1
89'

85'

Gol! Strzelił Jesus Navas. Asystował mu Thiago Alcantara.

To faworyt w konkursie na najładniejszego gola wieczoru w Kadyksie. 7:0. Piłka z rzutu rożnego powędrowała powoli przed pole karne, a stojący tam Jesus Navas wpadł na pomysł widowiskowego przelobowania Henry'ego Bonello.

15
9
4
2
2
85'

Kolejna szansa dla Hiszpanii. Będzie korner.

1
1
2
1
1
82'

Hiszpania spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika. Tempo aktualnie niskie, ale pewnie gospodarze jeszcze poszukają swojej szansy na poprawienie wyniku.

1
2
1
1
1
80'

Hiszpania strzela jak na zawołanie.

3
3
1
2
1
79'

Hiszpania mocno postrzelała i rozkoszuje się swoim pozytywnym rezultatem. W ostatnich minutach odrobinę odetchnął bramkarz gości.

2
2
1
1
1
75'

Malta. Schodzi: Jurgen Pisani. Wchodzi: Jake Grech.

wchodzi Wchodzi
Jake Grech #6
schodzi Schodzi
Jurgen Pisani #20
75'

Po wejściu zmienników Hiszpania nabrała podwójnego apetytu na strzelanie goli.

1
1
1
1
1
72'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Asystował mu Juan Bernat.

Bierni Maltańczycy tylko oberwowali jak pięknie wędruje piłka między Hiszpanami do ich bramki. Gerard Moreno oddał strzał z bliska po przytomnej asyście Juana Bernata. Na koncie autora gola dodatkowo są trzy asysty, więc ma duże powody do zadowolenia.

11
9
4
3
3
69'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Thiago Alcantara.

Piękne podanie z drugiej linii. Dani Olmo wybiegł w tempo do prostopadle zagranej piłki i rozpędzony skierował ją do siatki po sprawnym wymanewrowaniu Henry'ego Bonello. 5:0 to już efektowny rezultat.

13
10
5
3
4
66'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Dani Olmo.

1
1
1
1
1
63'

Malta. Schodzi: Zach Muscat. Wchodzi: Tristan Caruana.

Tristan Caruana #23
1
1
1
1
1
63'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Gerard Moreno.

Gole lubią chodzić parami. Selekcjoner reprezentacji Malty ponownie bezradnie rozkłada ręce. Jego podopieczni jeszcze rozpamiętywali poprzedniego gola, a dostali kolejnego. Pablo Sarabia strzelił z kilkunastu metrów w okienko.

16
7
3
3
3
62'

Gol! Strzelił Pau Torres. Asystował mu Paco Alcacer.

Krótko po wejściu z ławki rezerwowych na boisko Pau Torres cieszy się ze strzelenia gola. Kluczowe było ustawienie i atak na piłkę w odpowiednim momencie. Przyjezdni pozostawili zmiennika bez opieki, a ten po wrzutce wepchnął futbolówkę z metra do siatki.

3
61'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Pau Torres.

2
1
1
1
1
58'

Mnożą się ponownie sytuacje podbramkowe La Furia Roja. Gerard Moreno wybiegał sam na sam z Henry'm Bonello, ale jeszcze za jego plecami znalazł się defensor z Malty i nie pozwolił na oddanie uderzenia do siatki.

1
1
1
1
1
57'

Jonathan Caruana interweniował efektownie pół metra przed linią bramkową i nie pozwolił piłce przekroczyć jej po uderzeniu Pablo Sarabii. Był ostatnią deską ratunku reprezentacji Malty i wykonał swoje zadanie.

1
1
1
1
1
53'

Hiszpania. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Paco Alcacer.

1
1
2
1
1
52'

Santi Cazorla szukał drugiego gola. Piłka odbita od przeciwnika po strzale z dystansu przeturlała się nieznacznie obok bramki Henry'ego Bonello. Golkiper reprezentacji Malty z niepokojem obserwował futbolówkę i odetchnął z ulgą.

1
1
1
1
1
50'

Dwa dośrodkowania w pole karne reprezentacji Malty. W pierwszym przypadku sędzia przerwał grę z powodu zagrania ręką, a w drugim jedynym łupem faworyta był korner.