4
5
88'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Julian Draxler.

Do trzech razy sztuka. Kamień spadł z serca Leroya Sane. Ani sędzia asystent, ani arbiter główny nie mieli nic przeciwko, żeby zawodnik Manchesteru City cieszył się z gola po swoim trzecim w tym meczu kopnięciu piłki do siatki.

39
20
6
8
12
85'

Koncertowa gra Niemców.

8
6
1
2
84'

Delikatne strącenie. To ponownie Serge Gnabry, ale przez swoją niedokładność, nie może cieszyć się ze zdobycia w tym meczu hat-tricka.

1
3
1
3
6
82'

Estonia. Schodzi: Konstantin Vassiljev. Wchodzi: Vladislav Kreida.

1
81'

Nie ma szczęścia Leroy Sane. Ponownie odbita od niego piłka trafiła do bramki Estonii, ale znów był na spalonym.

1
1
6
8
79'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Julian Draxler.

Szczęśliwa siódemka, a najbardziej uśmiechnięty spośród reprezentantów Niemiec jest Timo Werner. Zmiennik trafił między słupki po podaniu innego dublera Juliana Draxlera.

26
17
3
1
6
78'

W ostatnich minutach szanse na strzelenie gola mieli Serge Gnabry, a także Timo Werner. Pierwszy z wymienionych uderzył po ziemi obok bramki, a drugi trafił w golkipera.

2
2
2
3
3
76'

77 procent posiadania piłki po stronie reprezentacji Niemiec. Jeszcze trochę i przekroczy barierę 80 procent.

2
74'

Sergei Lepmets interweniował przytomnie po uderzeniu z kilkunastu metrów. Nie dał się zmylić rykoszetem. Reprezentacja Niemiec zdobyła dla siebie korner.

4
2
1
72'

Leon Goretzka na spalonym. Tym razem sędzia asystent podjął słuszną decyzję w momencie podania Thilo Kehrera.

4
3
2
2
2
71'

Estonia. Schodzi: Sergei Zenjov. Wchodzi: Henrik Ojamaa.

70'

Nadal 6:0, a do końca regulaminowego czasu pozostało 20 minut.

4
3
1
2
2
68'

Piłka w bramce, ale tym razem gol nie został uznany. Sędzia asystent niepotrzebnie pokazał spalonego.

8
5
6
3
4
67'

Manuel Neuer opanował piłkę poza własnym polem karnym. Dobrze grający nogami bramkarz nie spanikował i oddalił niebezpieczeństwo.

5
2
1
1
2
66'

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Timo Werner.

4
2
2
2
2
62'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Marcel Halstenberg.

Dublet napastnika reprezentacji Niemiec. Ponownie nie miał trudnego zadania. Wystarczyło znaleźć się w odpowiednim miejscu i nie zaliczyć pudła roku po podaniu Marcela Halstenberga.

61'

Sędzia nie przyznał Niemcom rzutu karnego. Podobna sytuacja do tej z meczu Polaków z Izraelem, a rozstrzygnięcie kompletnie inne.

7
5
2
1
2
59'

Estonia. Schodzi: Artjom Dmitrijev. Wchodzi: Mattias Kait.

5
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Marco Reusa. Potężne uderzenie doświadczonego zawodnika, ale nie ma hat-tricka, ponieważ poradził sobie we własnym polu bramkowym Sergei Lempets.

3
4
2
2
3
56'

Reprezentanci Niemiec nie mieli kreatywnego pomysłu na zakończenie swoich ostatnich akcji. Zachętona pozornym spokojem do ataku Estonia oddała uderzenie. Sergei Zenjov trafił z dystansu w Manuela Neuera.

4
4
3
3
3
54'

Zgranie Thilo Kehrera po dośrodkowaniu prosto do bramkarza reprezentacji Estonii. Piłka oddana gościom praktycznie za darmo.

2
53'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Julian Draxler.

51'

Manuel Neuer z jedną interwencją w tym meczu.

5
6
3
2
2
49'

Akcja rozgrywana przed polem karnym przeciwnika przez Leroya Sane. Łupem reprezentacji Niemiec był wyłącznie korner.

2
1
2
2
4
46'
46'

3
Czy Niemcy strzelą 10 goli w meczu z Estonią?
6
3
3
4
6
45'

Szansa dla Estonii. Faulował Matthias Ginter blisko linii własnego pola karnego. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Konstantin Vassiljev i uderzył płasko w Manuela Neuera.

3
3
1
3
1
43'

Strata gospodarzy przed polem karnym gospodarzy. Delikatne rozprężenie Niemców poskutkowało dwiema stratami w końcówce pierwszej części meczu.

4
2
2
1
2
40'

Totalnie znudzony Manuel Neuer dostał podanie od kompana z zespołu, który sprawdził czy bramkarz reprezentacji Niemiec nie usnął na posterunku.

7
15
4
3
3
37'

Gol! Strzelił Marco Reus.

Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego. Marco Reus przymierzył ponad murem w to miejsce bramki, gdzie z interwencją nie zdążył Sergei Lempets. Eleganckie trafienie i gospodarze są już w połowie drogi do dychy.