4
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Zinczenko za faul.

90+3'

Ogromna szansa na wyrównanie. Kolejny atak i ponownie piłka do Cristiano Ronaldo. Heroiczna interwencja Andrija Piatowa. Poprawka Danilo z dystansu i pomocnik Portugalii trafił w poprzeczkę. Piłkarska fortuna sprzyja dziś gospodarzom!

16
12
6
4
7
90+1'

Cristiano Ronaldo nie pomógł w polu karnym przeciwnika. Sędzia gwizdnął zagranie ręką kapitana Portugalczyków i już minuta doliczonego czasu uciekła gościom.

6
5
2
1
8
90'

Doliczone cztery minuty.

2
3
2
2
4
88'

Bruno Fernandes strzelił zza pola karnego. Piłka odbiła się blisko Andrija Piatowa, ale ten kozioł nie okazał się problematyczny dla bramkarza reprezentacji Ukrainy.

4
4
1
2
1
85'

Jewhen Konoplianka strzelał z ostrego kąta i Rui Patricio musiał ratować szansę na zapunktowanie Portugalii. Najlepszą obroną jest atak, więc Ukraina nie czeka tylko na ruch przeciwnika.

3
2
1
83'

Ukraina opanowała sytuację na własnej połowie. Gospodarze szukają w sobie rezerw energii na ostatnie minuty spotkania.

7
1
2
2
3
81'

Głośno na stadionie, a Ukraińcy potrafili przez minutę pozostać na połowie przeciwnika. Chwila oddechu dla obrońców.

3
2
3
4
6
78'

Portugalia atakuje, a Ukraina wspierana przez publiczność stara się utrzymać prowadzenie mimo osłabienia. Heroicznie bronią gospodarze.

10
5
2
3
3
75'

Cristiano Ronaldo strzelił gola kontaktowego, a jego drużyna ruszyła do szalonego szturmu po kolejną bramkę.

12
4
1
3
73'

Ukraina. Schodzi: Roman Jaremczuk. Wchodzi: Wiktor Kowałenko.

3
3
2
72'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Kapitan reprezentacji Portugalii pokonał mocnym uderzeniem z rzutu karnego Andrija Piatowa. Doświadczony Ukrainiec wylądował w innym narożniku niż ten wybrany przez Cristiano Ronaldo.

34
23
11
11
25
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Taras Stepanenko za sprokurowanie rzutu karnego.

5
3
2
3
10
71'

Rzut karny dla Portugalii za zagranie ręką Tarasa Stepanenki blokującego strzał.

4
4
1
4
3
70'

Mało czasu zostało reprezentantom Portugalii. Sporo już wysiłku włożyli w to spotkanie, ale efektu jak nie było, tak nie ma.

3
4
1
2
68'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Bruma.

2
2
2
66'

Bruno Fernandes główkował obok spojenia słupka z poprzeczką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Fernando Santos nie może uwierzyć, że ponownie nie ma gola kontaktowego.

1
1
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias za zbyt agresywną walkę z przeciwnikiem.

Portugalia
1
1
1
1
63'

Ukraina. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Jewhen Konoplianka.

60'

Niebezpiecznie odbijała się piłka w polu karnym reprezentacji Portugalii. Strata trzeciego gola w godzinę byłaby już małym upokorzeniem dla podopiecznych Fernando Santosa.

3
2
1
1
3
56'
54'

Fernando Santos przygotowuje drugiego zmiennika. Portugalia atakuje, ale czas jej ucieka, a Ukraina nadal jest na wyraźnym prowadzeniu.

2
1
1
52'

Bombardowanie bramki gospodarzy. Próba Bernardo Silvy została powstrzymana pechowo przez Joao Felixa. Z kolei poprawka Cristiano Ronaldo obroniona przez Andrija Piatowa.

5
3
1
4
4
50'

Rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy. Cristiano Ronaldo huknął w lustro bramki, ale dokładnie tam, gdzie znajdował się Andrij Piatow. Weteran z trudem, bo z trudem, ale interweniował skutecznie.

3
5
3
4
4
47'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko za faul na Cristiano Ronaldo.

11
6
1
2
2
46'

Druga połowa.

5
2
1
3
1
46'

Portugalia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Joao Felix.

Czy Portugalia wyrówna w drugiej połowie?
3
1
1
1
2
komentarz

Tak Joao Felix strzelał gole w reprezentacjach młodzieżowych.

1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
3
2
43'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne zespołu z południa kontynentu. Pepe i jego kompan ze środka defensywy nie pozwolili na kolejne uderzenie groźnemu Romanowi Jaremczukowi.

4
2
1
3
2
41'

Potężne, ale niecelne uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo. Futbolówka poleciała kilka metrów ponad bramką strzeżoną przez Andrija Piatowa.

3
3
1
3
3
39'

Dobra interwencja środkowego defensora reprezentacji Ukrainy. Kilku minut brakuje gospodarzom, żeby zabrać do szatni bardzo korzystny dla siebie wynik.

5
2
1
1
2
36'

W kilku kierunach szybowała piłka w polu karnym reprezentacji Ukrainy. Żaden z mistrzów Europy nie zdecydował się na uderzenie aż praktycznie wszyscy podopieczni Andrija Szewczenki ustawili się na swoich pozycjach w obronie.

4
2
1
1
1
32'

Andrij Piatow ma coraz więcej okazji do wykazania się w bramce reprezentacji Ukrainy. Doświadczony zawodnik poradził sobie i zatrzymał piłkę po strzale z dystansu.

3
3
1
31'

Andrij Jarmolenko strzelił drugiego gola Portugalczykom!

7
4
1
1
1
29'

Portugalia miała szansę na szybkie wyrównanie, jednak strzał po ziemi Joao Mario nie zaskoczył odpowiednio skoncentrowanego Andrija Piatowa.

4
2
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Witalij Mykołenko.

Rośnie przewaga reprezentacji Ukrainy. Gospodarze idą za ciosem, mają już dwubramkową zaliczkę, a Portugalczycy są mocno poddenerwowani. Andrij Jarmolenko schował się między obrońcami gości i spokojnie przymierzył po ziemi po podaniu Witalija Mykołenki. Ogromną swobodę mieli podopieczni Andrija Szewczenki i wykorzystali ją.

5
26'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe za faul taktyczny.

Portugalia
9
2
2
3
3
25'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Stepanenko za faul na Joao Moutinho.

2
1
1
3
3
23'

Ukraina musiała bronić się po serii ataków reprezentacji Portugalii. Andrij Szewczenko nakazał swoim podopiecznym utrzymanie się w posiadaniu piłki.

2
2
2
1
2
21'

Cristiano Ronaldo. Kapitan i lider reprezentacji Portugalii. Na razie bezskuteczny z przodzie i nie popisał się przy golu Ukrainy.

3
1
19'

Sędzia gwizdnął faul Cristiano Ronaldo, który próbował strącić piłkę z bliska do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kapitan reprezentacji Portugalii był agresywny w walce o futbolówkę.

3
1
1
17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Ukraińców. Co prawda gospodarze interweniowali, ale wyekspediowali piłkę prosto pod nogi przeciwnika. Był nim Raphael Guerreiro, który przestrzelił z dystansu.

2
2
1
2
2
15'

Strata Bernardo Silvy w centrum boiska. Ukraina nie zorganizowała się do dobrego kontrataku i przegrała piłkę przez własnych defensorów.

1
1
1
2
2
14'

Fernando Santos wygląda na nieco zdenerwowanego, ale nie wyładowuje emocji na swoich podopiecznych, a szybko chodzi obok ławki rezerwowych. Portugalia musi atakować.

3
2
2
1
1
12'

Rusłan Malinowski wrócił za Joao Mario, ale nie potrafił powstrzymać pomocnika reprezentacji Portugalii zgodnie z przepisami. Rzut wolny dla gości. Za jego wykonanie zabrał się Cristiano Ronaldo, który nie ominął swoim strzałem broniącego Romana Jaremczuka.

3
2
8'

Roman Jaremczuk z golem na koncie. Ukraina prowadzi.

10
7
3
2
4
6'

Gol! Strzelił Roman Jaremczuk.

Szaleństwo w Kijowie, piłka w bramce Portugalczyków. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Serhij Kriwcow przeskoczył Cristiano Ronaldo i głowkował w lustro bramki. Interweniował Rui Patricio, ale niefortunnie. Futbolówka spadła pod nogami Romana Jaremczuka, który wykonał dobitkę z bliska. Stały fragment pomógł gospodarzom, a mistrz Europy musi gonić wynik.

38
26
16
7
10
5'

Rzut wolny dla Portugalii na wysokości pola karnego przeciwnika. Wstrzelenie Cristiano Ronaldo na głowę Danilo, po którego strąceniu piłka poleciała obok bramki. Niepocieszony jest zawodnik Juventusu.

4
4
2
3
3
3'

Portugalia w bordowych koszulkach oraz spodenkach. Cristiano Ronaldo i spółka popełnili już jedną stratę w centrum boiska, a więc sprowokowali Ukrainę do kontrataku.

4
4
1
1'

Ukraina w żółtych strojach z granatowymi akcentami. Pierwsza akcja gospodarzy na bramkę strzeżoną przez Ruiego Patricio. Doświadczony golkiper powstrzymał piłkę po płaskim strzale Rusłana Malinowskiego.