2
3
2
90+1'

Akcja za akcję. Najpierw strzał Kramaricia obronił Hennessey, po chwili po drugiej stronie uderzenie Brooksa złapał Livaković.

3
4
2
3
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
2
2
1
2
88'

Do dośrodkowania doszedł Wilson, strzał głową był jednak niecelny.

2
1
1
2
2
87'

Po dograniu Modricia niecelnie uderzał Kramarić.

2
3
2
1
3
86'

Gospodarze drżą o wygraną. Walijczycy wierzą, że są w stanie wywieźć z trudnego terenu punkt.

2
3
83'

Odpowiedzić Chorwatów. Niecelnie uderzył jednak Perisić.

2
1
1
81'

Strzał Memphana, piłkę złapał Livaković. Walia szuka wyrównującego gola.

2
1
1
2
79'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Rabbi Matondo.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Brooks. A jednak Walia wraca do gry! Strzał Brooksa, piłka odbiła się od Vidy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 2:1!

16
9
5
4
6
76'
ZMIANA
74'

Soczyste uderzenie Bale'a, po raz kolejny na posterunku Livaković!

2
2
1
2
72'

Starają się dać sobie nadzieję na remis Walijczycy. Goście jednak nie potrafią stworzyć większego zagrożenia pod bramką Livakovicia.

1
1
1
1
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domagoj Vida.

1
67'
ZMIANA
66'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Will Vaulks. Wchodzi: Ethan Ampadu.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Will Vaulks #23
1
65'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Matthew Smith. Wchodzi: David Brooks.

Matthew Smith #8
1
62'

Chorwaci prowadząc dwoma golami czekają na to, co zrobi rywal. Wśród Walijczyków grę napędzać stara się Gareth Bale.

5
4
komentarz

1
59'

Kolejna próba Garetha Bale'a, dobrze w bramce Chorwatów dysponowany jest jednak Livaković.

3
2
1
55'

Z rzutu wolnego ponad poprzeczką uderzył Gareth Bale.

4
3
1
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

1
52'

Dobrze zapowiadająca się akcja Chorwatów została przerwana. Na spalonym znalazł się Kramarić.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Tin Jedvaj.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Piłka w polu karnyma, po strzale Modricia i odbiciu jej przez bramkarza, spadł pod nogi Perisicia. Precyzyjny strzał i Chorwacja prowadzi już 2:0!

14
8
2
1
3
48'

Uderzenie Brozovicia minęło bramkę Walijczyków!

1
47'

Od początku 2. połowy w ataku Chorwaci. Przed momentem okazję na gola zmarnował Brekalo.