Holandia. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Luuk de Jong.

18
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nico Schulz. Asystował mu Marco Reus.

Co za wejście Reusa. Płasko dograł do Schulza, a ten wślizgiem daje znowu prowadzenie Niemcom.

80
39
27
67
112
88'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Marco Reus.

49
177
38
13
21
85'

W odpowiedzi Niemcy. Najpierw Gnabry prosto w Cillessena, po chwili strzał Sane zablokowany.

9
6
6
5
4
83'

Atakują lewym skrzydłem Holendrzy. Daley Blind wrzuca w pole karne, ale piłka ląduje prosto w ręce Neuera.

7
3
3
4
6
81'

Szczęścia spróbował Toni Kroos. Niecelnie.

13
6
5
10
4
79'

Dumries fauluje Gnabry'ego. To będzie dobra szansa dla Niemców.

8
5
6
2
3
78'

Piłka w rękach Neuera. Nie wychodzą dziś Holendrom te kornery.

14
9
3
2
2
77'

Dumries w akcji skrzydłem wywalczył rzut rożny.

1
1
2
1
2
75'

Póki co Niemcy solidni w defensywie. Zaczynamy ostatni kwadrans.

10
6
1
1
6
73'

Gospodarze atakują coraz śmielej - chcą 3 puntów!

9
3
5
3
4
70'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

70'

Strzał Wijnalduma zablokowany.

3
2
2
4
7
69'

Atak Holandii przynosi korner.

8
9
2
3
3
68'

2
1
1
3
1
Czy Holandia zdoła strzelić gola na 3:2?
5
65'

Niemcy wydają się trochę zszokowani, ale sami są sobie winni. Gdyby Sane trafił na 3:0 pod koniec pierwszej połowy, to byłoby inaczej.

14
12
8
5
4
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay.

Zamieszanie w polu karnym. Zawodnik Olympique Lyon zachowuje najwięcej zimnej krwi, obraca się i wyrównuje!

80
43
10
12
16
62'

Holendrzy znowu naciskają, Niemcy ponownie w opałach.

16
9
5
1
3
59'

Dużo walki, mało gry. Gol na 1:2 zdecydowanie pogorszył nam widowisko.

6
2
3
3
3
56'

Tempo gry zdecydowanie spadło, ale nic dziwnego. Nikt nie chce popełnić błędu.

7
4
2
3
1
54'

Holendrzy szukają okazji do wyrównania, Niemcy na razie skupieni w defensywie.

4
4
3
2
3
52'

Pierwsze dośrodkowanie nie przyniosło rezultatu, podobnie jak poprawka.

1
1
3
5
2
51'

Będzie rzut rożny dla Oranje.

8
5
3
1
1
50'

Holendrzy poczuli krew i zaczynają mocno naciskać rywala.

10
9
2
4
3
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Memphis Depay.

Doskonały początek gospodarzy. Dośrodkowanie Depaya trafia do obrońcy Ajaksu, a ten strzela na kontakt!

53
31
7
13
18
46'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Steven Bergwijn.

3
46'

Zaczynamy drugą część. Oby nie gorszą od pierwszej.

2
45'

Jeszcze minuta gry, a później Holendrów czeka trudna przerwa.

12
5
4
6
7
45'

I Depay jak zwykle do nikogo.

4
8
5
2
3
43'

Jeden z obrońców gości w ostatniej chwili uprzedził Wijnalduma. Szansa na gola kontaktowego przepadła.

1
1
4
1
1
40'

Powinno być 0:3! Jasper Cillessen fantastycznie broni jednak w pojedynku sam na sam z Leroy'em Sane.

8
3
6
5
10
38'

Holendrom zaczynają puszczać nerwy. Zbyt ostre zagranie Blinda skutkuje upomnieniem, Ronald Koeman pełny złości na swojej ławce.

2
2
3
3
4
37'

3
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Sytuacje Holendrów się zemściły. Kapitalne uderzenie Gnabry'ego w okienko, Cilessen bez szans!

60
26
17
27
46
32'

Teraz strzelał z dystansu Dumries. Piłka w rękach Neuera.

12
3
4
3
2
30'

Pół godziny gry za nami. Niemcy prowadzą, ale pomarańczowa nawałnica trwa.

11
8
4
5
4
27'

Kolejna okazja zmarnowana przez Babela. Były piłkarz Liverpoolu wyszedł sam na sam z Neuerem. Jego strzał w środek nie sprawił problemów dla golkipera Bayernu.

6
3
4
9
8
26'

Holendrzy krótko, ale znowu niecelnie.

7
6
4
8
5
25'

Mogło być 1:1! Ryan Babel uderzył bardzo groźnie na bramkę Neuera, ale niemiecki golkiper zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

8
6
5
6
6
23'

Memphis Depay szuka dośrodkowania, jednak niemieccy obrońcy skutecznie go blokują.

4
1
2
6
3
20'

Holendrzy na razie rzucili się do ofensywy, ale nie mają zbytnio pomysłu na zagrożenie bramki Neuera.

4
6
7
3
2
17'

Nasi zachodni sąsiedzi w końcu znaleźli sposób na defensywę gospodarzy. Teraz to Holendrzy będą musieli przycisnąć.

6
9
3
4
3
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Nico Schulz.

Napastnik Manchesteru City otrzymał fantastyczne podanie w polu karnym od Schulza i pewnym strzałem w prawy róg pokonał Cilessena.

63
27
20
26
45
13'

Na razie Niemcy po dobrym początku przystopowali. Nie potrafią sobie poradzić z wysoko grającymi rywalami.

9
3
5
5
2
11'

Holendzry trochę się obudzili. Teraz korner wywalczony przez Ryana Babela, ale wrzutka Wijnalduma nie znalazła adresata.

6
8
4
3
2
8'

Manuel Neuer dwukrotnie wybijał piłkę pod nogi rywali. Ci jednak nie potrafili z tego odpowiednio skorzystać.

7
6
3
2
6
6'

Holendrzy zażegnali niebezpiecześtwo.

11
10
5
5
4
5'

Kolejna akcja Niemców, będzie rzut rożny.

8
3
5
7
7
3'

Serge Gnabry uderza, ale jego strzał zatrzymuje Cillessen. Było groźnie.

2
3
4
2
4
2'

Pierwsza akcja gości. Nico Schulz wbiegł w pole karne, ale jego centra była niecelna.