Malta
72' Juan Corbolan
Hiszpania
31' Alvaro Morata 73' Alvaro Morata
0:2

Koniec. W meczu, o którym szybko zapomnimy, Malta przegrała z Hiszpanią 0:2.

Po dograniu z rogu niecelnie uderzył Ramos.

Asensio powinien trafić na 3:0, górą bramkarz gospodarzy.

Z dystansu uderzał Mifsud, piłka minęła bramkę gości.

Sędzia doliczył 4 minuty.

W końcu pokazali się w ofensywie gospodarze. Uderzał Zerafa, Kepa dobrze interweniował.

Groźny strzał oddał Canales, piłka minęła bramkę Maltańczyków.

Malta. Schodzi: Jonathan Caruana. Wchodzi: Karl Micallef.

Końcowe minuty. Hiszpanie długo rozgrywają swoje akcje, gospodarze zadowoleni, że przegrywają z dużo wyżej notowanym rywalem tylko 0:2.

Zagranie do Navasa, który znalazł się na spalonym.

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Rodrigo.

Z dystansu uderzał Ramos, Bonello świetnie zachował się w bramce.

Gospodarze starali się ruszyć do ataku, dogranie do Mifsuda, który był na spalonym.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Jesus Navas. Z prawej strony pola karnego precyzyjnie dośrodkował rezerwowy Navas, Morata nie miał problemu z wbiciem piłki do bramki głową z czterech metrów. 0:2!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Corbolan.

Malta nie jest w stanie zagrozić Hiszpanom. Kepa Arrizabalaga nudzi się w bramce. Golkiper nie był zmuszony do interwencji.

Malta. Schodzi: John Mintoff. Wchodzi: Michael Mifsud.

Hiszpanie mecz chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił. 1:0 z Maltą nie wygląda zbyt ekskluzywnie.

Hiszpania. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Jesus Navas.

Gaya uderzył, wydawało się, że piłka znajdzie drogę do bramki. Tak się jednak nie stało. Hiszpania wciąż prowadzi 1:0.

Seria rzutów rożnych dla gości, bez efektu w postaci zagrożenia.

Sergi Roberto odnalazł w polu karnym Asensio. Napastnik w dobrej sytuacji uderzył w bramkarza.

Hiszpania. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Iker Muniain.

Ramos uderzał, piłka trafiła w Borga. Szczęście mieli Maltańczycy.

Goście konsekwentnie, długo rozgrywają piłkę. Gospodarze zmuszeni do biegania, może to się na nich odbić w końcówce meczu.

Hiszpanie nie kwapią się do szybszego ataku. Niewiele dzieje się na boisku.

2. połowa rozpoczęta!

Przerwa. Hiszpania prowadzi 1:0. Nie musieli się zbytnio wysilać goście.

Na uderzenie zdecydował się Hermoso, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Malty.

Rodri dośrodkował z rzutu wolnego, uderzał Morata. Bonello obronił strzał.

Z rzutu wolnego uderzał Asensio, piłka poszybowała ponad bramką.

Cały czas spokojne rozgrywanie akcji przez Hiszpanów. Goście chcą zmęczyć gospodarzy, a później wyprowadzać ciosy.

Hiszpania prowadzi i kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Malta nie potrafi zagrozić gościom.

Hiszpanie idą za ciosem. Strzelal Saul Niguez, piłka minęła bramkę.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Mario Hermoso. Kwestią czasu był gol dla gości. Hermoso dograł do Moraty, który poradził sobie z obrońcą i trafił do bramki. Napastnik przyjął piłkę 15 metrów od bramki, ruszył z futbolówkę i z boku pola bramkowego trafił do bramki na 0:1!

Bonello kapitalnie w bramce! Golkiper obronił strzał Moraty!

Sergi Roberto dogrywał do Moraty. Sędzia przerwał grę. Hiszpan był na spalonym.

Malta cały czas, bez większych problemów, odpiera ataki rywala. Hiszpanie nie angażują w atak wszystkich sił. Tempo akcji wciąż jest wolne.

Jedna z nielicznych akcji Malty. Sędzia przerwał grę, dopatrując się spalonego.

Asensio wyłożył piłkę, a Sergi Roberto odegrał do Saula, który w dobrej sytuacji przestrzelił!

Do uderzenia doszedł Saul Niguez, piłka minęła słupek bramki gospodarzy.

Goście nie narzucają zbyt wysokiego tempa, jakby pewni tego, że gole w końcu padną.

W dobrej sytuacji znalazł się Canales, strzał trafił w rywala. Cały czas przeważają, co nie dziwi, Hiszpanie.

Malta jak na razie skutecznie rozbija ataki Hiszpanów. Goście dążą do objęcia prowadzenia.

Od początku przeważa Hiszpania. Strzelał Ramos, ale niecelnie.

Sędzia rozpoczął spotkanie!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Andrew Dallas (Szkocja).

Malta podejmie Hiszpanię. Faworyt jest jeden. Jedynie rozmiary wygranej gości pozostają zagadką.