0:3
Zakończony
Niemcy
90+3'

W ostatnich sekundach szczęścia próbowała Estonia, ale podanie Kamsa w pole karne wślizgiem wybijają obrońcy.

2
1
90+2'

Próbował jeszcze Timo Werner, ale z ostrego kąta jego strzał minął dłuższy słupek

2
2
90'

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie

2
1
88'

Niemcy już spokojnie, bez większej presji rozgrywają piłkę w obronie

3
3
1
2
1
86'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Nadiem Amiri.

3
3
3
3
3
85'

Kolejna bardzo dobra parada Lepmetsa! Bramkarz Estonii świetnie wyciągnął mocny strzał po ziemii, blisko słupka, w wykonaniu Timo Wernera

1
2
83'

Realizator właśnie poinformował, że druga bramka finalnie uznana zostaje jednak jako samobójcze trafienie Karola Metsa

1
81'

Ainsalu próbował z bardzo podobnej pozycji do tej, z której dwa gole zdobył Gundogan. Estończyk strzelił jednak znacznie słabiej i przy bliższym słupku, dzięki czemu piłkę pewnie chwyta Neuer

2
2
2
80'

Brandt po dobrym podaniu od Wernera wbiegł w pole karne Estonii, jednak jego strzał mija dalszy słupek bramki Estonii

2
2
2
2
79'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Suat Serdar.

wchodzi Wchodzi
Suat Serdar #3
schodzi Schodzi
1
78'

Kait najpierw popisuje się dobrym odbiorem na połowie Niemców, aby chwilę później zbyt długo holować piłkę i ją stracić. Estończycy wyglądają coraz gorzej w swoich nielicznych atakach

komentarz

Kolejny dobry znajomy z polskich boisk wchodzi na boisko. Henrik Ojamaa - niegdyś gracz Legii, dziś reprezentujący Miedź Legnica

1
76'
ZMIANA

Estonia. Schodzi: Frank Liivak. Wchodzi: Henrik Ojamaa.

Frank Liivak #7
1
1
73'

Cóż za parada Lepmetsa! Koniuszkami palców wyciągnął strzał Brandta. Niemcy jednak pozwalają sobie na coraz więcej w polu karnym Estonii

3
2
1
komentarz

Niewiele czasu potrzebował Werner, aby wpisać się na listę strzelców. Napastnik otrzymał świetne podanie za linię obrony od Gundogana, po czym najpierw położył jednego obrońcę próbującego wślizgu, potem upewnił się jak ustawiony jest bramkarz i pewnym strzałem na dłuższy słupek podwyższył wynik na 3:0

4
7
1
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Ilkay Gundogan.

19
7
5
4
4
70'

Sędzia przeprowadza rozmowę z Kamsem po tym jak Estończyk powala Kimmicha. Póki co obeszło się jednak bez kartki

2
1
69'

Zenjov mógł wyjść sam na sam z Neuerem, jednak szybciej do piłki zdołał dobiec Kimmich

2
1
67'

Estończycy się nie poddają, wciąż próbując znaleźć bramkę kontaktową, tym razem próbują ataku pozycyjnego, jednak o ile Niemcy mają problem, aby wejść w pole karne Estonii, o tyle gospodarze niezbyt długo potrafią się utrzymać już na połowie Niemiec

1
66'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Gian-Luca Waldschmidt. Wchodzi: Timo Werner.

Gian-Luca Waldschmidt #19
2
2
65'

Niezłe dośrodkowanie Kamsa kończy się tym, że piłka mija linię końcową boiska z drugiej strony bramki. Kolejny rzut rożny

3
64'

Kolejna dobrze zapowaiadająca się akcja Estonii, Zenjov jednak totalnie nie miał pomysłu co zrobić i Suele bez problemu wybił mu piłkę na rzut rożny

2
62'

To mogła być bramka kontaktowa! Kams świetnie dośrodkował w pole karne, gdzie Liivak jednak z najbliższej odległości nie zdołał czysto uderzyć piłki pod naciskiem Klostermanna

5
61'
ZMIANA

Estonia. Schodzi: Konstantin Wassiljew. Wchodzi: Mattias Kait.

Mattias Kait #4
4
1
1
komentarz

Bardzo podobna bramka do pierwszej zdobytej przez Gundogana, tym razem jedynie z nieco bliższej odległości. Piłkę piętką świetnie odegrał Reus, a tam nabiegał już Gundogan, który kolejny raz huknął nie do obrony dla Lepmetsa

4
7
1
57'

2
56'

Sergei Zenjov powinien być dobrze znany polskim fanom, gdyż jeszcze do niedawna reprezentował on barwy Cracovii

2
1
1
56'
ZMIANA

Estonia. Schodzi: Rauno Sappinen. Wchodzi: Sergei Zenjov.

Rauno Sappinen #15
2
55'

Tym razem na spalonym złapany został Waldschmidt

1
54'

Estonia spycha Niemców na ich własną połowę, jednak nie jest w stanie przejąć piłki

2
komentarz

Skoro nie da się wejść w pole karne, to trzeba próbować z dystansu. Tym razem próba zakończona powodzeniem. Do piłki odbitej od jednego z obrońców  pierwszy dopada Ilkay Gundogan i zza linii pola karnego pewnym strzałem na dłuższy słupek pokonuje Lepmetsa

3
1
2
51'

4
48'

Gra Niemców natomiast wciąż wygląda tak samo. Dziesiątki podań przed polem karnym i brak jakiegokolwiek pomysłu jak podejść bliżej bramki Lepmetsa. Wszelkie próby podań w pole karne Estonii są momentalnie wybijane przez obrońców

1
47'

Estonia nie zamierza jedynie bronić wyniku. Dobry rajd Liivaka zakończony jednak przez niego mocno nijakim strzałem, z którego obroną problemów nie miał Neuer

1
1
46'

Wracamy na murawę

1
45+1'

Sędzia Kabakov kończy pierwszą połowę meczu. Dużo bardziej wyrównaną połowę, niż wielu mogło się spodziewać

2
2
1
45'

Sędzia doliczył 60 sekund do regulaminowego czasu gry w 1. połowie

4
43'

Chyba najdłużej budowana do tej pory akcja w wykonaniu Estonii. Finalnie jednak Antonov decyduje się uderzyć sprzed pola karnego. Piłka wędruję nad poprzeczką bramki Neuera

4
1
40'

Słupek! Marco Reus z rzutu wolnego obija obramowanie bramki Estończyków!

3
2
3
2
6
39'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nikita Baranov. Baranov bezpardonowo zaatakował Waldschmidta, za co zasłużenie ogląda żółty kartonik

Nikita Baranov #21
Estonia
38'

1
37'

Tym razem do Vasiljev zdecydował się huknąć z około 30 metrów. Piłka jednak mija bramkę Neuera

1
1
35'

Wbrew pozorom choć dotychczas zdecydowanie to Niemcy wykazują wyższą kulturę gry, to większe zagrożenie pod bramką rywali strwarza Estonia. Sporadyczne ataki gospodarzy są dużo bliższe powodzenia, niż pieczołowicie konstuowane akcje Niemców, z których rzadko kiedy wynika jakiekolwiek zagrożenie

33'

Kolejny już raz Niemcy cierpliwie budują akcję, jednak gdy zbliżają się do pola karnego Estonii następuje strata

1
1
1
31'

Vasiljev! Po dośrodkowaniu z prawej strony Vasiljev złożył się do czegoś na kształt nożyc. Uderzenie jednak było nieco za lekkie aby zaskoczyć Neuera

2
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Sergei Lepmets. Szybko sędzia temperuje wszelkie próby gry na czas

Sergei Lepmets #12
Estonia
1
29'

Tym razem na spalonym Halstenberg

1
27'

Niemcy wydają się nieco oswajać z sytuacją gry w 10 i ponownie to głównie oni dyktują warunki gry. Wciąż jednak ich jedyną opcją są strzały z dystansu. Tym razem uderzał Kimmich wysoko ponad poprzeczką

3
2
1
26'

Halstenberg w walce o górną piłkę dosłownie wskoczył na Baranova. Sędzia słusznie odgwizduje rzut wolny dla Estończyków w ich własnym polu karnym

3
24'

Uderzenie z dystansu Waldschmidta! Broni jednak Lepmets. Bramkarz Estonii odbija futbolówkę przed siebie i zagrożenie w pełni zażegnują dopiero defensorzy gospodarzy. Rzut rożny dla Niemiec

1
1
22'

W ofensywie Niemcy, wciąż jednak bije po oczach jak wielkim problemem jest dla nich sforsowanie dobrze ustawionej obrony Estonii. Wejście z piłką w pole karne to dla nich póki co zadanie z gatunku niemożliwych

4
2
1
20'

Czerwona kartka dla Cana bardzo zmieniła obraz meczu. Kolejny atak Estończyków, Vasiljev posyła piłkę w pole karne, ale wybijają ją obrońcy

5
3
3
1
18'

W natarciu wciaż gospodarze. Po dośrodkowaniu Vasilijeva z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Metsa, jednak jego mocny strzał z kilku metrów wędruje nad poprzeczką!

6
2
2
16'

Uderzał jednak Kams, nie Vasilljev. Uderzenie było jednak słabe i prosto w mur

3
3
4
2
3
15'

A przy piłce już stoi Konstantin Vasilijev. W Polsce nie raz pokazywał, że potrafi wykonywać stałe fragmenty gry

7
5
2
14'

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! zły podanie Sule wzdłuż pola karnego trafiło pod nogi Liivaka. Sytuację wślizgiem chciał ratować Can, ale niestety dla niego był spóźniony. Czerwona kartka!

10
9
10
1
4
14'

9
13 '

Nie jest to najbardziej porywające spotkanie jak do tej pory. W piłkę gra tylko jedna drużyna, tyle że rozgrywanie futbolówki na połowie Estonii wydaje się Niemcom wystarczać. Nie ma w nich póki co zbyt wielkich chęci, aby sforsować obronę gospodarzy

4
3
4
1
11'

Dośrodkowanie Klostermanna o wiele za mocne mija całe pole karne i wychodzi poza linię końcową boiska. Póki co Niemcy mimo znacznej przewagi nie stwarzają realnego zagrożenia dla bramki Lepmetsa

4
4
1
1
2
8'

Joshua Kimmich wykonuje już drugi rzut rożny w tym spotkaniu, jednak Marco Reus na trochę zbyt wiele sobie pozwolił w polu karnym rywali. Od rzutu wolnego rozpocznie bramkarz Estonii

3
3
6'

Julian Brandt na spalonym. Od początku jednak to zdecydowani Niemcy są stroną przeważającą, co też nie powinno nikogo dziwić

4
5
1
4'

Pierwsza okazja Niemców, Emre Can  po dośrodkowaniu Kimmicha okazuje się jednak minimalnie wolniejszy od bramkarza Estonii

3
2
1
1
1
3'

W kadrze Estonii możemy znaleźć wielu znajomych z polskich boisk.  W wyjściowej "11" mamy choćby Artura Pikka z Miedzi Legnica oraz Konstantina Vassiljeva, który przez lata czarował w Białymstoku i Gliwicach

2
2
1'

Pierwsza stykowa sytuacja, Sappinen nadepnął na Cana, ale póki co kończy się tylko na rozmowie sędziego z zawodnikiem

1
1
1'