Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)

Zakończyły się już wszystkie spotkania, a my dziękujemy za wspólne emocje. Oj, działo się!

Skomentuj 0

Pod bramkę Szwedów pobiegł golkiper Norwegów, ściągnął na siebie uwagę, a wyrównał Kamara. Co za finisz. WOW.

Skomentuj 0

Niesamowita końcówka, niebywała. W Oslo drugi gol w doliczonym czasie, w 97. minucie Norwegowie doprowadzili do remisu 3:3 ze Szwedami.

Skomentuj 0

Dalsgaard wyrównał w 3 minucie doliczonego czasu gry. Ale numer.

Skomentuj 0

Niesamowite, Dania od 0:3 do 3:3 ze Szwajcarami!

Skomentuj 0
  • Włosi też okazali się łaskawi. 6:0 z Liechtensteinem.

Skomentuj 0

Nazwijmy to sukcesem. Malta dowiozła "tylko" 0:2 z Hiszpanami. Wstydu nie było.

Skomentuj 0

No to Szwajcarzy zrobili sobie problem. Prowadzili 3:0 z Duńczykami, jest 3:2 po golu Gytkjaera z Lecha Poznań.

Skomentuj 0

Bohaterem Quaison, właściwie nastrzelony dośrodkowaniem przez kolegę.

Skomentuj 0

Szalony finisz spotkań! W Oslo już 3:2 dla Szwecji. Od stanu 0:2!

Skomentuj 0

A w Oslo Norwegowie powoli myśleli o trzech punktach, tymczasem Szwedzi wbili gola na 2:2! Quaison zza szesnastki, po rykoszecie.

Skomentuj 0

Duńczycy ratują twarz w meczu ze Szwajcarami. 1:3 po golu Jorgensena.

Skomentuj 0

Oho, ależ będzie kocioł w Bośni. Gospodarze, grający w dziesiątkę, stracili gola na 2:2. Greków uszczęśliwił Kolovos.

Skomentuj 0

Szwajcarzy łoją Duńczykom skórę, aż takiego lania chyba nikt się nie spodziewał. 3:0 po rzucie rożnym i bramke Embolo.

Skomentuj 0

Demolka w Parmie. Włochy na 6:0 z Liechtensteinem. Gol Pavolettiego.

Skomentuj 0

We Włoszech bezlitośni gospodarze kontynuują lanie. 5:0 po golu Keana.

Skomentuj 0

Ciekawiej zrobiło się w Oslo. Szwedzi złapali kontakt po goli Claessona. Wcześniej karnego nie wykorzystał Granqvist.

Skomentuj 0

Brawa dla ambitnych Maltańczyków, Hiszpanie potrzebowali 73 minut na wpakowanie im drugiego gola. Bramka na koncie Moraty. Już druga.

Skomentuj 0

Ha, Szwajcaria - Dania 2:0. Granit Xhaka z golem. Helweci mają piekielnie ważne punkty na wyciągnięcie reki.

Skomentuj 0

Rumuni nabijają sobie kabzę. 4:1 w meczu z Wyspami Owczymi.

Skomentuj 0

Posypały się bramki. W bośniackiej Zenicy kontaktowy gol dla Greków autorstwa Fortounisa. Chwilę później czerwoną kartkę ujrzał Pjanić. Będzie ciekawie.

Skomentuj 0

Norwegia dołożyła drugiego gola, Szwedzi na kolanach! King w świetnym stylu wykończył kontrę.

Skomentuj 0

Zaskująco dobrze radzą sobie Maltańczycy, którzy po 60 minutach przegrywają z Hiszpanami ledwie 0:1.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach piłkarze wznowili grę. Chwilowo bez zmian wyników.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach zakończyły się już pierwsze połowy. Na razie bez wielkich niespodzianek.

Skomentuj 0

Włosi dołożyli do pieca. Czerwona kartka dla piłkarza z Liechtensteinu, do tego rzut karny, wykorzystany przez niezniszczalnego Quagliarellę. 4:0!

Skomentuj 0

No i nie ma już stadionów bez gola. Mała niespodzianka w Oslo. Po błędzie szwedzkich obrońców Johnsen wyprowadził Norwegów na prowadzenie 1:0.

Skomentuj 0

Waleczni piłkarze z Wysp Owczych ratują honor. 1:3 z Rumunią tuż przed zejściem do szatni.

Skomentuj 0

Pierwsza bramka także w Dublinie. Conor Hourihane trafił na 1:0 w meczu z Gruzją.

Skomentuj 0

Wtorek cudów? Nie, to cywilizowany świat i eliminacje ME 2020. W każdym razie Włosi gonią Rumunów. Prowadzą 3:0 z Liechtensteinem. Z karnego trafił Fabio Quagliarella.

Skomentuj 0

Ale zanim Włosi rozniosą Liechtenstein, prędzej Rumuni zdeklasują Wyspy Owcze. 3:0!

Skomentuj 0

Szykuje się pogrom reprezentacji Liechtensteinu. Verratti wyprowadził Italię na prowadzenie 2:0.

Skomentuj 0

Dzielni Maltańczycy wytrzymali 30 minut. Chwilę później napocząć ich Morata. 1:0 dla Hiszpanów.

Skomentuj 0

Rumuni poszli za ciosem i męczą biednych Farerów. 2:0 po golu Keseru.

Skomentuj 0

Rumunów chyba wystarszyła perspektywa kompromitacji i nagłówków w tamtejszych gazetach, bo ostro zabrali się do pracy. W 26. minucie Deac pokonał bramkarza z Wysp Owczych.

Skomentuj 0

Świetny początek Szwajcarów. Freuler dał prowadzenie 1:0 w meczu z Duńczykami.

Skomentuj 0

Włosi właśnie napoczęli Liechtenstein. Współczujemy. Bramkę strzelił Stefano Sensi.

Skomentuj 0

Bośniacy idą jak przecinak. 2:0 po 5 minutach!

Skomentuj 0

W Zenicy wynik otworzył Edin Visca. Bośnia i Hercegowina - Grecja 1:0.

Skomentuj 0

Wykrakaliśmy. Bośnia wychodzi na prowadzenie w meczu z Grekami.

Skomentuj 0

Spokojnie, wręcz ospale w pierwszych minutach spotkań. Właściwie bez dogodnych sytuacji, wszędzie 0:0.

Skomentuj 0

Tak przeglądamy składy i dostrzegliśmy znajome nazwiska w jedenastce Gruzji na mecz z Irlandczykami - Valeriane Gvilia z Górnika Zabrze i Wato Arweladze z Korony Kielce.

Skomentuj 0

Były małe poślizgi, ale na siedmiu stadionach już grają.

Skomentuj 0

No to gramy!

Skomentuj 0

Dzisiaj swoje spotkania rozegrali już Finowie z Kasperem Hamalainenen w składzie.

Skomentuj 0

W eliminacjach doszło już do kilku niespodzianek. Chociażby w Budapeszcie, gdzie polegli Chorwaci.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Na baczności muszą mieć się Irlandczycy i Rumuni. Ci pierwsi, bo Gruzini są nieprzewidywalni, Rumuni z kolei dlatego że Wyspy Owcze zrobiły znaczny postęp w ostatnich latach.

Skomentuj 0

Ważny mecz dla Skandynawów. Norwegowie i Szwedzi na co dzień nie szczędzą sobie uszczypliwości. Tym razem staną naprzeciwko siebie w el. ME 2020.

Skomentuj 0

Gorąco może być w Bośni. Gospodarze zmierzą się z Grekami.

Skomentuj 0

Ciekawiej w pozostałych parach. Szwajcaria, ćwierćfinalista mundialu, zagra z uczestnikiem 1/8 finału, Danią.