Zakończony
Portugalia
90+2'

Gol! Strzelił William Carvalho. Asystował mu Ruben Dias.

W doliczonym czasie jeszcze jedna bramka podsumowująca zwycięstwo reprezentacji Portugalii.

13
9
2
1
6
90'

Doliczone trzy minuty.

89'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Pizzi.

1
1
1
1
1
87'

Kibice, którzy pozostali na trybunach, zobaczyli jeszcze dwa ataki reprezentacji Litwy. Rui Patricio nie kapituluje w drugiej połowie.

1
1
1
84'

Jeszcze jednego zmiennika może wprowadzić Fernando Santos.

4
3
3
2
3
82'

Suną ataki reprezentacji Portugalii. Litwinom nie wystarczyło energii na całe spotkanie i wynik z ich perspektywy wygląda już bardzo niekorzystnie.

2
2
1
1
1
79'
77'
76'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Bernardo Silva.

Kolejne trafienie bohatera narodowego Portugalczyków. Celne uderzenie techniczne, piłka ominęła Ernestasa Setkusa i wylądowała w bocznej siatce. Ponownie asysta Bernardo Silvy, a Cristiano Ronaldo już z odpowiednio wyregulowanym celownikiem.

44
22
12
13
17
75'

Ładne rozegranie piłki przez reprezentantów Litwy. Interweniował Rui Patricio. Nie była to skomplikowana obrona, ale warto podkreślić, że dość często ma kontakt z futbolówką.

5
5
6
5
5
73'

Cristiano Ronaldo rozwiązał kłopoty mistrzów Europy.

15
2
2
1
1
72'

Sytuacja pod kontrolą przyjezdnych, którzy niespełna kwadrans temu drżeli o swoje zwyciestwo.

1
69'

Litwa. Schodzi: Mantas Kuklys. Wchodzi: Arturas Żulpa.

wchodzi Wchodzi
Arturas Żulpa #7
schodzi Schodzi
Mantas Kuklys #17
68'

Portugalia na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Drużyna z południa kontynentu oddaje kolejne uderzenia, ale w przeciwników.

1
65'

Tym razem nie będzie dyskusji, komu zapisać gola. Cristiano Ronaldo strzelił na 3:1 z bliska do bramki. W momencie wrzutki Bernardo Silvy wyskoczył za plecy obrońców Litwy i pokonał Ernestasa Setkusa.

33
21
5
10
10
62'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalia na prowadzeniu. Nota za występ Ernestasa Setkusa spadła o jakieś pięć stopni. Totalna katastrofa tego zawodnika. Po anemicznym strzale Cristiano Ronaldo bramkarz reprezentacji Litwy sparował piłkę tak, że odbiła się ona od sztucznego boiska, później od jego barku i poleciała do bramki.

30
17
6
10
10
60'

Kwadrans po przerwie, a wynik wciąż wstydliwy dla Portugalii.

1
59'

Kolejna pomyłka Joao Cancelo. Tym razem zawikłał się w drybling, który zakończył poza boiskiem. Od bramki Ernestas Setkus.

1
57'

Rzut rożny dla reprezentacji Litwy. Po dośrodkowaniu interweniował Rui Patricio. Ekspresowo zainicjowany kontratak zakończył się uderzeniem Bernardo Silvy w Ernestasa Setkusa.

1
56'
55'

Ruben Dias przyjął na ciało uderzenie tuż zza linii pola karnego. Litwa spróbowała ponownie odważnie zaatakować i wyjść na prowadzenie.

1
53'

Litwa potrafi utrzymać się w posiadaniu piłki między wściekle atakującymi pressingiem przeciwnikami.

1
52'

Sędzia nie pozwolił Joao Cancelo na kontynuowanie ataku, ponieważ przy przechwycie za wysoko podniósł nogę.

50'

Techniczne uderzenie Joao Felixa z kilkunastu metrów. Po podaniu Cristiano Ronaldo młody piłkarz reprezentacji Portugalii złapał na wykroku Ernestasa Setkusa, ale nie umieścił futbolówki w siatce. Pudło! Świetna szansa zmarnowana.

47'

Bernardo Silva na spalonym. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę i Portugalczycy muszą zatroszczyć się o odzyskanie piłki.

3
1
1
46'

Druga połowa.

2
1
Czy Portugalia odzyska prowadzenie po przerwie?
1
komentarz

Tak Bernardo Silva strzelił gola Polakom! Dziś ma celownik rozregulowany jak większość gości.

2
45'

Doliczona minuta.

1
1
44'

Bruno Fernandes strzelił z dystansu o piętro za wysoko. Ernestas Setkus nie musiał zrobić nic poza odprowadzeniem piłki wzrokiem poza boisko.

41'

Wymiana podań z udziałem Cristiano Ronaldo. Uderzenie bohatera narodowego Portugalii wyraźnie obok bramki Ernestasa Setkusa.

40'

Miażdżąca przewaga statystyczna Portugalii, ale gospodarze odgryzają się i nie pozwalają poczuć się swobodnie obrońcom z Portugalii. Rui Patricio interweniował po uderzeniu z dystansu.

37'

Ernestas Setkus już bardzo mocno rozgrzany i odbija wszystkie lecące w kierunku jego bramki uderzenia. Joao Felix nie pokonał golkipera Litwy z kilkunastu metrów. Tylko korner dla Portugalii.

1
34'

Ernestas Setkus interweniował po strzale Joao Felixa. Kolejna efektowna obrona bramkarza, dzięki któremu gospodarze nadal mają korzystny rezultat.

1
33'

Portugalia nie może być nadmiernie uspokojona. Po objęciu prowadzenia nie potrafiła kontrolować sytuacji na boisku, więc musi ponownie atakować.

30'

Cristiano Ronaldo wyskoczył do piłki po wrzutce Joao Cancelo. Nie udało się oddać strzału głową i odzyskać prowadzenia.

1
1
2
28'

Gol! Strzelił Vytautas Andriuskevicius. Asystował mu Mantas Kuklys.

Litwa strzeliła gola Portugalczykom. Niespodzianka w Wilnie. Vytautas Andriuskevicius wskoczył na plecy Joao Felixa i przymierzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka zanim trafiła do siatki odbiła się od słupka. Szansa na jej zatrzymanie przez Rui Patricio była minimalna. Andriuskevicius zdobył pierwszą bramkę w reprezentacji.

16
27'

Cristiano Ronaldo z jubileuszowym golem.

3
1
1
3
25'

Cristiano Ronaldo miał ochotę na pokonanie Ernestasa Setkusa nożycami po wrzutce Bernardo Silvy. Był na spalonym, więc nawet w razie powodzenia nie byłoby zmiany rezultatu.

1
1
23'

Portugalia wymieniła podania w środkowej strefie boiska. Cristiano Ronaldo znudził się tym i poczęstował Ernestasa Setkusa strzałem zza pola karnego. Bramkarz Litwy na razie daje radę.

2
20'

Edvinas Girdvainis interweniował niebezpiecznie po wstrzeleniu Joao Cancelo. Przed golem samobójczym uratował swojego defensora Ernestas Setkus. Jeszcze rzut rożny, celne uderzenie i ponownie wykazał się bramkarz reprezentacji Litwy.

1
18'

Edvinas Girdvainis pobiegł pod bramkę przeciwnika. Kiedy znalazł się blisko chorągiewki sprowokował do faulu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo musiał wyekspediować piłkę z pola karnego Portugalii.

2
16'

Saulius Mikoliunas interweniował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Po chwili poprawka i tym razem Ernestas Setkus przegnał wszystkich kompanów i wykonał piąstkowanie.

1
1
14'

Rui Patricio wybiegł na przedpole i sprzątnął tam piłkę po długim podaniu reprezentanta Litwy.

1
1
11'

Cristiano Ronaldo już znalazł drogę do bramki Litwy i szuka sposobności do strzelenia kolejnego gola. Przed momentem gwiazdor Juventusu huknął z dystansu obok bramki.

3
2
1
1
10'

90. gol Cristiano Ronaldo w zespole narodowym.

9
3
2
2
2
7'

Piłkę chwycił w dłonie Joao Felix, ale grzecznie przyniósł ją Cristiano Ronaldo. Gwiazdor reprezentacji Portugalii nie miał problemu ze zmyleniem Ernestasa Setkusa i wykorzystaniem rzutu karnego. Faworyt na prowadzeniu po pierwszym celnym strzale.

28
12
5
9
12
6'

Rzut karny dla Portugalii. Po dośrodkowaniu Joao Felisa zagrał ręką Markus Palionis.

5
4
2
1
2
5'

Na razie obserwujemy akcje oskrzydlające z obu stron. Po dośrodkowaniach jeszcze nie było celnego strzału.

1
1
1
3'

Vykintas Slivka wbiegł pod bramkę reprezentacji Portugalii, dopadł tam do futbolówki po płaskim dośrodkowaniu i oddał bardzo niecelne uderzenie.

1
1
2
2'

Litwa gra w żółtych koszulkach i zielonych spodenkach. Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy zostało zneutralizowane przez Ernestasa Setkusa.

1
1
1
Czy Portugalia strzeli gola w pierwszej połowie meczu z Litwą?
1
1
3
20:11

Joao Felix dziś w ofensywnym trio seniorskiej reprezentacji.