristiano Ronaldo ze skraju pola karnego w jego środek. Poradzili sobie przyjezdni, a 15. korner Portugalii ponownie zakończył się chwytem Andrija Piatowa.

3
3
1
3
6
76'
75'

Został kwadrans gospodarzom na rozstrzygnięcie meczu. To samo można powiedzieć o gościach, chociaż nie ma co ukrywać, że priorytetem podopiecznych Andrija Szewczenki jest zachowanie czystego konta. 75 minut i zero celnych strzałów Ukrainy.

3
2
2
73'

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Dyego Sousa.

2
69'

Szansa na pokonanie Andrija Piatowa z rzutu wolnego. Cristiano Ronaldo oddał piłkę Raphaelowi Guerreiro, którego techniczne uderzenie nie było w bramkę. Jeszcze 14. korner dla Portugalii, po którym interweniował golkiper.

5
3
1
1
1
67'

Ukraina. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Wiktor Cygankow.

Wiktor Cygankow #15
4
3
1
65'

Przed momentem Cristiano Ronaldo przebiegł się blisko linii pola karnego reprezentacji Ukrainy. Nie znalazł tam miejsca na dobre uderzenie. Gwiazdor Juventusu trafił w nogę broniącego przeciwnika.

9
5
5
2
1
62'

Portugalia. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Rafa Silva.

62'

Niebawem zmiany.

2
60'

Minął kwadrans po przerwie, a w nim na pierwszoplanowego bohatera spotkania wyrastał Andrij Piatow. Zobaczymy, jak długo uda się mu jeszcze zachowywać czyste konto.

3
3
2
57'

Andrij Piatow! Na coraz wyższą ocenę za swój występ zasługuje doświadczony bramkarz reprezentacji Ukrainy. Wyszedł wysoko w powietrze i zatrzymał techniczne uderzenie Andre Silvy.

1
54'

Stłoczeni we własnym polu karnym są reprezentanci Ukrainy. Z powodzeniem zatrzymują ataki swojego przeciwnika.

5
2
2
52'

Cristiano Ronaldo przytomnie uruchomił Andre Silvę, który strzelił po ziemi z kilkunastu metrów. Andrij Piatow był odpowiednio ustawiony i nie dał się pokonać.

7
2
1
2
50'

Andrij Piatow piąstkował po wrzutce Joao Moutinho z rzutu wolnego. Futbolówka pozostała w posiadaniu reprezentacji Portugalii.

6
4
2
2
3
48'

Kombinacja Ukraińców na prawym skrzydle. Dobry pomysł, gorsze wykonanie Rusłana Malinowskija.

2
4
2
1
46'

1
45+1'

Beznadziejne zachowanie Ukraińców. W ostatnim momencie Andrij Piatow wyekspediował piłkę, którą sekundę wcześniej kopnął prosto w niego jeden z Ukraińców z pola. Na własne życzenie podgrzali atmosferę przyjezdni.

5
6
4
4
3
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
1
43'

Ostatnie minuty pierwszej części i jeszcze próbuje zaatakować reprezentacja Portugalii.

2
1
1
40'

Głęboko cofnął się po piłkę Roman Jeremczuk i został sprowadzony do parteru przez obrońcę reprezentacji Portugalii. Zaostrza się pojedynek w Lizbonie.

3
5
38'

Tylko siedem fauli. Przed momentem spokojnie prowadzący spotkanie Clement Turpin gwizgnął po przewinieniu na Andre Silvie.

3
2
1
1
1
35'

Mykoła Matwijenko stracił orientację, gdzie jest i co powinien robić. Na szczęście dla przyjezdnych sprokurowany przez obrońcę reprezentacji Ukrainy korner nie poskutkował zagrożeniem dla Andrija Piatowa.

5
5
1
2
1
34'

Andrij Piatow bezbłędnie po przyblokowanym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie jest łatwo zaskoczyć czymś doświadczonego bramkarza.

2
31'

Przerwa w grze spowodowana urazem Serhija Krywcowa. Będzie kontynuować pobyt na boisku środkowy obrońca reprezentacji Ukrainy.

1
1
1
1
30'

Witalij Mykołenko przeprowadził atak na lewej stronie boiska, ale wpadł na defensora i nie zagroził bramce Rui Patricio.

3
3
2
1
27'

Cristiano Ronaldo coraz groźniejszy i coraz bliżej zmiany rezultatu. Po wygraniu pojedynku z Serhijem Krywcowem piłkarz Juventusu oddał uderzenie i Ukraińców uratowała interwencja jedną dłonią Andrija Piatowa.

8
7
3
2
2
26'

Dobre podanie Williama Carvalho do Cristiano Ronaldo, ale zdążyli wrócić przeciwnicy i zatrzymać obiecująco rozwijający się atak zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.

6
3
2
2
1
23'

Na takie przyspieszenia Cristiano Ronaldo czeka Lizbona! Wypracował sobie miejsce w polu karnym przyjezdnych, ale strzelił w Andrija Piatowa. Jeszcze korner i uderzenie Rubena Nevesa było niecelne.

6
5
5
2
2
21'

Ukraina stara się odgryzać. Jewhen Konoplianka poradził sobie blisko narożnika pola karnego z Joao Cancelo, ale strzelił tak źle, że piłka wyszła na aut. Niewłaściwa rotacja i Rui Patricio nie musiał interweniować.

5
4
2
21'

Portugalia ma coraz większą przewagę pod względem posiadania piłki.

8
5
1
1
2
19'

Joao Cancelo wszedł w drybling blisko linii pola karnego. Jego wrzutka ominęła wszystkich Portugalczyków, a poprawka Rubena Nevesa była prosto w rękawice Andrija Piatowa.

3
4
3
1
17'

Piłka w bramce Ukraińców, ale nie ma gola. William Carvalho był na spalonym w momencie wrzutki sprzed pola karnego.

2
1
5
4
5
16'

Serhij Krywcow wybił piłkę po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo w kierunku Andre Silvy. Jeszcze dwa rzuty rożne dla mistrzów Europy i jest pierwsze celne uderzenie. Pepe nie zaskoczył z 18. metra Andrija Piatowa.

2
2
1
1
14'

Przewinienie na Joao Moutinho w środkowej strefie boiska zauważone przez Clementa Turpina.

2
2
2
1
1
13'

Twardo bronią Ukraińcy, a ich kontratak z wykorzystaniem Jewhena Konoplianki przyniósł wrzut z autu na wysokości pola karnego Portugalczyków.

3
2
10'

Andre Silva zatrzymany na skraju pola karnego reprezentacji Ukrainy. Gospodarze szukają sposobu, żeby po raz pierwszy tego wieczoru zagrozić Andrijowi Piatowowi.

2
9'

Andrij Piatow piąstkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Dobra reakcja doświadczonego bramkarza z Ukrainy.

1
1
1
1
7'

Andrij Szewczenko ogląda spokojnie pierwsze akcje tego spotkania. Portugalia jeszcze nie przeprowadziła bardzo niebezpiecznego ataku.

1
1
1
1
4'

Rusłan Malinowskij miał sporo miejsca w centralnej części boiska po świetnym otwarciu gry przez kompana. Po podaniu dobrego znajomego Jakuba Piotrowskiego udało się Jewhenowi Konopliance wywalczyć tylko korner dla reprezentacji Ukrainy.

1
1
2
3'

Wysoko ustawieni gospodarze grający w bordowych strojach. Przyjezdni na żółto.

1
1
1
2'

Andre Silva na spalonym w momencie podania prostopadłego z drugiej linii. Reakcja sędziego asystenta była natychmiastowa.

2
3
1
2
3
Czy reprezentacja Portugalii wygra mecz z Ukrainą?

19:38

Drużyny rywalizowały ze sobą w 1996 roku w ramach eliminacji do mistrzostw świata we Francji. Obie wykorzystały atut własnego boiska. W Portugalii gospodarze zwyciężyli 1:0.

1
1
1
19:38

Do reprezentacji Portugalii powraca Cristiano Ronaldo. Jej lider nie grał jesienią w zespole narodowym. Aklimatyzował się w tym czasie w Turynie po transferze z Realu Madryt do Juventusu.

4
2
2
2
2
19:38

Niepokonana od czerwca reprezentacja Portugalii rozpocznie walkę w eliminacjach mistrzostw Europy meczem z Ukrainą. W Lidze Narodów drużyna z Półwyspu Iberyjskiego była najlepsza w grupie z udziałem Polski.