0:2
Zakończony
Portugalia
90+3'

Chaos w doliczonym czasie. Pozostało oczekiwać na ostatni gwizdek. Już nawet operatorowi kamery nie chce się nadążać za akcjami.

2
2
1
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

4
3
3
3
3
90'
88'

Cristiano Ronaldo w roli głównej.

16
7
5
3
7
86'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Diogo Jota.

99. gol Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii. Prawdopodobnie, ponieważ trzeba przyjrzeć się tej sytuacji pod lupą. Pewny jest wynik 2:0. Kapitan dobijał piłkę już z linii bramkowej do siatki po uderzeniu Diogo Joty oraz interwencji Anthony'ego Morisa. Portugalia zagra w Euro 2020.

45
25
12
12
20
84'

Gospodarze nieskuteczni w ataku pozycyjnym. Portugalia odbiera piłkę w centralnej części boiska i nie pozwala przedrzeć się pod bramkę Ruiego Patricio.

1
1
1
81'

Luksemburg. Schodzi: Vincent Thill. Wchodzi: Aurelien Joachim.

1
80'

Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie rzutu wolnego wywalczonego przez Bruno Fernandesa. Mocne uderzenie nieznacznie obok bramki. Rzucił się Anthony Moris, ale fartownie dla siebie nie musiał interweniować na linii.

3
1
1
78'

Przewinienie Vincenta Thilla na Bruno Fernandesie blisko linii pola karnego Luksemburga.

2
1
1
78'

Nieudane ataki reprezentantów Luksemburga. Ich selekcjoner wciąż wierzy, że to popołudnie będzie szczęśliwe dla gospodarzy.

1
1
1
76'

Ricardo Pereira popracował w obronie i przerwał atak dwójkowy budowany przez reprezentantów Luksemburga na skrzydle.

2
1
1
74'

Luksemburg. Schodzi: Leandro Barreiro Martins. Wchodzi: Danel Sinani.

Danel Sinani #14
Leandro Barreiro Martins #16
1
1
71'

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Diogo Jota.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva za faul.

1
1
1
2
70'

Przyglądamy się już ostatnim 20 minutom podstawowego czasu. Jedna udana akcja Luksemburga może pozbawić Portugalczyków awansu.

1
2
2
1
1
68'

Rui Patricio ma piłkę w dłoniach. Niewiele wcześniej była ona pod nogami Maurice'a Deville'a, któremu oddanie soczystego uderzenia utrudnili obrońcy reprezentacji Portugalii.

2
1
1
65'

Tym razem rzut rożny dla reprezentacji Portugalii. Płaskie zagranie Bruno Fernandesa prosto pod nogi broniącego reprezentanta Luksemburga.

2
1
1
62'

Portugalia. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Joao Moutinho.

2
1
1
1
61'

Szansa na zaskoczenie Ruiego Patricio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gerson Rodrigues składał się do przewrotki, ale w tłoku nie wyszło mu to idealnie.

2
59'

Luksemburg. Schodzi: Dave Turpel. Wchodzi: Olivier Thill.

Olivier Thill #15
Dave Turpel #20
2
1
1
1
57'

Pizzi strzelił obok bramki. Na dodatek był na spalonym w momencie podania Cristiano Ronaldo.

1
56'

Nieudane rozegranie gospodarzy, którzy w drugiej połowie odpowiedzieli Portugalczykom jednym atakiem podsumowanym strzałem Gersona Rodriguesa z dystansu ponad bramką.

1
3
54'

Bernardo Silva wzięty w kleszcze blisko linii pola karnego Luksemburga. Co prawda górowali gospodarze, ale nie zakończyli na dobre ataku przeciwnika. Było jeszcze dośrodkowanie.

3
1
3
1
1
50'

Po rzucie rożnym Jose Fonte był blisko skierowania piłki do siatki. Ostatecznie prześlizgnęła się ona obok bramki strzeżonej przez Anthony'ego Morisa.

1
1
2
1
1
49'

Piłka wrzucana w pole karne gospodarzy, gdzie starali się dopaść do niej Cristiano Ronaldo oraz Bernardo Silva.

1
1
2
1
1
46'

2
45'

Doliczona minuta.

2
44'

Bernardo Silva mógł strzelić gola pośladkami. Anthony Moris dostał ryzykowne podanie od Maxime'a Chanota i trafił w nadbiegającego Portugalczyka. Szczęśliwie dla gospodarzy piłka nie poleciała do bramki.

1
2
41'

Bruno Fernandes dał prowadzenie gościom.

6
4
1
39'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Bernardo Silva.

Piękna asysta. Bernardo Silva ominął drugą linię gospodarzy, a Bruno Fernandes poradził już sobie z obrońcami. Ładne przyjęcie piłki i płaskie uderzenie z czystej pozycji do siatki. Portugalia na prowadzeniu. Wielka ulga w obozie gości, ponieważ gra zupełnie się jej nie kleiła na katastrofalnym boisku.

17
14
6
2
8
38'

Rzut rożny dla zespołu z Półwyspu Iberyjskiego. Danilo Pereira strącił piłkę po dośrodkowaniu, jednak prosto w rękawice odpowiednio ustawionego Anthony'ego Morisa.

5
2
2
2
36'

Dużo Portugalczyków na trybunach i zaczynają się denerwować bezbramkowym remisem.

3
1
1
1
34'

Niska częstotliwość sytuacji podbramkowych Portugalii. Przez chwilę zagotowało się w polu karnym Luksemburga, ale wrzenie nie było długie.

3
3
2
31'

Minęły dwa kwadranse meczu w Luksemburgu i nadal bezbramkowo. Portugalia zaatakowała skrzydłem, a piłka kopnięta przez Bernardo Silvę nie trafiła do ustawionego w polu karnym Cristiano Ronaldo.

5
4
3
2
1
29'

3
2
1
27'

Cristiano Ronaldo uderzył nieczysto i niecelnie z dystansu.

6
6
2
2
1
25'

Rzut rożny dla Luksemburga. Po nim wielka szansa na objęcie prowadzenia. Gerson Rodrigues dopadł do piłki i główkował ponad metra ponad bramką strzeżoną przez Ruiego Patricio.

3
1
2
1
24'

Robią co chcą na prawym skrzydle reprezentanci Luksemburga. Kolejna akcja gospodarzy, a ich selekcjoner nie może uwierzyć, że piłka wciąż nie ląduje w bramce mistrza Europy.

4
2
2
2
24'

Wstrzelenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego. Danilo Pereira chciał strącić futbolówkę w lustro bramki Luksemburga, ale ta sztuka się nie udała.

1
1
2
22'

Dave Turpel szarżował w szesnastce przeciwnika. Wstrzelenie w pole bramkowe zneutralizowane z problemami przez Portugalczyków. Jeszcze korner i Rui Patricio popisał się chwytem.

2
1
1
1
2
20'

Zanosi się na trudną przeprawę dla Portugalczyków. Cristiano Ronaldo, Andre Silva oraz Bernardo Silva mają problem z przebiciem się przez defensywę z Luksemburga.

3
2
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Chanot za faul na Pizzim.

4
2
5
15'

Luksemburg nie odstaje od Portugalii. Kolejna szansa na pokonanie Ruiego Patricio po dośrodkowaniu. Szczęśliwie pomógł swojemu bramkarzowi Ruben Dias.

4
3
2
14'

Rozpędził się Leandro Barreiro Martins, ale nie obiegł na połowie Portugalii broniącego Rubena Diasa.

1
3
2
1
13'

Portugalia jeszcze nie szarpie się z przeciwnikami i nie narzuciła wysokiego tempa. Jedna sytuacja podbramkowa niewykorzystana przez Cristiano Ronaldo.

2
4
8'

Cristiano Ronaldo zatańczył z przeciwnikami w polu karnym przeciwnika. Uderzenie kapitana reprezentacji Portugalii z bliska, ale nie było tam dużo miejsca i Anthony Moris wiedział, czego powinien się spodziewać.

4
3
2
2
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Maurice Deville za nadepnięcie przeciwnika.

1
1
3
6'

Maurice Deville skrył się między gośćmi i główkował ostrzegawczo ponad bramką strzeżoną przez Rui Patricio. Centrował Laurent Jans.

2
1
5'

Po przechwycie Luksemburg starał się dynamicznie zorganizować do kontrataku. Vincent Thill biegł z wysoką prędkością przez środek boiska, ale złapali go Portugalczycy.

3
1
1
2
2
3'

Na razie rzuca się w oczy katastrofalny stan boiska. Rozgrywa na nim będąca w białych strojach Portugalia. Luksemburg gra w czerwonych koszulkach i spodenkach.